Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj04.09.2007, 20:31 (UTC)    
Mesaj konusu: Google ADENSE HAKKINDA

arkadaslar googlenin servisi olan adense nasıl işliyo ordan nasıl para kazanıtoruz anlatabilecek varmı ve sanırım para kazanmak için banka hesabı gerekio hesap veerdikten sonra hesabımızın hacklenme gibibitehlikesi vaarmıı tesekkurler
Mesaj04.09.2007, 21:18 (UTC)    
Mesaj konusu: inşallah yardımcı olmuşumdur sana

öncelikle eger amacın para kazanmaksa hiç ugraşma sen siteyi geliştirmek amaçlı yap bence gelelim adsenseye adesnseye üye olursun :

https://www.google.com/adsense/login/tr/?hl=tr&sourceid=aso&subid=ww-tr-et-ads&medium=link&gsessionid=iv9i_0Nrx94 linki tıkla ve ol

sonra kendine göre doldur ama 18 yaşını doldurmuş olman gerek bir banka hesabı vermen lazım telefon numarası derken herşeyini inceliyorlar ve çok titizlikle takip edilen bir konu eger onlarta ters giden bişey varsa üyeliğini geri alırlar sitene bir zarar vermezler. mesela sitende flah çok fazla ise agır olur ve buda geç açılmasını saglar google adsense prensip geregi bunları önermiyor şimdilik bu kadar arkadaşım umarım sana yardımcı olmuşumdur.........

www.serkan-1986.tr.gg
Mesaj09.09.2007, 11:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

tesekkurler ozaman ben sitemi gelistiricemv eüye olcam
Mesaj28.06.2008, 17:21 (UTC)    
Mesaj konusu: AMAN HA ADSENSE FALAN HİKAYE

HİÇ ADSENSE'DEN PARA ALAN VARMI BEN HİÇ GÖRMEDİM.NE YAPIP EDİYORLAR SANA TIKLATTIRIP TIKLATTIRIP BİRİKEN PARAYI SENDEN BİR ŞEKİLDE GERİ ALIYORLAR BAHANEMİ?ÇOK UYDURUK BAHANELER..MESALA;REKLAM VERENLER SİTENİZİ BEGENMEDİ,TR GG SİTELERİ RAKLAM VERENLERİN İSTEDİĞİ GİBİ DEGİL FALAN BAHANELER
BENİM (200$)HAVAYA UÇTU SİZEDE AYNISINI YAPACAKLAR BASKA YERDEN REKLAM ARAYIN..ÜÇKAGITCILIK YAPANLARI,HIRSIZLARI,YALANCILARI SEVMEM DÜRÜST OL CANIMI YE...
MİLLETİ SOYMAK İÇİN ÇESİTLİ YOLLARA BASVURANLARIDA ALLAHA HAVALE EDİYORUM BÜYÜK ARAMA MOTORU İMİŞ PEHHH SADECE GÜLERİM BÜYÜGE BAK 150-200$ RA MUHTAÇ HALE GELMİŞ YAZIK ÇOK YAZIK. Rolling Eyes
Mesaj28.06.2008, 17:21 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: AMAN HA ADSENSE FALAN HİKAYE

habiboglu yazmış:
HİÇ ADSENSE'DEN PARA ALAN VARMI BEN HİÇ GÖRMEDİM.NE YAPIP EDİYORLAR SANA TIKLATTIRIP TIKLATTIRIP BİRİKEN PARAYI SENDEN BİR ŞEKİLDE GERİ ALIYORLAR BAHANEMİ?ÇOK UYDURUK BAHANELER..MESALA;REKLAM VERENLER SİTENİZİ BEGENMEDİ,TR GG SİTELERİ RAKLAM VERENLERİN İSTEDİĞİ GİBİ DEGİL FALAN BAHANELER
BENİM (200$)HAVAYA UÇTU SİZEDE AYNISINI YAPACAKLAR BASKA YERDEN REKLAM ARAYIN..ÜÇKAGITCILIK YAPANLARI,HIRSIZLARI,YALANCILARI SEVMEM DÜRÜST OL CANIMI YE...
MİLLETİ SOYMAK İÇİN ÇESİTLİ YOLLARA BASVURANLARIDA ALLAHA HAVALE EDİYORUM BÜYÜK ARAMA MOTORU İMİŞ PEHHH SADECE GÜLERİM BÜYÜGE BAK 150-200$ RA MUHTAÇ HALE GELMİŞ YAZIK ÇOK YAZIK. Rolling Eyes

konu çok eski eski başlıkları güncellemeye gayret gösterelim Wink
Önceki mesajları göster: