Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj27.10.2011, 14:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

de.tl veya benzeri uzantılarla girmek mumkun fakat anasayfa dısına çıkmak zorunda kaldıgınız anda yine tr.gg ye yonlendiriliyorsunuz bu çok da içaçıcı değil daha onceleri de erişim sorunu yasanmıştı fakat bu denli uzun olmamıştı..insallah duzelir
gunluk hit 1500-1700 lerden dustu geldi 300-400 lere
modartor arkadaşa bilgilendirme için teşekkurler
Mesaj27.10.2011, 15:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

sosyalbilgiler8 yazmış:
de.tl veya benzeri uzantılarla girmek mumkun fakat anasayfa dısına çıkmak zorunda kaldıgınız anda yine tr.gg ye yonlendiriliyorsunuz bu çok da içaçıcı değil daha onceleri de erişim sorunu yasanmıştı fakat bu denli uzun olmamıştı..insallah duzelir

Ben GoogleChrome İle Girdiğimde Öyle Birşeyle Karşılaşmıyorum En Kolay Yolu
İe Kullananlar Sekme Açarak Url'nin tr.gg Bölümüne de.tl veya page.tl Yazsın Smile
Mesaj27.10.2011, 16:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

sosyalbilgiler8 yazmış:

de.tl Girince de.tl Üzerinden Girebiliyorum Sorun Sizde Olmalı..
Mesaj27.10.2011, 16:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadaşlar tr.gg bir siteye girerken sonuna TR.GG yerine DE.TL yazıp girebilirsiniz...

Mesaj27.10.2011, 16:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

ewt yha iki günden beri giremiorm yeter lütfen bulun :evil: [/quote]
Mesaj27.10.2011, 17:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

2 ziyaretçi 1i de benim hit yerlerde sürünüyo :S
Mesaj27.10.2011, 17:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

Herkezin Ziyaretçi Sayısı Düşüyor

Bir An önce Düzelsin Bu Aralar

Böyle Şeyler Çok Olmaya Başladı!

Mesaj27.10.2011, 18:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

bende her girmemde niye hata veriyor diye internet kotama res attırdım yaw Very Happy
Mesaj27.10.2011, 18:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ben OzgurSakarya54'üm okulun sitesini açtım kimseye veremiyrm herkese sonu ru.gg le biteni veriorum çnkü o siteye giriyo ama sonra tr.gg yazı diyorm çözüm bulursnz svnrm
Mesaj27.10.2011, 18:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

Yaaa moderetör biraz çabuk hallederseniz sevinirim Sayfa 'ya girenler düşüyooo kişi azalıyor biraz çabuk olursa sevinirim
Mesaj27.10.2011, 20:22 (UTC)    
Mesaj konusu: Vallah ARKADAŞ BUne yaa

vallah kim saldırıyosu şu -B-S 'ye
Mesaj27.10.2011, 22:20 (UTC)    
Mesaj konusu: Chorrom a ilk seferde

son 3,4 gündür bende siteye girerken sorunlar yaşamaktaydım forumda paylaşılınca tüm sitelere girişte sorunlar yaşandıgını ögrenmem iyi oldu,chrrom'dan ilk seferde giriş yapmama ragmen diger sayfalara geçerkende sorunlar olabiliyor,firefox'ta sorun yok,internet exloperde nerdeyse hiç giremedigim oluyor,sanırım tarayıcı güncelleme işlemleriden kaynaklanan bir problem mavcut
Mesaj27.10.2011, 22:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bilgilendirme için teşekkür ederim .
Mesaj28.10.2011, 00:45 (UTC)    
Mesaj konusu: giriş

sorun düzeldiğinde lütfen bilgilendiriniz...
Mesaj28.10.2011, 04:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

sosyalbilgiler8 yazmış:

aynı şekilde benim hitmde çook düşüşe geçti . tam tatil bitti siteer güncelledik hitleri artırdık derken, silbaştan oluyor. bu kadar uzun sürmasi insanın bs olan inancını, güvencini zedeliyor. benim gibi reklamlarından gelir elde edenlerin vay haline, hergeçen gün hem para hem ziyaretçi kaybediyoruz. yönetime sesleniyorum. ORDA SESİMİZİ DUYAN VARMIIIIIIIIII?