Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj13.03.2020, 22:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

aykut zaten kardeşim bizim zamanımızda dostluk kardeşilik birbirine saygı sevgi vardı yani bilemiyorum yardımlaşmak sürekli aktif olmak ta yalakalık değil hiç kimse yanlış anlamasın ama forumun gidişatı çok kötü ben de moderatör olmuştum hatırlarsan az da olsa moderatörlük ben de yaptım bilemiyorum bizler yani eski üyeler eminim hemen hemen herkes bedava-sitem için mutlaka bir şeyler yaptı yapmıştır da hiç kimse inkar da edemez neyse forum böyle sessiz karanlığa gömülür gider yeni premium gelmi,ş galiba fakat zannetmiyorum o bile aktiflik getirmez bu saatten sonra...
Mesaj14.03.2020, 16:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

tasarimci-amca2 yazmış:
aykut zaten kardeşim bizim zamanımızda dostluk kardeşilik birbirine saygı sevgi vardı yani bilemiyorum yardımlaşmak sürekli aktif olmak ta yalakalık değil hiç kimse yanlış anlamasın ama forumun gidişatı çok kötü ben de moderatör olmuştum hatırlarsan az da olsa moderatörlük ben de yaptım bilemiyorum bizler yani eski üyeler eminim hemen hemen herkes bedava-sitem için mutlaka bir şeyler yaptı yapmıştır da hiç kimse inkar da edemez neyse forum böyle sessiz karanlığa gömülür gider yeni premium gelmi,ş galiba fakat zannetmiyorum o bile aktiflik getirmez bu saatten sonra...

Aynen çok geç getirildi bu uygulama bundan 2-3 yıl önce olsaydı gerçekten daha fazla katılım olurdu ama bu saatten sonra zor gibi geliyor bana Sad
Mesaj26.03.2020, 11:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kimseler kalmamış Rolling Eyes
Mesaj26.03.2020, 20:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

koddostubs yazmış:
Kimseler kalmamış Rolling Eyes

Her ne kadar burada olsak da abi; forum da, site de ölmüş cenazeyi kaldıran yok maalesef...
Mesaj30.03.2020, 10:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

eski dostlara selam olsun..
Mesaj01.04.2020, 14:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

agasu06 yazmış:
eski dostlara selam olsun..

Aleyküm selam dostum (:
Mesaj06.04.2020, 13:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba dostlar, şu zor günlerimizde beni buraya çeken şey neydi bilmiyorum ama, yıllar sonra ve çok geç kalınmış bir soru sormak istiyorum. Lütfen tüm samimiyetiniz ile cevap verin Smile NASILSINIZ ???

Bundan sonra hep yek, hep tek başıma

En son biryaziatolyesi tarafından 06.04.2020 13:42:41 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj07.04.2020, 00:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

Herkese hayırlı geceler arkadaşlar Smile
Berat Kandiliniz Mübarek Olsun
Mesaj07.04.2020, 08:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

biryaziatolyesi yazmış:
Merhaba dostlar, şu zor günlerimizde beni buraya çeken şey neydi bilmiyorum ama, yıllar sonra ve çok geç kalınmış bir soru sormak istiyorum. Lütfen tüm samimiyetiniz ile cevap verin Smile NASILSINIZ ???

İyiyiz abi Allah'a şükür sen nasılsın
Mesaj10.04.2020, 12:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

azıcık canlanın yav Razz
Mesaj10.04.2020, 12:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

Herksese selam sitemize bekleriz brisin web Açık. Smile
Mesaj11.04.2020, 20:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

tasarimci-amca2 yazmış:

Aynen abim benim sonuna kadar katılıyorum.. Rolling Eyes

- Teknik Destek Personeli
Mesaj11.04.2020, 20:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

@isacotur
Can sağlığı bu aslında bizlik bir problem değil.. Webme bunu önceden düşünmüştür.. Ama uygulama da biraz fazla geç kaldılar.. Çok fazla talep görüp görmeyeceğini bilmiyoruz.. Ama Türkiye şartları ve çoğunluk genç tayfayda premium paket zor alınır..

@koddostubs
Ben varım Kadir..Online görünmüyorum kimler çevrimiçi listesinde ama buradayım.. Mr. Green

@teknolanya
Sağlık olsun kardeşim.. En azından iyi kötü günlerimiz oldu burada.. Pişmanlığım yok o yüzden.. Herşeye rağmen burada bir maziye sahip olduğum için burasından vazgeçmem münkün değil.. Smile

@agasu06
Aleyküm selam Alper.. Smile

@biryaziatolyesi
İyi deyelim iyi olalım abi.. Karantina günlerinde evde yaşam mücadelesi.. Takılıyoruz.. Ne iş var ne güç..

@brisin
Cool

- Teknik Destek Personeli
Mesaj12.04.2020, 23:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

Herkese selam..

https://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?p=1167351#1167351

Başlığı inceler misiniz? Özellikle eskiler.. Smile

Mesaj13.04.2020, 23:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

clean-deneme yazmış:
Herkese selam..