Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj09.10.2019, 08:09 (UTC)    
Mesaj konusu: Sunephe - Acilen yardım gerek

Arkadaşlar merhaba,

Şuan çok ciddi bir sorunla karşı karşıyayim. Benim kullandığım cihazlarda reklamlar iki adet ust olarak çıkmakta.

Bu sebeple support'a mail attım ve onlar bana sitenizde hiçbir reklam gözükmüyor siteniz kapatılacaktır diye geri dönüş yaptılar.

Şuan aldığım ss ve tam olarak sorunum,

Halbuki sitemde şuan hiçbir sayfa extra bulunmamaktadır. Hatta tüm sayfalarimi tek tek sildim

Sizde site nasıl goruntulenmekte ve ben bu sorunu nasıl halletmeliyim?

En son sunephecocuk tarafından 09.10.2019 08:13:03 tarihinde değiştirildi, toplam 2 kere değiştirildi
Mesaj09.10.2019, 11:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba,
Sorununuzun nasıl geliştiği hakkında bir fikriniz var mı?
Kullandığınız cihazlardaki uygulama hangisi?

Şu an mobil ve masaüstü cihazlarda her hangi bir problem görünmüyor.

Büyük ihtimalle tarayıcı uygulamanızda bir eklenti veya cihazınıza indirdiğiniz 3.parti yazılımlardan kaynaklanan bu sorunu bulmak size kalıyor. Tarayıcınızın en üst kısmına açılır/kapanır bir reklam yerleştirilmiş bu da ne cihazınız ne de internet sayfanızla alakalı bir durum.

Tavsiyem: en son indirdiğiniz ve karşınıza durduk yere cihazınızda reklam çıkaran uygulamaları kaldırın.
Mesaj09.10.2019, 11:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

sitereklammerkezi yazmış:
Merhaba,
Sorununuzun nasıl geliştiği hakkında bir fikriniz var mı?
Kullandığınız cihazlardaki uygulama hangisi?

Şu an mobil ve masaüstü cihazlarda her hangi bir problem görünmüyor.

Büyük ihtimalle tarayıcı uygulamanızda bir eklenti veya cihazınıza indirdiğiniz 3.parti yazılımlardan kaynaklanan bu sorunu bulmak size kalıyor. Tarayıcınızın en üst kısmına açılır/kapanır bir reklam yerleştirilmiş bu da ne cihazınız ne de internet sayfanızla alakalı bir durum.

Tavsiyem: en son indirdiğiniz ve karşınıza durduk yere cihazınızda reklam çıkaran uygulamaları kaldırın.

Teşekkür ederim. Ancak anlamadığım nokta, sitemde hiçbir kod olmamasına rahmen supportun reklamlarınız gözükmüyor demesi.
Mesaj09.10.2019, 12:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

sunephecocuk yazmış:

Teşekkür ederim. Ancak anlamadığım nokta, sitemde hiçbir kod olmamasına rahmen supportun reklamlarınız gözükmüyor demesi.

Şu an sitenizi incelediğimde gördüğüm şey şu; sitenizin homepage olarak görüntülenen giriş sayfasında sağ tarafta yer alan reklam görünmüyor ancak başka bir sayfa olsa bu reklam görünüyor. Örneğin bunu 404 error ile test edebilirsiniz.
Bu sizin giriş sayfanız, bu sayfada sağ reklam yok.
https://sunephecocuk.tr.gg/Sunephe.htm
Bu da olmayan bir sayfa, giriş sayfası dışında bir sayfada reklam görünür durumda.
https://sunephecocuk.tr.gg/andgjadngh.htm

Yani, support size neden böyle bir mesaj gönderdi bilemiyorum ama siz bu durumu ona anlatan bir e-posta gönderebilirsiniz. Büyük ihtimalle BS'nin son zamanda devreye koyduğu anasayfa yönelndirmesinden kaynaklı bir sorun olabilir. Sonuç olarak reklamın görünmemesi sizin suçunuz değil. Kaynak kodlarınızı da kontrol ettiğimde sitenizde kod görünmediği açıkça belli zaten.

En son sitereklammerkezi tarafından 09.10.2019 12:41:57 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj09.10.2019, 22:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

sitereklammerkezi yazmış:
sunephecocuk yazmış:

Şu an sitenizi incelediğimde gördüğüm şey şu; sitenizin homepage olarak görüntülenen giriş sayfasında sağ tarafta yer alan reklam görünmüyor ancak başka bir sayfa olsa bu reklam görünüyor. Örneğin bunu 404 error ile test edebilirsiniz.
Bu sizin giriş sayfanız, bu sayfada sağ reklam yok.
https://sunephecocuk.tr.gg/Sunephe.htm
Bu da olmayan bir sayfa, giriş sayfası dışında bir sayfada reklam görünür durumda.
https://sunephecocuk.tr.gg/andgjadngh.htm

Yani, support size neden böyle bir mesaj gönderdi bilemiyorum ama siz bu durumu ona anlatan bir e-posta gönderebilirsiniz. Büyük ihtimalle BS'nin son zamanda devreye koyduğu anasayfa yönelndirmesinden kaynaklı bir sorun olabilir. Sonuç olarak reklamın görünmemesi sizin suçunuz değil. Kaynak kodlarınızı da kontrol ettiğimde sitenizde kod görünmediği açıkça belli zaten.

Teşekkürler. Smile

En son sunephecocuk tarafından 09.10.2019 22:17:58 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Önceki mesajları göster: