Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj16.05.2009, 17:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

HİT ARTIRMAK VEYA ETKİLİ REKLAM

ETKİLİ BANNER REKLAMI İÇİN NE YAPMALI?? bir: Renkli grafik ve çizelgeler kullanın. Ziyaretçinin gözüne çarpacak ve ayrıca konuyu da odaklayacak grafkler kullanın.
iki: Ürününüzü üstün kıldığına inandığınız noktaları mutlaka vurgulacak şekilde yazın.
üç: Kısa cümlereler kurun. İnsanların çoğu okumayı sevmediği için bu ziyaretçileri kaybetmemiş olursunuz.
dört: Reklamınızı hazırlarken önemli kısımları mutlaka kalın yazarak, altını çizerek ve renklendirerek vurgulayın.
beş: Ürününüzü/hizmetinizi kullanan kişilerle ilgili resimler kullanın (mesela kullanmadan önce ve sonra gibi).
altı: Ziyaretçinin gözüne çarpacak şekilde başlık(manşet) kullanın. Örneğin "bedava! şok fiyat! hemen arayın! gibi).
yedi: Önem verdiğiniz anahtar kelime veya cümleleri yazıyı büyüterek ayırt edici hale getirin. Bu taktik detaylar hakkında merak uyandırarak kişiyi reklama çeker.
sekiz: Ürün özelliklerinin bir listesini çıkarın. Listedeki her satırın yanına "nokta", "kare", "daire" gibi şekiller vererek seçici hale gelmesini sağlayın.
dokuz: Reklamınızı ara başlıklar ile bölümlendirin. Böylelikle kaçan gözü oradan yakalayabilirsiniz. Bazen bu yöntem daha başka vurgulardan daha bile başarılı olur.
on: Ürününüzü anlatan bazı sıfatlar kullanarak dikkati çekmeğe çalışın. Örneğin "inanılmaz", "çok güçlü gibi..

HİT ARTIRMAK İÇİN NELER YAPABİLİRİZ??1-Arama motorlarına kayıt yaptırarak ön sıralarda çıkmak
2-Kısa ve akılda kalan alan adları olmalı
3-Banner ve link değişimi(bu çok önemli bir yöntemdir.Ziyaretçi aradığını bannera tıklayarak ta bulabilir)
4-Kaliteli içerik(içerik kopya veya konusu dışına çıkmış olmamalı,çünki bu durum ziyaretçiyi bir daha getirmez)
5-Ve ayrıca ziyaretçi defteri vs gibi fonksiyonlar da ziyaretçi kazanmak için idealdir.
6-Siteniz her zaman güncel olmalıdır.
7-Hit servislerine kayıt yaparak hit alınır fakat bunda ziyaretçi söz konusu değil,sadece sayaca yansır.
Mesaj16.05.2009, 18:23 (UTC)    
Mesaj konusu: cvp

Ben biliyorum birgün bilgisayarının başında 7 saat kalıyorsun hitin 800-900 bin falan olur ama 3-4 gün yap bunu 4.gün 3000 bile olabilir amadediğim gibi çok uğraşacaksın ayrıca bu yöntem gizli ama girenler en fazla 15 saniye kalırlar onuda diyeyim otamatik çıkarlar sonra
Mesaj17.05.2009, 20:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

eminonu yazmış:
freetaserimlar yazmış:
GUNDE EN AZ 1000 hit imkanısz gibi birşey. Wink

Katılıyorum...
En Ünlü Hackerfriend'in veya Mistanbul'un Bile Okadar Hiti Yok...

ben katılmıyorum ne olucak şimdi hackerfriend ile mistanbul'a niye bakıyonki sen gizli ilimlere hiç baktınmı bi ara günlük hitinin 10.000 olduğunu gördüm tabi günden güne değişiyo ama arkadaşım ben size şunu söylüyorum hiç bir şey imnkansız değildir.
www.gizliilimler.tr.gg bakın derim
Mesaj17.05.2009, 20:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

tak-oyun yazmış:
eminonu yazmış:
freetaserimlar yazmış:

Katılıyorum...

ben katılmıyorum ne olucak şimdi hackerfriend ile mistanbul'a niye bakıyonki sen gizli ilimlere hiç baktınmı bi ara günlük hitinin 10.000 olduğunu gördüm tabi günden güne değişiyo ama arkadaşım ben size şunu söylüyorum hiç bir şey imnkansız değildir.

Süper Söyledin Laughing Güzel Bi Cevap Oldu Dediğim Gibi Farklı Olmak Emek İster!!! Laughing
Mesaj17.05.2009, 21:04 (UTC)    
Mesaj konusu: cvp

Paylaşım sitesi yap hergün 20 konu ekle ozaman gör ayrıca 100 toplisteye kaydol hepsinin bannerini alta ekle.
Mesaj18.05.2009, 12:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sitene Kendi Yazını Kendi İçerigini Ekle.. Wink
Mesaj18.05.2009, 12:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

turkplanet yazmış:
tak-oyun yazmış:
eminonu yazmış:
freetaserimlar yazmış:

Katılıyorum...

Süper Söyledin Laughing Güzel Bi Cevap Oldu Dediğim Gibi Farklı Olmak Emek İster!!! Laughing

evt aynen katılıyorum ve bence bu konu çok uzadı
Very Happy
Mesaj18.05.2009, 12:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

http://eurasiahit.com/?refid=2309
http://hitcanavari.com/?refid=8323
kayıt ol en az 200 hit artar ama çok sörf yapmalısın
Mesaj18.05.2009, 12:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

Mesaj18.05.2009, 12:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

lütfen kendi referanslarını gösterme