Forum'da ara:
Ara


Yazar Mesaj
Mesaj24.12.2019, 18:17 (UTC)    
Mesaj konusu: Kokteyl Organizasyonu

Her gün Türkiye’de sayısız zincir mağaza, şirket ve marketler açılış organizasyonları ile müşterilerine merhaba diyor. Özellikle açılış ardından yapılan kokteyl organizasyonu şirketlerin müşterileri ile doğrudan teması ve tanışması için güzel bir zemin hazırlıyor. İkramlar ve sunumlar ile müşterilerinin hoşnutluğunu kazanan firmalar aynı zamanda ilk alışverişler ile de müşteri edinmeye başlıyor.

Kokteyl Organizasyon Şirketleri

Başarılı bir açılış ve kokteyl organizasyonu için firmalar organizasyon şirketleri ile çalşıyor. Balon süslemeler, giydirmeler, özel ikramlar, patlamış mısır ve pamuk şeker arabaları ile organizasyonlar daha renkli bir hale geliyor.

Kokteyl Düzenlerken Nelere Dikkat Edilmelidir

Kokteyl vermeye karar verdiğiniz andan itibaren yapmanız gereken ilk şey piyasadaki en güvenilir organizasyon firmalarını ve ücret tablolarını araştırmak olmalıdır. Sonrasında ise mutlaka konseptinize, davetli sayınıza karar vermiş olmalısınız. Sizin netliğinizin şirketin çalışmalarına da olumlu yönde yansıyacaktır. Ne istediğinizi, beklentilerinizi organizasyon ekibine doğru ve net bir şekilde anlatmanız geri dönüşlerin hayalinizdekinin aynısı yada üzerinde olmasını sağlayacaktır.

Şık masa düzenleri, küçük aksesuarlar, kaliteli malzemelerden hazırlanmış ve göze hitap eden ikramlar organizasyonlarınızın akıllarda ve damaklarda iz bırakmasını sağlayabilir. Bu bir açılış kokteyl organizasyonu ise davetlilerin memnuniyeti iş yerinize anında pozitif bir etki ile yansıyacaktır. İş yerinizdeki tadilat, yenilikler, konsept değişiklikleri içinde yine organizasyon şirketleri ile anlaşarak ses getirecek bir kokteyle imza atabilirsiniz.
https://www.piramitorganizasyon.com/
Önceki mesajları göster:   


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Türkçe Çeviri: phpBB Türkiye & Erdem Çorapçıoğlu