Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj16.04.2020, 23:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

Herkese merhaba bi bakayım dedim neler olmuş, yıllar oldu...
Mesaj16.04.2020, 23:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

Hoş geldin, seni buralarda yeniden görmek çok güzel Smile
Mesaj16.04.2020, 23:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

senide görmek çok güzel Smile kararı ne zaman verdiğinizi bilmiyorum fakat sunephe falan sitesini bakıma almış bi hazırlık içerisindesiniz sanırım hayırlısı olsun Smile
Mesaj16.04.2020, 23:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

Hindi-Blog yazmış:

Hoşgeldin kardeşim.
Nasılsın? Smile

- Teknik Destek Personeli
Mesaj16.04.2020, 23:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

@Hindi-Blog, Karar yeni alındı sayılır, Önerilerdeki başlığı inceledin sanırım, seni de alabiliriz Smile

En son clean-deneme tarafından 16.04.2020 23:21:20 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj16.04.2020, 23:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

aktif-dost yazmış:
Hindi-Blog yazmış:

Hoşgeldin kardeşim.
Nasılsın? Smile

İyiyim abi Allaha şükür iş, güç derken karantina günlerinde evde sıkılırken aklıma geldiniz. Sen nasılsın?
Mesaj16.04.2020, 23:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

clean-deneme yazmış:
@Hindi-Blog, Karar yeni alındı sayılır, Önerilerdeki başlığı inceledin sanırım, seni de alabiliriz Smile

Yeniden böyle bişeye başlamaya hazır mıyım emin değilim, site emek isteyen bir şey. Ben biraz düşüniyim en iyisi ama muhtemelen olumlu olur Smile
Mesaj16.04.2020, 23:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

Şükürler olsun bende iyiyim.. Corona virüsünden dolayı daha ölmedik yani.. Halen yaşıyoruz.. Mr. Green

Valla karantina günleri epey bir sıkıntı.. Hafta sonları sokağa çıkma yasaklarında eve tıkılı kalmak bayağı bir can sıkıyor.. Aslında tam olarak çıktığımızda şuan için gidebileceğimiz kendimize aktivite yapabileceğimiz bir yerde yok.. Anlıyacağın çıksan ayrı dert çıkmasan aynı dert.. Gittiğimiz yol güzel değil.. Tek çaremiz dua olmuş.. Bakalım ilerleyen zamanlarda bizleri neler bekliyor.. Rolling Eyes

Mesaj16.04.2020, 23:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

Forumu bi dolaştım da ben 11 yaşımdan 16 yaşıma kadar burada büyümüşüm bunu fark ettim ondan sonra koptuk zaten, insanlar platformdan kayıp gittiler biraz duygulanmadım değil, aman abim sıkılıyorsun diye fazla dışarı çıkma bişey olmasın.
Mesaj16.04.2020, 23:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ben 2007 yılından beri üyeyim.. Tam olarak forumda 2009 yılı itibariyle çeşitli sitelerle takılıyorum.. Burada çok emeğim var.. İyi veya kötü çok güzel günlerim var.. Benimde çoçukluğum burada geçti.. Ve insan ister istemez duygulanıyor.. Neler hissettiklerini az çok anlıyabiliyorum.. Smile

Dışarı çıkmak zorunda hissediyorum.. Çünkü market alışverişleri.. Biraz temiz hava ve üzerimdeki stresi tek atmamın yolu belkide yapacağım 15 - 20 dakikalık yürüyüştür.. Daha çok kalabalıktan uzak durmaya bakıyorum aslında.. Ben kullandığımız maske ve eldivenlerinde bizi koruduğunu düşünmüyorum pek fazla.. Çözüm değil ama zorunluluk getirdiler.. Bakalım kaç ay sürücek bu virüs olayı çok merak ediyorum.. Düzelir gözüyle bakmaya çalışıyorum.. Düzelmezse ne olacağını düşündüğümde işin içinde çıkamıyorum bile.. En son haberlerden medyadan takip ettiğim kadarıyla bir ülkede bu virüsün devam etmesine rağmen işlerin ve okulların devam ettiğini hiç bir şey olmamış gibi yaşandığını söyliyorlardı.. Bunun sebebininde ülke ekonomisinin batmamasını sağlamak olduğu yazıyordu.. Ama herşey sağlık tabi.. Ülke ekonomisi insanlar öldükten sonra zamanla daha kötü bir halede getirebilir.. İşçiler öldüğünde veya gençler kaybedildiğinde ne ekonomi kalır ne de başka bir şey ama iyi ve mantıklı güzel kararlar alınmıyor.. İlk geldiğinde Türkiyeye önlemler alınsaydı ve ev hapsi o zaman olsaydı.. Sokağa çıkılmasaydı.. O zaman düzelirdi bence.. Şimdi için ne yapılabilir hep kara kara düşünüyorum.. Smile

Mesaj16.04.2020, 23:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

aktif-dost yazmış:
Ben 2007 yılından beri üyeyim.. Tam olarak forumda 2009 yılı itibariyle çeşitli sitelerle takılıyorum.. Burada çok emeğim var.. İyi veya kötü çok güzel günlerim var.. Benimde çoçukluğum burada geçti.. Ve insan ister istemez duygulanıyor.. Neler hissettiklerini az çok anlıyabiliyorum.. Smile

Dışarı çıkmak zorunda hissediyorum.. Çünkü market alışverişleri.. Biraz temiz hava ve üzerimdeki stresi tek atmamın yolu belkide yapacağım 15 - 20 dakikalık yürüyüştür.. Daha çok kalabalıktan uzak durmaya bakıyorum aslında.. Ben kullandığımız maske ve eldivenlerinde bizi koruduğunu düşünmüyorum pek fazla.. Çözüm değil ama zorunluluk getirdiler.. Bakalım kaç ay sürücek bu virüs olayı çok merak ediyorum.. Düzelir gözüyle bakmaya çalışıyorum.. Düzelmezse ne olacağını düşündüğümde işin içinde çıkamıyorum bile.. En son haberlerden medyadan takip ettiğim kadarıyla bir ülkede bu virüsün devam etmesine rağmen işlerin ve okulların devam ettiğini hiç bir şey olmamış gibi yaşandığını söyliyorlardı.. Bunun sebebininde ülke ekonomisinin batmamasını sağlamak olduğu yazıyordu.. Ama herşey sağlık tabi.. Ülke ekonomisi insanlar öldükten sonra zamanla daha kötü bir halede getirebilir.. İşçiler öldüğünde veya gençler kaybedildiğinde ne ekonomi kalır ne de başka bir şey ama iyi ve mantıklı güzel kararlar alınmıyor.. İlk geldiğinde Türkiyeye önlemler alınsaydı ve ev hapsi o zaman olsaydı.. Sokağa çıkılmasaydı.. O zaman düzelirdi bence.. Şimdi için ne yapılabilir hep kara kara düşünüyorum.. Smile

Abi emin ol başımızdaki de biliyor ilk başta sokağa çıkma yasağı verilse 1 ay falan bu iş kökten çözülecekti. Fakat elde avuçta ne varsa bişey kalmadığı için devletin kasasında vatandaştan para alacak durumdayız nasıl ohal ilan edilsin duadan başka çaremiz kalmadı. Sadece tedavi konusunda diğer ülkelere göre iyiyiz Allaha şükür bu da olmasa kaos olurdu.
Mesaj17.04.2020, 22:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

Valla öyle kardeşim.. Allah sonumuzu hayır etsin.. Smile

Mesaj01.05.2020, 21:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

Selam

Bundan sonra hep yek, hep tek başıma
Mesaj01.05.2020, 21:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

biryaziatolyesi yazmış:
Selam

Aleyküm selam cemal abii Smile

Sorunlar İçin destek( at )bedava-sitem.com Adresine mail atınız.
Mesaj01.05.2020, 23:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

Uzman olmuşuz ?

Bundan sonra hep yek, hep tek başıma
Önceki mesajları göster: