Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj14.06.2018, 12:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ramazan Bayramınız Mübarek ve Hayırlara vesile olsun
brisin web ekibi
Mesaj15.06.2018, 07:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ramazan Bayramınızı en içten dileklerimizle kutlar, sevdiklerinizle huzurlu bir bayram geçirmenizi dilerim.

Mesaj11.08.2018, 23:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

Selamlar herkese Wink
Mesaj13.08.2018, 11:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

Selam,Keyifler nasıl
iyi forumlar Cool
Mesaj25.08.2018, 19:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

Herkesin geçmiş Kurban Bayramını kutlarım Wink Yoğun olduğum için foruma pek uğrayamıyorum
Mesaj09.09.2018, 11:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

mutlu pazarlar,iyi forumlar...
Mesaj17.09.2018, 04:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

Okula başlayacak olan tüm öğrencilere başarılı bir yıl diliyorum
Mesaj25.09.2018, 15:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

Öncelikle cümleten selamlar

bir devrin kapanışı Smile bedava sitem bu hallere düşecekmiydi gerçekten hayret
Mesaj28.10.2018, 07:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadaşlar merhaba

En son UgurOyun1 tarafından 14.02.2020 17:00:41 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj08.11.2018, 22:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

arkadaşlar herkese selam olsun uzun zamandır yoktum nasılsınız ?
Mesaj08.11.2018, 23:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

tasarimci-amca2 yazmış:

Hoşgeldin Semih Smile Bende yoktum uzun zamandır.... Aynı zamana denk geldik sanırım Smile

Bundan sonra hep yek, hep tek başıma
Mesaj09.11.2018, 13:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

biryaziatolyesi yazmış:
Hoşgeldin Semih Smile Bende yoktum uzun zamandır.... Aynı zamana denk geldik sanırım Smile

Hoşbulduk abi sağol geri dönüş için baya erken ama foruma uğrayıp selam vermek istedim Smile

En son tasarimci-amca2 tarafından 09.11.2018 14:50:10 tarihinde değiştirildi, toplam 3 kere değiştirildi
Mesaj09.11.2018, 17:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

tasarimci-amca2 yazmış:

Selamlar @tasarimci-amca2 Wink
Mesaj09.11.2018, 19:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

aktif-dost yazmış:
Kilo vermek bir şey değil ya.. Yaklaşık 1 haftada 1 kg verebilirsin.. Önemli olan şey o kiloyu vücutta yağlardan vermek.. Kas kaybı yaşamamak önemli.. İyi yapıyorsun küçük yaşta gitmek çok daha iyi.. Bi kere erken başlarsan ilerde daha sağlam olursun.. Sen kilo almaya bak.. Ağır sağlam çalışmaya bak.. Ama kontrol edemediğin kiloya hiç bir zaman girme.. İyi beslen iyi dinlen.. Haftada 4 gün yeterli olucaktır.. Takviye filanda alabilirsin.. Ama iyi araştır.. Türkiye'de millet protein tozu falan zararlı olduğunu düşünüyorlar.. Ama öyle değil.. Hepsi besin takviyesi.. Smile

Benim kullandığım supplement ;

Peki nedir Supplement?

Günlük protein, karbonhidrat, yağ, vitaminleri, yemek ihtiyaçları vs. takviye olarak ilaçlardan almasına supplement deniyor.. Fakat Türkiye'de bu ürünler çok pahalı.. Zaten spor zengin sporu.. Herkes yapamıyor.. Askeri ücretle nasıl yapsın millet.. Ben çok üzülüyorum.. Rusya'da daha küçük yaştan çocukları yetiştiriyorlar her spor dalında başarılı oluyorlar.. Türkiye'de önemsenmiyor o kadar.. Bulgaristandaki çocuklar mesela çok sağlam fizikliler.. Zayıf sıska kuvvetsiz insan yok.. O yüzden ben sporu seviyorum.. Smile

aykut eğer ilerleyen zamanda sporu bırakırsan yani beklenmedik sorunlardan dolayı bırakırsan veya fazla ara verirsen kullandığın takviyeler böbreklerine ciddi zarar verir kardeşim ben kullandım çok pişman oldum (arada başka sebeplerden dolayı kullanmayıp spor yapmadığım için) bana göre doğal spor yap kardeşim emin ol iş hastane ev ile günlerim geçiyor sağlığına dikkat et sağlıklı olucam diye sağlığından da olma kardeşim benden sana ufak nasihat olsun...
Mesaj13.11.2018, 11:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

Abi çok teşekkür ederim tavsiye önerilerin ve beni düşündüğün için.. Spor benim hayatımın parçası ya.. Zaman zaman vakit bulamadığım ara verdiğim oluyor.. Ama tam anlamıyla inşallah hiç bir zaman bırakmam diye düşünüyorum..

- Teknik Destek Personeli
Önceki mesajları göster: