Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj06.09.2008, 13:49 (UTC)    
Mesaj konusu: Site ismi yardımı

Acaba ne koysam diye,diye birgün geçti Smile yani çok istedigim isimleri almışlar ama adamların sitelerınde hiçbirşey yok vede uzun zaman olmuş halada öyle bekliyor boşu boşuna:) öyle boş boş bekliyene kadar o ismi bize verseler yormasalar hem site siteligini yaşasa daha iyi olmazmı adam bir yazı bile yazmamış ...

Mevzuya gelince islami bir site açmak istiyorum sizinde tuzunuz bulunsun hem banada yardım edin Smile sonucunda eminimki guru duyacaksınız yardımınızla. Buraya islami en güzel gözde alıcı kelimeleri yazarsanız sevinirim site başlıgına yakışacak.
Mesaj06.09.2008, 13:58 (UTC)    
Mesaj konusu:

Mesaj06.09.2008, 14:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

süper ama kullanılıyor diyor Smile
Mesaj06.09.2008, 14:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

bazı siteler alınmış olabilir ona göre
Mesaj06.09.2008, 14:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

bende ondan dert yanıyorum zaten Smile mesela peygamberlerhayati var ama adam almış hiçbirşey yok site içeriginde bence yanlış bişey yapamıyacaksan beceremıyorsan sadece sıte olsun dıye almakta yanlış.
Mesaj06.09.2008, 14:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

www.muslumansan-buyur.tr.gg yok bunu kullanabilirsin
Mesaj06.09.2008, 14:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

Böyle olmaz be kardeş buyuracaksa her kitleden her görüşten insan gelebilir kimseyi kısıtlama sınırlama yok yani güzel bir site olsun mesela osmanlıcadan anlamı guzel bir kelime veya islamiyeti tam anlamıyla anlatan tek kelime ama çok güzel bir söylenişi olan Smile
Mesaj06.09.2008, 14:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

www.elhamdulillah-muslumanim.tr.gg benimdi ama www.elhamdulillahmuslumanim.tr.gg var mı bilmiyorum...
Mesaj06.09.2008, 14:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

bunu aldım çok güzel oldu akşama biter site çalışmam bakabilirsiniz. yarın ok;) tşkler yardımlarınız için
Mesaj06.09.2008, 14:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

www.islamduygusu.tr.gg

iyi eğlenceler..