Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj18.02.2011, 14:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

oyyunkom yazmış:
Şimdi ben böle bas bas bağırıyorum arkadaşlar yardım edin lütfen yani bi tebessüm edin herşey karma karışık bir dilce anlamıyorum ya sorun bende webmede Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

ctrl+0 yap bi büyük ihitimal olmaz ama denemekte fayda var:)
Mesaj18.02.2011, 15:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

ya tamam beyler konuya el atıyorum arkadaşım fr.gd bedava sitemin başka ülkedeki bs kullanıcılarına verdiği hizmettir.yani bizde .tr.gg onlarda fr.gd mesela benim sitem musozi.tr.gg ama benim sitemin sonuna fr.gd yaz gir açılır Wink mesela yanlış hatırlamıorsam almanlarınkide .de.tl idi Wink
Mesaj18.02.2011, 15:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

musozi yazmış:
ya tamam beyler konuya el atıyorum arkadaşım fr.gd bedava sitemin başka ülkedeki bs kullanıcılarına verdiği hizmettir.yani bizde .tr.gg onlarda fr.gd mesela benim sitem musozi.tr.gg ama benim sitemin sonuna fr.gd yaz gir açılır Wink mesela yanlış hatırlamıorsam almanlarınkide .de.tl idi Wink

adam king yaa Surprised
Mesaj18.02.2011, 15:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

(: teşekkürler ama 2008 den beri bs deyim bileyim ama demi (:
Mesaj18.02.2011, 17:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

Hala düzelmedi Sad yahşi cazibedeki sarı karı fatma gibi oldum madurudmda madurum madurumda madurum Smile Mr. Green
Ama biran önce çözümü bulunsun,nolur Sad Sad Sad
Mesaj18.02.2011, 19:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

Yardım eden yokmu çok acil arkadaşlar ben artık çok sinirleniyorum ve sabrım kalmadı hala düzelmedi bir çözüm yolu lazım Exclamation Crying or Very sad
Mesaj18.02.2011, 20:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

arkadaşım sen ya sorununu anlatamıyorsun yada bişe bilmiyorsun eğer fr.gd uzantılı giriosa bedava siteme çıkış yap eğer şifreni fln otomatik kaydediosa onuda iptal ed sonra yenidn gir siteye "www.bedava-sitem.com" yaz olmazsa bilemicem
Mesaj19.02.2011, 13:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bak bedava-sitem.com yazınca hemen başka bir dil oluyor,bu arada modlarda yardım etse güzel olacak...
Mesaj19.02.2011, 13:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

buraya bir resim koy bakalım soruna ne?

Yine Terör, Yine Kan , Yine Yanıyor Vatan. Alçaktır, Şerefsizdir Askere Kurşun Atan...
Mesaj19.02.2011, 18:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

arkadaşlar sorunum bu alın bakın inceleyin
Mesaj19.02.2011, 18:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

işte buda bir başka her seferi değişiryor sanki düzeliyor bilmiyorum ama şuan düzeldi birden sayfa yenilendi ama az önce bu vardı hep böle resimdeki gibi oluyo bide normala dönüyo
Mesaj19.02.2011, 18:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

başka sitelere girdiğinde'de böyle bir sorun oluyor mu?

Yine Terör, Yine Kan , Yine Yanıyor Vatan. Alçaktır, Şerefsizdir Askere Kurşun Atan...
Mesaj19.02.2011, 18:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

Hayır sadece bedava sitem.com a girdiğimde oluyor ve ilk başta bu olay bedava sitemde dolaşıyordum bir siteye girdim eror eror dedi bende direk kapadm tekrar açtığımda bu olay olmuştu işte Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Mesaj19.02.2011, 18:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

peki bu olay ne zaman oldu ona göre denetim masasından sistem geri yükleme yap diyecektim çünkü aynı yerden ben girdiğimde otomatikman bedava siteme yöneliyom

Mesaj19.02.2011, 19:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

15 şubatta oldu ve onadan daha öncede olmuştu sonra düzeldi ama bu olay düzelmedi yani olay 15 şubatta oldu....