Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj12.04.2020, 22:26 (UTC)    
Mesaj konusu: Bedava-Sitem'i Tekrar Canlandırıyoruz

Evet sevgili arkadaşlar. Neredeyse hepimiz burayı terk ettik. Kendi domainlerimizi aldık, daha profesyonel işlere yöneldik falan. "BS'den bir şey olmaz abi, reklamlardan geçilmiyor" dedik. Platformun kurallarının katı olduğunu düşündük. Ama burası bizim okulumuz. Çoğumuz kodlarla burada tanıştık. Arkadaşlıklarımız oldu, forumda güzel zaman geçirdik. Artık buranın zamanı doldu diye düşünebilirsiniz.
Ama Bedava-Sitem artık zulahack, wolfteamhack gibi siteler dolu. BS'nin eski haline azıcık da olsa dönmesini istiyoruz.
Bu yüzden eskilerden:
Aktif-Dost, Clean-Deneme, CanDroid, Acemtema, Teknolanya, TaylanBlog, DenizDurmaz, Brisin, LordBass, SunepheCocuk, Okandiyebiri, GultekinBlog, BilgeDoktor, Cizdizayn, TasarimciAmca, Krobs, IsaCotur
ve Zaccurd ile birlikte yine sitelerimizi aktif hale getirme kararı aldık. Ve bu arkadaşlar ile WhatsApp'ta toplandık. Sizleri de bekliyoruz.
Mesaj12.04.2020, 23:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

Hadi hayırlısı Smile

Arrow Arrow Arrow
Mesaj13.04.2020, 01:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

Valla burası çöle dönmüş birçok şey güncelliğini yitirmiş çoğu başlıklar bile çok çok eski paylaşımlar ki, şöyle bir gerçek var eskisi gibi yeni site açan kişiler burayı tercih etmiyor. ??

Bundan sonra hep yek, hep tek başıma
Mesaj13.04.2020, 16:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

Hayırlısı Smile

☒ Bedava-Sitem ile ilgili sorunlarınız için: destek( at )bedava-sitem.com
adresine mail atınız. (at Yerine @)
✎“Para ve insan arasındaki karşılıklı ilişki şöyledir: İnsan paranın sahtesini yapar, para da insanın.”
☏ Bir Candaş Gültekin Klasiği
✌ Gerçekçi ol, İmkansızı İste.
♛ GALATASARAY

Mesaj13.04.2020, 23:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadaşlar ayrıca Facebook da: Bedava-Sitem.com | Kullanıcılarına Özel (grubumuz var)
Mesaj16.04.2020, 23:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

Yıllar sonra aklıma geldiniz bir bakayım dedim birde ne göreyim herkes geri dönmüş Smile Bu karantina günlerinde site işlerine geri mi dönsek acaba?
Mesaj18.04.2020, 16:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

yoğun çalıştığım için geri dönermiyim bilmiyorum eğer geri dönersem neyse sürpriz olsun elbet bir gün... Smile
Mesaj01.05.2020, 12:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

Konu öneriler bölümünden doğru yere tanışma alanı bölgesine taşınmıştır.

Bu konu hakkında şahsi fikrim. Smile

"Samimiyet kurmak için bir whatsapp gurubu kurmak çok güzel. Gurupta yer aldığım için geçen konuşmalar genellemede hep bedava-sitem dışında gelişti. Eski ve buraya gönülden bağlı olan kullanıcılar bir şeyler yapmak için adım atmak isteniyorsa bu başlık altından konuşulması ve fikir alışverişi doğru olabilir.

Oluşturulan whatsapp gurubunda bir ara söylemiştim. Tekrardan hatırlatabilirim. Burayı daha canlı görmek isteyen ve elini taşın altına sokmak isteyen arkadaşlarımız yeni kullanıcılar için anlatımlar hazırlayabilir. Bunun dışında tasarım paylaşımları yapılabilir.

Bunun dışında şuan için ramazan ayındayız. Niyetli olan herkesin Allah tuttuğu orucu ettiği duaları kabul etsin.

Forumu gerçekten canlandırmak istiyorsak eski açılan başlıklar gibi başlıklar açabilir. Arkadaş çevremizdeki insanları o başlık altına davet edebilir. Hep birlikte bir şeyler yapabiliriz. Asıl soru şu gerçekten istiyor muyuz?

Veya ne kadar istiyoruz? Smile

Eskiye dönmek için adım atmak isteyen herkesin elinden geleni çabayı sarf ederek elini taşın altına soktuğunu görmek isterim şahsen. İyi ve doğru olan herşeyin bir numaralı destekçisiyim burada kurallar çerçevesinde vaktim olduğu zamanlar herşeye bütün samimiyetim ile varım arkadaşlar."

Benim görüşlerim bu yönde arkadaşlar.
Sizlerinde samimiyetinizle aklınızdan kalbinizden geçen düşüncelerinizi bu başlık altına bekliyorum.
Neler düşünüyorsunuz bakalım?

- Teknik Destek Personeli
Mesaj03.05.2020, 00:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

biz burdayız bi yere gitmedik konu başlığının ilgi göreceğini umuyorum birlikte başaracağız.
Mesaj05.05.2020, 10:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

Şahsen bende şunu söylemeliyim ki, bedava-sitem'i bırakmış olmama rağmen hala birşeyler yapmak isteyenleri burada görsem tekrardan eski hevesimle, çabalardım. Ama şuan geri dönmek isteyenleri göremiyor gibiyim. (Burada çok fazla uzun süre yanlız kaldım. Tek başıma bırakıp gittiniz. Yardıma en çok ihtiyacım olan zamanlarda yoktunuz. Tekrardan onu yaşamamak adına sizlerden birşeyler görürsem tekrar başlarım.)
Mesaj21.06.2020, 10:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

Geçmişine saygı duyan vefa sahibi insanlar tarafından başlatılmış, tek taraflı, sonucu belli, naçizane bir gayret ve girişim...