Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj26.10.2011, 20:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

dostum bilmiyorum server bakımı da olabilir illede ddoss tan kaynaklı olacak die bişi yok Wink

Mesaj26.10.2011, 20:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

Son bir haftadan beri siteme ulaşamıyorum.Sınıfta yaptığımız taşıtlar performans ödevini siteye ekledim, fakat öğrenciler girip göremiyor.Acil bir çözüm bekliyorum.De. tl de çözüm değil.De.tl. sadece ana sayfaya bağlanıyor.Alt linklere ulaşım yok.

M.Aslan
Mesaj26.10.2011, 20:24 (UTC)    
Mesaj konusu: siteme giremiyorum

bende siteme bir girip bir giremiyorum bazen takır takır çalışıyor bazende sayfa görüntülenemiyor diyor bunun çaresi varmı bazı sayfalrımda yabancı logo çıktı onları sildim ama engelleme ihtimali yok heralde
Mesaj27.10.2011, 11:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

arkadaşlar sadece sizinki değil benim bildiğim çok kişi sitesine çok zor giriyor ve ya hiç giremiyor bende siteme çok zor giriyorum hit mit kalmatı zaten ziyaretçiler giremeyince uğraşmaz vaz geçer acilen yöneticilerin bu soruna el atması lazım 2007 den bu yana bu kadar sene uğraşlarım heba olacak ona üzülüyorum
Mesaj27.10.2011, 11:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

xn--komediov-swb yazmış:
bu tarz hacker ların başı ezilecek şu anda limdetelefonyok bilişim suç ları polisini arayın işi kanunlara bırakak

Sizin malesef böyle bir hakkınız bulunmuyor.Bu işlem için bedava-sitem yetkililerinin bildirmesi gerekir...İyi Çalışmalar.