Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj15.12.2010, 23:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

İlk Başta Tasarım ve İçerik Yönünden Beğenilen Bir Site Olmak Gurur Verici. Tskrler Afillim .)

2. Olarak "Dilek Ablacım, Sen Takma. Bende de Eklisin Very Happy "

ve Son Olarak Sorumu Sorayım Demi Cemalcim .)

a.) Facebook'a Cep'ten Girmek Nasıl Bir Duygu ?

b.) Aynı Cep'ten B.S'ye de Girebiliyomusun ?

c.) Skmedia'ya Yeni Yazılarını Göndermeyi Ne Zaman Düşünüyosun ? Bak Takipçilerin Bekliyor.. Yoğun İlgi Var .)

d.) Niye Bu Kadar Afillisin Smile)

Anekdot: Cevaplar Zor Olabilir.. Smile) Şimdiden Tskrler Dostum .)
Mesaj15.12.2010, 23:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

skmedia yazmış:
İlk Başta Tasarım ve İçerik Yönünden Beğenilen Bir Site Olmak Gurur Verici. Tskrler Afillim .)

2. Olarak "Dilek Ablacım, Sen Takma. Bende de Eklisin Very Happy "

c.) Skmedia'ya Yeni Yazılarını Göndermeyi Ne Zaman Düşünüyosun ? Bak Takipçilerin Bekliyor.. Yoğun İlgi Var .)

Anekdot: Cevaplar Zor Olabilir.. Smile) Şimdiden Tskrler Dostum .)

Benide beğeniyormusunuz Razz

2. Olarak "Dilek Ablacım, Sen Takma. Bende de Eklisin Very Happy ''

İyi bende ekledim Smile Ama neden eklemediğimi yazayım aklında kalmasın. Ben benzer siteler tarzında bir kategori ekliyordum sonra oraya dostlarım yazdım ama benzer siteler vardı. Oraya bir çok kişi link vermek istedi ama kabul etmedim çünkü kendi sitemin içeriği ile alakalı olan siteleri ve eğitici siteleri eklemiştim ne varki Dostlarım yazısını silmek ve yerine Benzer siteler yazmak geçen hafta geldi aklıma. Ben aşırı unutkan biriyim onuda unutmuşum yani Very Happy Bu arada başlığımı topliste çevirmeyelim lütfen Razz

Haydi sor sor : )

Süper bir adrenalin duygusu yaşıyorum hem facebook hem bedava-sitem'e cep telden girdiğim zaman. Bir elim makine de bir elim telefonda ben bi telefona bakıyorum bi etrafa gün boyu böle gidiyor Razz Bir gün patron çok kötü yakalamıştı ama neyseki bir bahane uydurdum Razz Ama usta başına dakika başı yakalanıyorum bana '' Sen öldüğünde telefonuda kefenine sıkıştırıcam sıkılırsın orlarda '' der hep Mr. Green Ama 2 aydır telefoum bozuk Sad

Şu an yazılarımın bitmesini bekliyorum biraz kelime arıyorum daha geniş ve eski bir Türkçe usulü bir kaç yazı sizi bekliyor Wink

İşte en zor soruyu sormuşsun Smile Niye bu kadar afilliyim hımm ortam güzel çok değerli dostlarım var bize '' senden çocuğum olsun istiyorum '' şarkısını hediye ettiren / eden bir dj'imiz var. 2980697 üye var. Birde rengim var Mr. Green Ben afilli olmuyayımda kim olsun Razz

En son afilliyanlizlik tarafından 15.12.2010 23:44:12 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj15.12.2010, 23:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

hahahaha .)) Süper Cevaplar Afillim, Gece Gece Koptum Very Happy
Mesaj15.12.2010, 23:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

"Senden Çocuğum Olsun İstiyorum" Mehmet'e Bu Şarkıyı Kim Armağan Etmişti Acaba Smile)
Mesaj15.12.2010, 23:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

Smile) gece gece bak yaa
Mesaj15.12.2010, 23:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

skmedia yazmış:
"Senden Çocuğum Olsun İstiyorum" Mehmet'e Bu Şarkıyı Kim Armağan Etmişti Acaba Smile)

--> Afilliyanlizlik <---

Ama ben bilmiyordum o an o şarkıyı çalacağını Very Happy
Mesaj15.12.2010, 23:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

afilliyanlizlik yazmış:
skmedia yazmış:

--> Afilliyanlizlik <---

Ama ben bilmiyordum o an o şarkıyı çalacağını Very Happy

Durum Tehlikeli Very HappyVery Happy
Mesaj15.12.2010, 23:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

Cemalime güveniyorum Smile

en azından öyle biri olmadığını öyle düşünmeyeceğini biliyorum

daha doğrusu buna inanmak istiyorum

yani,evet,heralde Smile Razz Razz

En son gececi40 tarafından 15.12.2010 23:48:28 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj15.12.2010, 23:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

gececi40 yazmış:
Cemalime güveniyorum Smile

en azından öyle biri olmadığını öyle düşünmeyeceğini biliyorum

daha doğrusu buna inanmak istiyorum

yani,evet,heralde Smile Razz Razz

Yani Yaaanii xD xD
Mesaj16.12.2010, 00:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

byqraphix yazmış:
Smile Dost değilmiyiz afilliciğim Smile

Sormak İstiyorum...

Afilli Yalnizlik ; Yalnızlıktan mı şikayetçi? Yoksa Yanlız Olamamaktan mı?

Her ikiside var Burak karışık işte : ) DOSTUZ
Mesaj17.12.2010, 10:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bu sitede tanıştığınz dostlarınız vardır sanırım. Peki sırlarınızı paylaştığınız biri varmı burada ?
Yıl başında ne yapacaksınız Laughing
Mesaj17.12.2010, 16:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

benim sorum arada kaynadı sanırım Crying or Very sad

Ayrıntılı bilgi : http://byqraphix.tr.gg/3-.-Y%26%23305%3Bl-Etkinlikleri.htm
Mesaj18.12.2010, 17:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

agac-sevgisi yazmış:
Bu sitede tanıştığınz dostlarınız vardır sanırım. Peki sırlarınızı paylaştığınız biri varmı burada ?
Yıl başında ne yapacaksınız Laughing

Dostlar hanım benim burası zaten Wink Bir çok kişi bazı sırlarımı bilir ama en büyük sırrımı sadece bir kişi biliyor oda kendini biliyor Wink

Hiç bir zaman ilerleğen bir zaman için hesap yapmam anı yaşarım Wink O an gelsin bakarız...
Mesaj18.12.2010, 21:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merak ettim de emre aydın ı çok mu seviyorsun Question Question Question

Bana ulaşmak istersen şuan uzaydayım
Mesaj18.12.2010, 21:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

Evet severim iyi bir sanatçı cinsel dürtülerden yada günü birlik ilişkilerden uzak gerçek efendi kişiliği ve örnek alınacak değerli bir sanatçı kendisi. Şebnem ferah'ta aynı ben böle sanatçıları severim...
Önceki mesajları göster: