Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj11.12.2011, 04:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

7.BÖLÜM

Eveet yepyeni bir bölümle daha karşınızdayım BS halkı. Bu bölümde BS lilerin öteki adaya gidiş maceralarına hep birlikte tanık olacağız.Bakalım bizimkiler ne gibi mücadeleler verecekler.Merak ediyorsanız lafı fazla uzatmadan hayali yolculuğumuza doğru yol alalım..

İlk önce Hakan bey ve tayfası neler yapıyor, hep birlikte bir göz atalım Wink

Hakan bey dinlenmek üzere ofisine çekilmiştir.Gelen telefonlarla ilgilenmeleri içinse yardım için gelen Bs lileri görevlendirmiştir..

Bilgikafem: Astınızmı bakalım kapıya yazıyı?

Masum-city: Asmaz olurmuyuz ,hemde kocaman yazılarla “BS KURTARMA MERKEZİ” yazdık Wink

Oyun-list: Çok güzel oldu. Yav ümit bi çay koysan ne güzel olur be kardeşim Smile

Umitbasci: Tamamdır,size şöyle tavşan kanı bir çay yapayımda çay içmek neymiş öğrenin Smile

Oyun-list:Telefon çalıyor biri şuna baksın.

Doyasıya-gezin: Ben ilgileniyorum.

Doyasıya-gezin , çalan telefonu açar,arayan Evrenseleglencenin babası Hasan abidir…

Doyasıya-gezin: Buyrun bs destek merkezi,nasıl yardımcı olabilirim.

Hasan-bey: Ben oktayın babasıyım hakan beyle görüşecektim,mümkün mü?

Doyasıya-gezin,Hasan beye ne diyeceğini bilememiştir çünkü Hakan bey içeride uyuyordur.En sonunda aklına bir şey gelir..

Doyasıya-gezin: Iıı şeyy Hakan bey şuan yok, cumaya gitti.

Hasan-bey: Allah Allah, ama bugün Perşembe Confused

Doyasıya-gezin: Aloo sesiniz gelmiyor amca aloo...

Ve Hasan beyin kulağında şu ses yankılanır..

-Dııt- dııt- dıtt- dııt..

Masum-city: Hakan bey bize bu görevi vermedi mi.Neden telefonu adamın yüzüne kapattın söylermisin?

Doyasıya-gezin :Napayım kardeşim adam içeride horul horul uyuyor Very Happy bizide koymuş telefonların başına oyalayalım milleti diye,söyleyecek bir şey bulamadım bende cumaya gitti dedim Very Happy

Masum-city: Oyalayalım diye değil ilgilenelim diye görevlendirdi bizi.Ayrıca ayaklarını masanın üzerinden çekersen sevinirim,ağa gibi uzatmışsın masaya oh ne güzel , gel keyfim geel.

O sırada Bilgikafem ve Oyun-list ise okey oynamaktadırlar..

Umitbascı: Çaylar geldi,çerezde getirdim. Smile

Oyun-list: Eline sağlık kardeşim ,nefis görünüyorlar.

Masum-city: Bilgikafem , gel kardeşim sen bunlara uyma biz birlikte gelen telefonlarla ilgilenelim.

Bilgikafem: Tamam kardeş tabii ki yardım edeceğim görevimiz bu sonuçta Wink

O sırada telefon tekrar çalar, arayan Odev-arşivlerinin annesidir..

Masum-city: Buyrun bs kurtarma ekibi, nasıl yardımcı olabilirim?

-Ben Odev-arşivlerinin annesiyim, Hakan bey ile görüşmek için aradım,siz kimsiniz?

Masum-city: Biz Hakan beyin sekreterleriyiz,ailelerle irtibattan artık biz sorumluyuz.Evet hanımefendi şimdi size sormam gereken önemli sorular var. Bilgikafem kardeş sende not al yapacağım röportajı.

-Bu röportajda neyin nesi? Ben son gelişmeler hakkında bilgi almak için aramıştım.

Masum-city: Şimdi şöyle oluyor abla şeyy pardon hanımefendi,sizler bu yapılan röportajlar sayesinde onları bulmamıza yardımcı olacaksınız.Nasıl mı? Onu bende bilmiyorum. Bu yüzden size bu soruları sormam çok önemli.Evet başlıyoruz..En son çocuğunuzu nerede gördünüz..?

-Doğal olarak havaalanında gördüm,uçağa binerken yolcu ettim. Confused

Masum-city: Giderken üzerinde hangi kıyafetler vardı?

-Mavi bir t-shirt altındada kot pantolonu vardı.Ha birde üzerine beyaz bir ceket verdim ‘oğlum oralar buraya benzemez ceketini giy yoksa üşütürsün’ dedim.

Bilgikafem ise konuşulanları bir yandan not almaktadır.Daha sonra Bilgikafem Masum-ciyt ‘nin kulağına eğilip şunları söyler..

Bilgikafem: Olamaz en önemli soruyu unuttun.Sor bakalım aralarında en son ne gibi bir diyalog geçmiş.

Masum-city: Peki aranızda en son hangi konuşmalar geçti..

-Aramızda en son şu konuşmalar geçmişti:

Odev-arşivleri: Hakkını helal et anne,Allaha emanet ol.

-Helal olsun oğlum. Aman ha orada kendine dikkat et Almanya soğuk yer hastalanırsın sonra.

Odev-arşivleri:Tamam anne sen merak etme kendine iyi bak

-Gel bakiym annene bir öpücük ver gitmeden.

Odev-arşivleri: Anne lütfen herkesin ortasında yapma, benim burada bir konumum var baksana herkes bize bakıyor. Embarassed

-Herkes için mi yaşayalım oğlum,cennet annelerin ayakları altındadır bunu unutma anneye itaat etmek farzdır..!

-İşte en son aramızda bu konuşmalar geçmişti..

Masum-city: Hmm anlaşıldı,söylediğiniz her şey not alınmıştır.Aradığınız ve bizi bilgilendirdiğiniz için teşekkür ederiz.İyi günler..

Ümit-bascı: Bir an tutanak da tutacaksınız diye ödüm koptu biliyormusunuz Laughing

Eveet şimdi Hakan bey ve tayfasını burada bırakıp adaya dönelim,Bakalım ada sakinleri ne durumdalar.. Smile

Ada da sabahın erken saatleriydi, güneş doğmaya başlamıştı bile.Bs liler henüz uyanmamışlardı.O sırada birkaç Bsli ve yabancılar fırsattan istifade, sessizce eşyalarını toplayıp öteki adaya gitmek için hazırlık yapıyorlardı.Tüm gece uyku uyumamış ve kaçış planı yapmışlardı…

Ödev-arşivleri:Hakan benim çantayı da aldınız mı..? İçinde önemli eşyalarım vardı.

Galatasarayy:Evet buğra her şey tamam.Yalnız elimizi çabuk tutalım.

Sheltox: Durun bekleyin bir dakika ,benim ceketim kaldı hemen alıp geliyorum.

Skmedia: Sessizce ve kimseyi uyandırmadan al,dikkatli ol.

Emresazak: Yakalanırsak kötü olur Confused

Benimsitem1993: İyide kötü bir şey yapmıyoruz ki biz burada ,diğer adaya gidince hem rahat olacağız hem orada imkanlar buradaki gibi kısıtlı değil en azından iletişim vs. sağlayabiliriz ve eğer yardım çağırabilirsek buraya dönüp onlarıda alacağız...

Galatasarayy:Arkadaşlar kendimizi kandırmanın alemi yok böyle çekip gidişimize eminim çok sinirleneceklerdir.

Emresazak:Olabilir biz dün söyledik gidelim diye ama onlar dinlemedi,burada kalıp nasıl kurtulmayı bekliyorlar hiç anlamıyorum.

Bu sırada Sheltox ceketini almaya giderken ayağı bir taşa takılır ve yere düşer..

Sheltox:Ahhh Mad

Skmedia:Olamaz yakalanacağız,milleti uyandıracak şimdi bu Shocked

Gürültüyü duyan bsliler çok geçmeden bir bir uyanırlar..

Pinoki:Ne oluyor,bu elinizdeki eşyalar da ne ?

1bsınıfıyız:Nereye gidiyorsunuz beyler? Hani bu konu konuşulacaktı Confused

Benimsitem1993:Sizi ikna edemeyeceğimizi bildiğimiz için bizde gitmeye karar verdik.

Deneke:Yabancıları da planınıza dahil etmişsiniz.Neden bize söyleme ihtiyacı dahi hissetmediniz ki,bu konu bugün konuşulup ortak bir karara varılacaktı sanıyordum.

Emresazak: Anlamıyormusunuz!Burada kalırsak hepimiz heba olup gideceğiz, bu ada da durup sandal yapmakla elimize bir şey geçmez ayrıca yabancıları planımıza dahil etmedik, bu zaten onların planıydı.Kimsenin kötülüğümüzü istediği yok.

Ua1905ua:Peki kimden izin aldınız gitmek için..?

Odev-arşivleri:Benden aldılar!

Gececi40:Ne zamandan beri birbirimizden bağımsız hareket etmeye başladık beyler söylermisiniz Confused

Sheltox: Ne yani siz hala kendinizi yönetici mi sanıyorsunuz,uyanın beyler burası ada, Bs deil,herkes istediğini yapmakta özgür,sizin karışmaya hakkınız yok.Bırakın hepiniz şu yönetici havalarını.

Ua1905ua:Ne dediğinizin farkına varın beyler!Aileleriniz sizleri uçağa bindirirken kimlere emanet etti sanıyorsunuz.Hakan bey Almanya gezimiz için sizleri kime güvenip çağırdı sanıyorsunuz..? Beni sinirlendiren şey gitmek istemeniz değil ,bizlere haber dahi etmeden,sormadan gitmeye kalkışmanız.

Odev-arsivleri:Bakın benim amacım kötü değil öncelikle bunu belirteyim,bunu size sormadan yapmamızın tek sebebi ise karşı çıkacağınızı bildiğimizden dolayıdır.Orada bağlantı kurabiliriz ve hep birlikte buradan en kısa sürede kurtulabiliriz,böyle bir fırsatımız var iken neden geri tepiyorsunuz anlamış deilim.

Deneke:Madem ortada bir gitme olayı var o zaman hep birlikte gidelim derim.

Tasarımcı-amca: Emrah haklı beyler anca beraber kanca beraber.

Brisin:Ben burada kalmak istiyorum,sadece bir ihtimal için neden oraya gideyim ki.

Feyskopat:Haklısın, ben halimden memnunum sinyal burada da var nasıl olsa.

Ortam bayağı bir gerilmiş ve ortalık karışmış durumdadır.Her kafadan ayrı bir ses çıkar.Ancak Bsliler bir türlü uzlaşamamışlardır…

Tevhidforum:Burada telefonların çekmediğini hepimiz biliyoruz,birkere bağlantı kurduk onuda zaten sen hallettin..!

Yabancılardan uzun boylu olan ise araya girer..

-Çocuk haklı,bizim adada telefonlar çekiyor ancak burada çekmesi için daha çook beklersiniz.

Evrenseleglence:Madem öyle peki sizler neden kurtulmayı denemediniz. Siz kendi arkadaşlarınıza ihanet etmiş insanlarsınız,bizim size nasıl güvenmemizi bekliyorsunuz?

Uzun boylu yabancının cevabı gecikmez..

-Daha öncede dediğim gibi bizim geride bıraktığımız hiçbirşeyimiz kalmadı.Ne bizi bekleyen eş, dost nede geri dönecek yüzümüz vardı.İhanetimizin sonucunda bundan fazlasını hak ettik.

Şişman olan adam ise devam eder..

-Biz buraya alıştık ,artık bizim yerimiz burasıdır.Odev-arsivlerini suçlamayın fikir bizden çıktı ancak amacımız aranızda kavga çıkarmak değildi bunu bilesiniz. Sizlerin gitmesi gerek, sizi bekleyen aileleriniz,geride bıraktığınız birçok şeyiniz var.Bizde sırf bunun için onları ikna ettik ve size kurtuluş yolu aramak için bu planı yaptık.Niyetimiz kötü değil..

Eksik-forum:Aslında yabancılar haklı ağabeylerim,bizim kötülüğümüzü istemiyorlar.

İslamkusagı: Denemekte fayda var,sonuç beklediğimiz gibi olmasada şansımızı deneyelim derim.

Bu fikir Bslilerden bazılarının aklına yatmıştır ancak aralarından birkaç kişi gitmemekte kararlıdır..

Ua1905ua: Ben gitmekten yana değilim,kimden emir alıyorlarsa onunla gitsinler sorumlulukları benden kalktı bu konuda.

Brisin:Giden gitsin,herkesi zorla burada tutacak halimiz yok.

Gececi40:Bende gitmekten yana değilim ancak bu güzel bir fırsat bize,olurda bir sinyal yakalarsak hepimiz evlerimize eski hayatımıza geri döneriz,deneyelim derim onur.Birlikten kuvvet doğar diye boşuna mı demiş atalarımız.

İmanfedaisi:Bu iş kötü sonuçlar doğuracak olsada hep birlikte gitmemiz ayrılmamızdan daha hayırlıdır.

Ua1905ua: Off nerden sardım başıma bu modluk belasını . Neutral İyi peki gidelim ancak başımıza bir şey gelecek olursa sorumlusu ben değilim.

Bsliler güne tartışma ile başlamışlardır.Herkes razı olmasa da ,nihayetinde hepsi ortak bir karara varmıştır.Yabancıların adalarına gidecek ve hep birlikte çeşitli çözüm yolları üreteceklerdir…

Herkes hazırlıklarını yapmaya başlamıştır.Sandal sayısı az olduğu için yanlarına eşyalarını almayıp,eşyaları ada da bırakacaklardır…

Tevhidforum: Herkes hazırmı,haydi yola çıkıyoruz elinizi çabuk tutun.

Pinoki:Biz hazırız yalnız yanıma ufak tefek eşyalar aldım sorun olurmu?

Feyskopat:Yanımızda eşya götürmeyeceğiz,biz yeterince ağırlık yaparız zaten ,hem yabancıların dediğine göre o ada da ihtiyacımız olan bir çok şey varmış,bu yüzden almana gerek yok.

Tasarımcı-amca:İyiki sandalları büyük yapmışız, yoksa nasıl giderdik hep birlikte.

Gececi40:Herkes tamamsa fazla vakit kaybetmeden yola çıkalım hemen.

Bsliler hazırlıklarını bitirmişlerdir.Sandallara binip yola çıkarlar.Bakalım bu işin sonu nereye varacak Rolling Eyes

Eksik-forum: Vay be şu manzaranın güzelliğine bakın.Doğa, güzel doğa Razz

Pinoki: Pff çek şu ayağını Oktay çorabın kokuyor Twisted Evil

Evrenseleglence:Yermi var sanki küçücük sandaldayız,ayağımı dışarıda bırakacak halim yokya..

Eksik-forum:Merak etme köpek balıkları yemez ayağını Very Happy

Tasarımcı-amca:Yer vallaha benden söylemesi dikkat edin.Durun size eski bir deniz maceramı anlatayım. Zamanında Bslilerle toplandık dedikki haydin hep birlikte köpek balığı avına çıkalım.Her neyse herkes tamam dedi topladık eski Bslileri deneke falanda vardı iyi hatırlar o.

Deneke:Hatırlamazmıyım yav ayıp ettin,Mehmet abide gelmişti hatta.

Gececi40:Allah Allah ne zaman gittik hiç hatırlamıyorum,yaşlanıyormuyum ne? Confused

Tasarımcı-amca:Ya çocukların kafasını karıştırma tabiî ki gittik sen hatırlamazsın askerlik seni çökertmiş olmalı Very Happy Neyse nerde kalmıştım.Ha işte çıktık köpek balığı avına,etrafta hamsiden başka bir şey yoktu. Very Happy Herkes kendince balığını tuttu, yorulmuşlardı dinlenmeye çekildiler.Benimde o sıra bacağım kanıyordu yere düşmüştüm.Bende gittim ayağımı denizin suyuna daldırdım kanını yıkamak için.La bi baktım sinsice bir köpek balığı bana doğru yaklaşıyor.Kanın kokusunu almış belli ki.

Laughing

Vintero:Aman yarabbim! Sonra ne oldu yedimi seni ? Shocked

Tasarımcı-amca:Evet beni yedi bende o yüzden şu an hala hayattayım. Very Happy Neyse konumuza dönelim, sonra baktım iyice yaklaştı ayağımı yemeye niyeti var.Tam ağzını açtı ayağımı kapacaktı,bir tane tekmeyi vurdum kafasına,deli oldu iyice hayvan.Tasarımcı emmiye bulaşmak neymiş gösterdim ona.

Feyskopat:İyi etmişsin abi ayağına sağlık Very Happy

Bot-defteri: Oturup hikaye anlatacağınıza gelip kürek çekmeye yardımcı olsanıza,abi sende o kadar büyük atıyorsun ki bırakın köpek balığını balinalar bile doyar senin attığınla.Kolumuz koptu ya baksanıza dalgalara.

Rüzgar birden hızla esmeye başlamıştı, Bsliler henüz ne olduğunu anlayamamışlardı..

1bsınıflıyız: Havada iyice bozulmaya başladı rüzgarda çok hızlı esiyor,bu pek hayra alamet değil.

Bot-defteri: Hakkaten bu denize ne oldu şimdi,bizim yola çıktığımızı mı gördü.Hay aksi tamda sırasıydı.

Birden bire dalgalar büyümeye başlamıştı,rüzgarın hızı kesilmiyor etraf gitgide soğuyordu,yağmur damlaları ise yavaş yavaş sandalların içini ıslatmaya başlamıştı. Diğer sandaldakilerde endişeye kapılmışlardı..

Skmedia:Bu denizin hali ne böyle niye rüzgar hızlandı anlayamadım doğrusu Confused

Ua1905ua:Baksanıza dalgalar da gittikçe büyüyor,bu havada öteki adaya nasıl gideriz!

Brisin:Fırtına çıkıyor olmasın! Shocked

Benimsitem1993:Ağzını hayra aç,fırtınaysa eğer halimiz yaman.

O sırada yabancıların aralarında ise şu konuşmalar geçiyordu..
Aralarında genç olan şöyle der..

-Eyvah,sanırım fırtınaya yakalandık!

Uzun boylu olan adam ise..

-“Ne yapacağız şimdi yağmurda başladı,dalgalar böyle büyümeye devam ederse sandallar suyla dolacak!” der.

Aralarında söz sahibi olan adam ise..

-“Durun bir sakinleşin beyler,fırtınaysa yapacak bir şey yok elimizden bir şey gelmez,diğerlerinin sandallarına doğru yaklaşıp onları da uyaralım bu konuda.” der..

Yabancılar Bslilerin sandallarına doğru yaklaşırlar..

Aralarında şişman olan adam..

-“Heey delikanlılar!Sanırım fırtınaya yakalandık,deniz bugün hırçın ve öfkeli görünüyor.” der.

Deneke:Adaya varmamıza ne kadar kaldı,dalgalar sandalları çok sarsıyor bu havada oraya varmamız imkansız.!

Şişman adam..

-“Yola daha yeni çıktık,önümüzde uzun bir yol var.Sandallar çok sarsılıyor bu yüzden herkes birbirine sıkıca yapışsın ” der.

Evrenseleglence:Ne yani şimdi denizin ortasında kalakaldık mı diyorsunuz Confused

Pinoki: Anneciim kurtarın biziii ! Çok sarsılıyorum, düşeceğim şimdi. Neutral

Ua1905ua: Panik yapmayın,herkes sandallara iyi tutunsun.

Emresazak: Abi sandalın içi suyla dolmaya başladı yağmur çok hızlı yağıyor ne yapalım?

Ua1905ua:Ayakkabılarınızı çıkarıp sandala dolan suyu denize dökün,başka çare yok.

Oğlumkerem:Anne ben korkuyorum ve çok üşüdüm. Sad

1bsınıflıyız:Tamam oğlum korkma yanındayım.

1bsınıflıyız üzerinde ki ceketi çıkarıp oğlunu sıkıca sarar..

Şimşekler çakıyordu.Bsliler dehşete kapılmışlar ve ne yapacaklarını bilemiyorlardı.Ne geriye dönebilirlerdi nede ileriye..Ama onlar bunun farkında değillerdi.Birdenbire büyük bir dalga sandallardan birini vurdu ve sarsıntının etkisiyle Sheltox denize düştü..

Sheltox:Kurtarın beniii,imdaaat Exclamation

Emresazak: Olamaz Sheltox düştü,çabuk yardım edelim boğulacak şimdi Confused

Tevhidforum:Abi hemen bir şeyler yapalım,ip falan varsa atalım tutsun.

Vintero:İp, ne gezer.

İmanfedaisi:Tamam kardeşim yetiştim,elimi tut çabuk.

Sheltox:Olmuyor!Eline uzanamıyorum.

İmanfedisi Sheltox’u kurtarmak için saldaldan sarkar.Tam o sırada bir dalga daha gelir ve sandala hızla çarpar, imanfedaisi de ,dengesini kaybedip denize düşer.

Brisin: Olamaz şimdide imanfedaisi düştü,bir iken iki oldular ne olacak şimdi Shocked

Ua1905ua eline aldığı küreği Sheltox ve İmanfedaisine uzatır…

Ua1905ua: Çabuk olun hemen şu küreğe tutunun.Biri onları çekmeme yardım etsin.

Benimsitem1993: Geldim abi,haydi çabuk olun beyler. Exclamation

Sheltox:Yapamıyorum,ben yüzme bilmem ki,yardım edin boğulacağım Neutral

İmanfedaisi:Geldim yanına,bana sıkı tutun Allah büyüktür kardeşim ümidini kesme.Şimdi 3’e kadar sayacağım 3 dediğimde ikimiz bir küreğe asılacağız.Tamam mı?

Sheltox:Tamam,ama sakın beni bırakma yüzme bilmiyorum.

İmanfedaisi ”Bir,ikii ve üç.Haydi ya Allah..” der ve ikisi küreğe asılırlar..

Benimsitem1993 ve Ua1905ua ellerini uzatıp Sheltox ve İmanfedaisini kürek yardımı ile çekip sandala çıkarırlar..

Bunu gören diğer sandaldaki Bsliler artık dayanamayıp geri dönmek isterler…

color=red]Deneke:[/color] Bu böyle gitmeyecek,geri dönelim yoksa hepimiz boğulup gideriz.Görmedinizmi diğer sandaldakiler düşmeye başladılar bile.

Gececi40: Haklısın hemen heri dönelim.Ben diğerlerinede sesleneyim. “Heeey millet biz geri gidiyoruz böyle devam edemeyiz,fazla uzaklaşmadan dönelim derim.”

Yabancılar ise şöyle derler..

-Tamam geri dönüyoruz,asılın küreklere ve bizi takip edin…

Yabancılar ve Bsliler geri dönmek üzere istikameti değiştirirler..
Bsliler ise adadan gitme planı yaptıkları için pişmanlık duymuşlardır..

Odev-arşivleri: Aslında biraz aceleci davrandık,keşke biraz daha bekleyip herkesin rızasıyla çıksaydık yola. Rolling Eyes

Benimsitem1993: Nereden bilecektik ki böyle olacağını.Ama iyi ki hep beraber
çıktık yola, yoksa burada boğulup ölsek kimsenin haberi olmayacaktı.

Bu sözlere kulak misafiri olan Tasarımcı-amca ise şöyle der..

Tasarımcı-amca: Daha birde ayrı baş çekecektiniz size kalsa, büyük sözü dinlemediniz yabancılara uyup başımıza bunları getirdiniz.

Galatasarayy: Herşey, onların üzerine atmayın,biz ne zaman birlik olduk ki burada birlik olalım. Bs deki halimiz sanki çok farklıydı Evil or Very Mad

Deneke: Bak işte bu konuda çok haklısın.

İslamkusagı: Arkadaşlar isterseniz sohbeti bırakıp kürek çekmeye yardımcı olun, baksanıza sandal beşik gibi sallanıyor bir an önce karaya çıkmaya bakalım.Sırılsıklam olduk.

Vintero: İyide yabancıların sandalı bir hayli önde gidiyor , biz bu gidişle oraya zor varırız.

Gececi40: Tamam hızlanıyoruz beyler küreklere ikişer ikişer asılın,yağmurun hızı da hala kesilmedi.

Evrenseleglence: Haklısın abi sanki şu hırçın deniz bizi yutacak gibi Shocked

Şimşekler çakıyor,yağmurun hızı gitgide artıyordu.Havada kararmıştı umutları kadar..Denizi bu kadar öfkelendiren neydi? Sanki diğer adaya gitmeleri engelleniyor gibiydi.Akıntı onları terk ettikleri adaya doğru geri sürüklüyordu…

Bot-defteri: Heey bakın kara görünüyor oleey

Karanlıkta duyulan kürek sesleri ve birden karanlıkta açılan aydınlık umutlar..

İmanfedaisi: Elhamdulillah ,sonunda sahile doğru yaklaşıyoruz.

Emresazak: Sağ sağlim varalım adaya , başka bir şey istemem.

Benimsitem1993: Kim isterdi ki böyle olsun.

BS liler sahile doğru yaklaşmışlardır. Yabancılar ise onlardan önce sahile varmışlar, Bs lilere acele etmeleri için bağırıyorlardı.

-Çabuk oluun,heeey! Acele edin az kaldı..!

Eksik-forum: Gördünüzmü,yabancılar bizden önce vardılar ,bize sesleniyorlar,acele edelim.

Evrenseleglence: Tamda umutsuzluğa kapılmıştım.Çok şükür sahile yaklaştık.

Bs liler karayı görünce yüreklerinde taşıdıkları umut tohumunu bir kez daha yeşertmişlerdi..Ancak arkadan gelen büyük dalgadan hepsi bihaberdi.Kurtulma umuduyla sahile doğru kürek çektikleri sırada büyük bir dalga gelip sandalları vurdu ve sandalları ters düz etti.Kim bilir belki de bu onların yaşadıkları son deniz macerasıydı…

Bu sır kapısını gelecek bölümde açmak üzere kapatıyoruz.Birdahaki bölümde buluşmak ümidiyle..

Yeniden sevsek ,dünyayı.
Yeniden görsek.
Yeniden başlasak her şeye yeniden...
Yeniden tanısak birbirimizi.
Yeniden anlaşsak.
Yeniden başlasak her şeye yeniden...
Bir martı kanadında.
Bir günün batışında.
Bir çocuk gülüşünde yenideen...
Çırpınan denizlerde.
Ağaran seherlerde.
Titreyen yüreklerde yenideen…
Yeniden uzansak ellere.
Yeniden tutabilsek ,yeniden yeniden yeniden buluşsak…
Yeniden yankılansa sesimiz!
Yeniden hayat bulsak yeniden yeniden yeniden yaşasak…
Uzaklaşsak nefretten ,sevgiden yana dursak!
Yeniden başlasak her şeye yeniden…
(A.Kuşkaya)

Mesaj11.12.2011, 04:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arrow Önemli (duyuru) : Sevgili arkadaşlarım ve okuyucularım bu bölümden sonra ki bölümü yani sekizinci bölümü yazmak için yaklaşık bir ay ara vereceğim. Ancak mecburi bir ara. BS ve hikaye yüzünden şu sıralar derslerimi biraz aksattım.Sınavlarıma çalışmam ve derslerime yoğunluk vermem gerekiyor. Sıkı bir çalışma beni bekliyor . Hikaye de çok vaktimi aldığı için en azından yoğunluğum geçene kadar yazamayacağım. Ancak merak etmeyin ortalık durulduktan sonra tekrar kaldığım yerden devam edeceğim inşaAllah. Bilginize…
Mesaj11.12.2011, 07:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

Süper olmuş buda Very Happy
Mesaj11.12.2011, 08:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

eksik-forum yazmış:
Süper olmuş buda Very Happy

Teşekkür ederim.
Mesaj11.12.2011, 08:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

Yine mütiş bir hikaye gelecek bölümü iple çekiyorum
Mesaj11.12.2011, 08:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

7.bölümde süper olmuş
teşekkürler Smile
Mesaj11.12.2011, 10:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

pinoki yazmış:
Yine mütiş bir hikaye gelecek bölümü iple çekiyorum

Gelecek bölüm 1 ay sonra maalesef Neutral Very Happy

brisin yazmış:
7.bölümde süper olmuş
teşekkürler Smile

Rica ederim saolasın...
Mesaj11.12.2011, 10:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

Said kardeşim eline,klavyene sağlık çok güzel yazmışsın.
Hem eğlenceli bir yazı olmuş hemde anlamlı cümleleri birlikte kullanman gerçekten hoşuma gitti Smile
Özellikle annenin önemi..
Mesaj11.12.2011, 13:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

Çok Güzel Olmuş Ayrıca Beni de Hikayeye eklediğin İçin Tşk.
Mesaj11.12.2011, 13:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

aha ben öldüm mü Surprised Confused Very Happy Çok güzel ellerine sağlık. Ayrıca abi ben hayatta çorap giymem. Ne yaz ne kış bu nedenle ayağım kokmaz Laughing
Mesaj11.12.2011, 13:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

odev-arsivleri yazmış:
Said kardeşim eline,klavyene sağlık çok güzel yazmışsın.
Hem eğlenceli bir yazı olmuş hemde anlamlı cümleleri birlikte kullanman gerçekten hoşuma gitti Smile
Özellikle annenin önemi..

Zaten benim amacımda o bir yandan güldürüp bir yandan da düşündürmek,beğenmene sevindim buğra kardeş...

doyasiya-gezin yazmış:
Çok Güzel Olmuş Ayrıca Beni de Hikayeye eklediğin İçin Tşk.

Rica ederim,saolasın..

evrenseleglence yazmış:
aha ben öldüm mü Surprised Confused Very Happy Çok güzel ellerine sağlık. Ayrıca abi ben hayatta çorap giymem. Ne yaz ne kış bu nedenle ayağım kokmaz Laughing

Sende benim gibi çorap sevmiyorsun o zaman Razz Bu arada öldük mü kaldık mı diye sorarsanız şuan onu bende bilmiyorum zaman gösterecek Smile
Mesaj11.12.2011, 14:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bu arada sandal bati sanirim Razz
Dalga geçerim ama kırmam. Ciddiye alırım ama takmam. Çevremde birçok arkadaşım olabilir ama hepsini dostum yapmam, Biz ışıklı cɑddelerin züppe çocuklɑrı değil! Biz ıssız sokɑklɑrın delikɑnlı yürekleriyiz!!! CW
Mesaj11.12.2011, 15:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

ua1905ua yazmış:
Bu arada sandal bati sanirim Razz

Artık bu size bir ay yeter biraz meraklanın bakalım Razz
Mesaj11.12.2011, 15:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

Başarılar buda güzel Olmuş ..

Sorunlar İçin destek( at )bedava-sitem.com Adresine mail atınız.
Mesaj11.12.2011, 16:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

Yine başarmışsın be Very Happy Süper olmuş Smile
Önceki mesajları göster: