Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj04.08.2010, 18:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

bu arada bu konu için teşekkür ederim umarım başarılı olunur.. belirtmek gerek ki fikri temel "eurovisionnet"ten çıkmıştır, ben ekip olarak çıkartmanızı önerdim..

pdf'yi oluşturmayı ilk başta dert etmeyin, "publisher" ile yayınları ".pdf" şeklinde kayıt edebiliyorsunuz hani bunu başaramasanız bile çevrimdışı internet sayfaları şeklinde yapabilirsiniz.. hani teknoloji ve bilgisayar dergilerinin cd'leri gibi, onu da publisher ile yapmak mümkün.. önemli olan karar verin ve buna zaman ayırın..

ben de destekliyorum tabi Razz
Mesaj04.08.2010, 19:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

Teşekkürler abi tam destek istiyoruz..
Hatta sen yazarımız ol ! Rolling Eyes
Mesaj04.08.2010, 19:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

Biriniz kısa film düşünür,
Biriniz bayii, dergi düşünür,
Biriniz buluşma düşünür,

vs vs.. düşünürde düşünür.

Arkadaşlar yapabileceğiniz şeyler için başlıklar açın.
Böyle size 50 tane başlık gösteririm. 48 tanesi yapılmamıştır. Önemli olan icraattır.

Siz internet üzerinden bir dergi yapacaksınız. Bunun Bedava-sitem'e yararı ne olacak? Sonuç ve nedenlerini düşünün.

Biz zamanında Bs-Magazin, Bs-radyo ve Bs-chat gibi şeyler yaptık. Bunları önceden duyurmadık. Önce düşündük, toparladık, ondan sonra böyle başlık açmaya ve yayınlamaya karar verdik.

Bazı arkadaşların birden kafası esip birşeyler yapması geliyor. Bunun için de başlık açma gereği duyuyorlar.
Başlık açılıyor, 1 hafta sonra yalan oluyor.

Bence özelden önce bir kaç kişi toplanıp hazırlamalıydı. Sonra başlık ve site açılmalıydı.

İnşallah istediğiniz şey, istediğiniz gibi olur.
Yazdıklarımdan yanlış anlamayın.. Ben eskiden bu tür başlıkları çok gördüm. Tercübe edindim. Bunları yazmamın sebebide budur.

Sağlıcakla kalın.
Mesaj04.08.2010, 19:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

Hep Destek Tam Destek Cool
Mesaj04.08.2010, 19:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kadromuza Sende Dahil Ol Gerçek Olduğunu Anlarsın Wink

Yukarıdaki linkte dergimiz bulunmaktadır! Sizden dergimizi indirmenizi istiyoruz !
| İbrahim GÜN
Mesaj04.08.2010, 20:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

Destek bannerini sitenize koyabilirsiniz..
ibrahmgun. Wink
Mesaj04.08.2010, 22:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

özel bir ismi olsa daha güzel olur tabi yine beraber karar verin de.. ve özgün ve özel bir logo tasarlayın.. site tasarımı da #FEC400 ve #FFDC4E renkleri üzerine olmalı.. bu arada dostlar bir an önce yazı hazırlayın, işte bu bedava-sitem ile ilgili her şey hakkında olabilir ve bu yazılar da ibrahim'de toplansın ve ibrahim bana ulaştırsın ilk deneme dergiyi çıkartıp dağıtalım.. böylelikle heyecanımızı soğutmamış oluruz Razz ben yakın zamanda aranızdan ayrılacağımdan ibrahim devam eder dergiyi çıkartmaya..

bu yazı toplanması ve bana ulaştırılması konusunu ibrahim'e bırakıyorum o mail ya da iletişim sayfası yoluyla yazıları toplar artık Razz

ben de destekliyorum demek yok, icraat görelim Exclamation Exclamation Razz
Mesaj04.08.2010, 23:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bence her hafta bir tasarım konulmalı

Ama sorun şu bu dergileri nasıl şehirlere göndericez?

Mesaj04.08.2010, 23:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

raw-smackdown11 yazmış:
Bence her hafta bir tasarım konulmalı

Ama sorun şu bu dergileri nasıl şehirlere göndericez?

basılı değil, pdf yani online dağıtılacak internet üzerinden indirilecek..
Mesaj04.08.2010, 23:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

Tamam Sağolun

Mesaj05.08.2010, 01:01 (UTC)    
Mesaj konusu:

Open Office, Microsoft Office gibi bir ofis programları zinciridir. Bunun için eksik .pdf hazırlanabileceğini sanmıyorum. Ama küçük bir kaç eklentiyle sanırım sorun çıkarmıyor:
http://www.langturk.com/openoffice-ileri-duzey-pdf-yapilandirmasi-ve-openoffice-ile-pdf-biciminde-e-kitap-hazirlanmasi/
Mesaj05.08.2010, 08:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sayı 1 için henüz hazırlıklar başlamamıştır.
Yazarlara ve bilgili kişilere ihtiyaç vardır.
Yazarlar e-posta yoluyla bana yazılarını gönderecek veya site editörü konumunda sitenin şifresini bileceklerdir.
Yazar olmak isteyen bana özel mesaj atsın lütfen..!
Grafik vb şeylerdede yardımcı kişilere ihtiyaç vardır.Onun için kendini grafiker isteyen herkes katılabilir Wink
ŞİMDİ BAŞVURULARI BEKLİYORUZ !

Şimdiki Yazarlarımız;
Antispamteam
Anadolulular
IbrahmGuN
Mesaj05.08.2010, 10:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba,
Evet benim kafamda böyle fikirler dolanıyordu fakat.
Bir dergi için gerekli ekip işi
# Koordine edecek bir kişi
# Yazar ekibi
# Görselleri hazırlayacak bir ekip
# Photoshop gibi programlardan grafikler (kısmen profesyonel manada) hazırlayacak bir kişi
# Dergi tanıtımı
# Dergi kapak hazırlayacak kişiler
# Röportajları hazırlacak ekip

dergi düzeni filan bu ekip düzeninden sonra hazırlanacak şeyler..
Wink
Mesaj05.08.2010, 10:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

flood için özür dilerim

Net-tr bahsetmiş bu site bir çok işe kalkıştı fakat bir işe kalkışacaksak a,b kişisi değil işine bilen kişiler yapmalıdır.

Siz dersinizki a kişisi başvurdu yazar.. Fakat a kişisinin yazar olması için onun ağzının laf yaması gerek cümleleri bağlayabilecek.

Eğer profesyonel dergi işini banner yapar gibi yapmaya benzetmeyin..
Görseller ve yazıları hazırlayınca yapması kolay bir çok pdf oluşturucular var..
Reklam işi için bile bir ekip oluşturmak gerek.

Eğer diyorsanız profesyonel bir dergi istiyorsak burdan değil msn gibi ortamlardan uzun süreli planımızı yapmamız gerek..

Eğer böyle bir isteğiniz var ise msn işlerini filan halledebilirim..
Mesaj05.08.2010, 10:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

ibrahmgun yazmış:
Sayı 1 için henüz hazırlıklar başlamamıştır.
Yazarlara ve bilgili kişilere ihtiyaç vardır.
Yazarlar e-posta yoluyla bana yazılarını gönderecek veya site editörü konumunda sitenin şifresini bileceklerdir.
Yazar olmak isteyen bana özel mesaj atsın lütfen..!
Grafik vb şeylerdede yardımcı kişilere ihtiyaç vardır.Onun için kendini grafiker isteyen herkes katılabilir Wink
ŞİMDİ BAŞVURULARI BEKLİYORUZ !

Şimdiki Yazarlarımız;
Antispamteam
Anadolulular
IbrahmGuN

Listeye ua1905ua"yı ekliye bilirsiniz.. Razz
Dalga geçerim ama kırmam. Ciddiye alırım ama takmam. Çevremde birçok arkadaşım olabilir ama hepsini dostum yapmam, Biz ışıklı cɑddelerin züppe çocuklɑrı değil! Biz ıssız sokɑklɑrın delikɑnlı yürekleriyiz!!! CW
Önceki mesajları göster: