Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj01.01.2020, 04:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arrow Herkese iyi günler dilerim Laughing 2020 ilk mesajı benden olsun Very Happy
Mesaj02.01.2020, 11:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

isacotur yazmış:
Arrow Herkese iyi günler dilerim Laughing 2020 ilk mesajı benden olsun Very Happy

2.si de benden olsun abi Laughing
Mesaj20.01.2020, 09:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

Selamlar!
Mesaj22.01.2020, 03:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

Selamlar

En son clean-deneme tarafından 01.02.2020 10:47:04 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj23.01.2020, 03:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

Uzun bir aradan sonra herkese selamlar ?

Bundan sonra hep yek, hep tek başıma
Mesaj29.01.2020, 23:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

Eski ortamı tekrardan burada görmek hayal bile olamaz.. Bütün bu olanları geçtim.. Yalnız sürekli gençlere özel bölümde bu başlık altına atılan postlara bakıyorum.. Kullanıcılar arasında ne samimiyet kalmış ne arkadaşlık.. Nerede o eski günler.. Smile

- Teknik Destek Personeli
Mesaj30.01.2020, 22:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

aktif-dost yazmış:
Eski ortamı tekrardan burada görmek hayal bile olamaz.. Bütün bu olanları geçtim.. Yalnız sürekli gençlere özel bölümde bu başlık altına atılan postlara bakıyorum.. Kullanıcılar arasında ne samimiyet kalmış ne arkadaşlık.. Nerede o eski günler.. Smile

aynen kardeşim eski ortam artık zor buralarda..

En son tasarimci-amca2 tarafından 30.01.2020 22:53:14 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj08.02.2020, 13:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

Son gelen yenilik aktiflik konusunda işe yarar umarım. (Premium)

En son clean-deneme tarafından 09.02.2020 20:29:21 tarihinde değiştirildi, toplam 2 kere değiştirildi
Mesaj16.02.2020, 01:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bu saatten sonra forumda aktiflik yaşanmayacağına emin gözlerle bakıyorum. Eski popülerliğinin olduğu dönemlerde o zamanlardan insanları buraya çeken samimiyet vardı. Samimiyet dışında bilgisizlik ve yardımlaşmanın yoğun olduğu dönemde dostluk arkadaşlık epey bir çoktu. Eski bir moderatör olarak ne yalan söyliyim dürüst olmak gerekirse buranın havası bayağı bir değişti. Asıl olarak tam net özlem duyduğum anlar eski bedava-sitem temasının olduğu zamanlar. Yeni tasarımların çıkartılmadığı zamanlar. O zamanların tartışmasız en bağımlı üyelerinden biriydim. Rolling Eyes

Mesaj28.02.2020, 16:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

aktif-dost yazmış:
Bu saatten sonra forumda aktiflik yaşanmayacağına emin gözlerle bakıyorum. Eski popülerliğinin olduğu dönemlerde o zamanlardan insanları buraya çeken samimiyet vardı. Samimiyet dışında bilgisizlik ve yardımlaşmanın yoğun olduğu dönemde dostluk arkadaşlık epey bir çoktu. Eski bir moderatör olarak ne yalan söyliyim dürüst olmak gerekirse buranın havası bayağı bir değişti. Asıl olarak tam net özlem duyduğum anlar eski bedava-sitem temasının olduğu zamanlar. Yeni tasarımların çıkartılmadığı zamanlar. O zamanların tartışmasız en bağımlı üyelerinden biriydim. Rolling Eyes

Buralar çok değişmiş..
Mesaj28.02.2020, 16:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

biryaziatolyesi yazmış:
Uzun bir aradan sonra herkese selamlar ?

Aleyküm selam dost sen buralarda mısın Smile
Mesaj07.03.2020, 23:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

aktif-dost yazmış:

aykut kardeşim hepsini geçtim emeğe saygı kalmadı yaptığımız onca şeyler unutuldu gitti kendim için söylemem gerekirse lütfen kimse yanlış anlamasın dediğimi fakat özel mesaj kutum sayfalarca istek dolu yapıp uğraşıyorsun insan bari emeğe saygı için bir teşekkür eder yok boşu boşuna uğraştığın ile kalıyorsun kardeşim böyle şeyler yaşamadan çok önce 1tb lik harici almıştım içi neredeyse full tasarım dolu kodlama felan her şey hepsi birbirinden farklı çok değişik forum ekstrasındaki forumun tasarımından tut üye giriş panelleri bile var fakat dedim ya kardeşim emeğe saygı denen şey de kalmadı ortada... lütfen dediğimi kimse yanlış anlamasın sırf bedava-sitem için ömrümüzü harcadık buralarda gece gündüz uğraştık ama sıfır ele geçen hiç bir şey maalesef yok neyse yine de önemli olan dostluk kardeşlik demek istiyorum helali hoş olsun isteyen emeğe saygı gösterir istemeyen de kendisi bilir..
Mesaj08.03.2020, 00:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

hackedfriend yazmış:
Buralar çok değişmiş..

Çok değişti.. Ya da biz fazla bağımlı kaldık gönülden buralara.. Önceden burada forumda görültülü bir kalabalık vardı her saat her dakika.. Şimdi sürekli olarak her saat her dakika sessizlik var.. Issız bir adaya döndü burası.. Hiç düşünmezdim aklımın ucundan geçmezdi bile çok önceden bu hale geleceği buranın.. Ama benim kendi fikrim.. Bazı insanlar reklamları kötülüyerek kendi para verip açtığı ziyaretçi bulamadığı amacı dahi olmadığı açtıkları sayfalara insan toplamak için yaptığı kışkırtmalardı bunlar.. Bu olanları geçtim.. Bir yandan eski bir moderatör olarak şunları da düşünmüyor değilim.. Bedava-sitem yıllardan beri ücretsiz verdiği hizmetin yanı sıra 8 ülkede bulunduğu ve yenilikçi bir sisteme sahip olduğu için rakip sitelerin moderatörleri veya sahiplerinin buradan insanları soğutmak amaçlı yaptığı şeyler olduğunu düşünüyorum.. İyi insanların yanında kötü insanlarda tanıdım burada.. Buradan insanları soğutup sürekli polemiye çeken ve kavga olay problem çıkartan bıraktıran.. Artık eski ortam veya arkadaşlığın yanı sıra yardımlaşmak bunlar burada hayal bile olamaz.. Geçen yıllardaki istek boşluk vakit merak kalmadığı için bunlar ihtimali olmayan şeyler benim gözümde.. Keşke yanılsam.. Hep özleniyor o günler..

Mesaj08.03.2020, 02:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

tasarimci-amca2 yazmış:
aykut kardeşim hepsini geçtim emeğe saygı kalmadı yaptığımız onca şeyler unutuldu gitti kendim için söylemem gerekirse lütfen kimse yanlış anlamasın dediğimi fakat özel mesaj kutum sayfalarca istek dolu yapıp uğraşıyorsun insan bari emeğe saygı için bir teşekkür eder yok boşu boşuna uğraştığın ile kalıyorsun kardeşim böyle şeyler yaşamadan çok önce 1tb lik harici almıştım içi neredeyse full tasarım dolu kodlama felan her şey hepsi birbirinden farklı çok değişik forum ekstrasındaki forumun tasarımından tut üye giriş panelleri bile var fakat dedim ya kardeşim emeğe saygı denen şey de kalmadı ortada... lütfen dediğimi kimse yanlış anlamasın sırf bedava-sitem için ömrümüzü harcadık buralarda gece gündüz uğraştık ama sıfır ele geçen hiç bir şey maalesef yok neyse yine de önemli olan dostluk kardeşlik demek istiyorum helali hoş olsun isteyen emeğe saygı gösterir istemeyen de kendisi bilir..

Abi baştan sona o kadar haklısın ki.. Bende bu forumda eski zamanlarda çok tasarım kodladım.. Çizimler yaptım.. Sorun ve problemleri olanlara yardımcı oldum.. Bütün bunları yaparken bana moderatör olmak için insanlara yalakalık yaptığımı söyleyen büyük bir topluluğun olduğu zamanlarda vardı.. Onları hiç bir zaman takmadım.. Beni tam anlamıyla zaten bilenler bilirler.. Karakterimden asla ödün vermem.. Burada ettiğim yardımlar sayesinde emeğimin karşılığını manevi olarak aldığımı düşünüyorum yinede.. Hiç bilmediğim konularda bile sürekli denediğim şeyler ve merak ettiğim konulardan kendimi geliştirdiğimi düşünüyorum.. Burasının yoğun olduğu dönemlerde her ne kadar sevilmediğim zamanlar olsa da.. Sevildiğim zamanlarda saygıyı da almak kazanmak güzeldi.. Sanal bir web sayfasında çocuk yaşta geçirdiğim senelerde çok güzel duygular tattım.. Güzeldi yani.. Sıcak bir çaydanlık bilgisayar masamın önünde olsa çaydanlık soğuyana kadar uzun bir şekilde burada olan biten yaşadığım şeyleri anlatırım.. Tam olarak net hatırladıklarım var.. Birde o kadar uzun bir geçen zamanda unuttuğum o kadar dolu şey vardır ki.. Bunları böyle abi veya kardeş dediğim dost olarak gördüğüm insanlarla konuşmak hatırlamak çok güzel.. Yinede hiç bir konuda burası için herhangi en ufak bir pişmanlığım yok.. İyi kötü sanal alemden de olsa dışarda sosyal yaşantımda görüşmediğim insanlardan kurulu arkadaşlığım dahi olsa o bile güzel bir şey bir bakımdan.. Sosyal yaşantılarımızın uzun geçen sıkıntılı problemli dönemlerinde dert ve sıkıntılarımızı kendi ailemize arkadaşlarımıza anlatmayıp veya anlatamayıp burada kurulan arkadaşlıklarla birbirimize anlattığımız günlerde çok kaliteli değerliydi benim için.. Hey gidi günler hey.. Özlendi o günler.. Klasik bir söz olucak ama zaman harbiden olağanüstü bir şekilde hızlı geçiyor.. Anlayamıyoruz.. Smile

Mesaj12.03.2020, 20:27 (UTC)    
Mesaj konusu: .

selamlar (: