Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj05.06.2009, 16:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

belgeselindir yazmış:
[b]Diyceksinizki Kefkirnet'i Savunuyosun Savunurum Çünkü Adam 24 Saat Sitesinde Destek Veriyor Sizler İçin Uğraşıyor Sana Gelince LifeCity Tasarımın Alıntı Anca Copyrıght LifeCity Aslında HackerFriend Biraz Saygılı Olda Alıntıyı Sonra Öğret Bize..Anlaştıkmı...

Kesinlikle Doğru!.
Karşımızdakini eleştiriyoruz ama kendimiz o yanlışlardan gidiyoruz!
Dikkat edin @Lifecity Wink [/b]

Forumda BonJuan-62 yerine ismimle yani "Deniz" diye hitap edilmesini tercih ederim!.Very Happy
Mesaj05.06.2009, 16:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

tak-oyun yazmış:
lifecity yazmış:
BİZİM SANA ANLATMAK İSTEDİĞİMZDE O DEİL ZATEN , BU KADAR ÖZENTİ OLMA DEMEK İSTEDİK , GİDİPDE SANA İÇERİK HIRSIZISIN DEMEDİK, HF ÖRENK ALINICAK BİR SİTE AMA BENCE ,BU KADAR ÖZENTİLİKDE KÖTÜ , BEN ÇIKIORM K.İB GELDİĞİMDE CEVABIINI OKURUM

Very Happy
Senin Tasarımının Aynısı KralTopliste.tr.gg'de var.Bunu Bildirmek İsterim.
Belki Bilmiyosundur.

O zaten bir free tasarım yakında siteme koyacağım lifrecity'de war diye koymuyordum ama kefkirnet'i böylesine çirkince eleştirmesi çok zoruma gitti eywallah iyi qünler Wink
Mesaj05.06.2009, 16:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

ARKADAŞLAR HANİ YUKARDA SİTE BAŞLIĞI VARYA ONU YA SİLİ YADA KISALTIN ÇIKACAKTIR. ÖRNEĞN BEN UZUNDU EKLENMEDİ KISALTTIM EKLENDİ. VE ŞU ANDA EN ÜSTTEYİM
Mesaj05.06.2009, 16:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

Çook Şey Denedim Ama Böylesi Olmaz Gibime Geliyo Bi Deneyim Very Happy

Mesaj05.06.2009, 16:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

belgeselindir yazmış:
Çook Şey Denedim Ama Böylesi Olmaz Gibime Geliyo Bi Deneyim Very Happy

denemekte yarar var
Mesaj05.06.2009, 17:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

belgeselindir yazmış:
Diyceksinizki Kefkirnet'i Savunuyosun Savunurum Çünkü Adam 24 Saat Sitesinde Destek Veriyor Sizler İçin Uğraşıyor Sana Gelince LifeCity Tasarımın Alıntı Anca Copyrıght LifeCity Aslında HackerFriend Biraz Saygılı Olda Alıntıyı Sonra Öğret Bize..Anlaştıkmı...

YA BIRAKIN BU İŞLERİ BİR KERE , ADAMIN Kİ YÜZDE YÜZ ÖZENTİLİK , TASARIMI ALMASINA BİŞEY DEMİORUM HF DEN İZN ALDIKÇA İSTEDİĞİN KULLANABİLİR , BENİM TASARIMIMA GELİNCE BEN TASARIMIN ALTINA İSTEDİĞİMİ YAZMAYA HAKKIM VAR BUNU SİZE HİÇ BİR ŞEKİLDE DANIŞMAK ZORUNDA DEİLİM , HACKERFRİEND YAPTI DİYE , ONUN REKLAMINI YAPMAK ZORUNDA DA DEİLİM , SİTEMDE BAŞKA BİR ALINTI BULAMADIĞINI DÜŞÜNÜP BUNU YAZDIĞINIDA KESİNLİKLE BİLİYORUM

BANA LAF SÖYLEMEDEN ÖNCE KENDİ SİTENE BAKMALISIN SİTENDEKİ , LİNKLERİN NERDEYSE ALINTI OLDUĞUNA %100 EMİNİM , PEKİ SEN NİYE YAZMADIN ŞURADAN ALINTI DİYE , ARTIK BU CEVAP SANA YETER UMARIM , BİRDAHA KENDİ SİTENE BAKMADAN MİLLETİN SİTESİNE YORUM YAPMAZSIN UMARIM
Mesaj05.06.2009, 17:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

PARDON ARKADAŞLAR AZ ÖNCE YAZDIĞIM MESAJI ASLINDA LİFECİTY.TR.GG OLARK YAZDIM , ARKADAŞIMIN SİTESİNİ YAPARKEN BU YAZIYI OKUDUĞUM İÇİN , BURADAN YAZMISIM Very Happy
Mesaj05.06.2009, 17:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

tak-oyun yazmış:
lifecity yazmış:
BİZİM SANA ANLATMAK İSTEDİĞİMZDE O DEİL ZATEN , BU KADAR ÖZENTİ OLMA DEMEK İSTEDİK , GİDİPDE SANA İÇERİK HIRSIZISIN DEMEDİK, HF ÖRENK ALINICAK BİR SİTE AMA BENCE ,BU KADAR ÖZENTİLİKDE KÖTÜ , BEN ÇIKIORM K.İB GELDİĞİMDE CEVABIINI OKURUM

Very Happy
Senin Tasarımının Aynısı KralTopliste.tr.gg'de var.Bunu Bildirmek İsterim.
Belki Bilmiyosundur.

KRAL TOPLİST HF GİBİ BİR SİTE DEİL , HERKEZ TARAFINDAN BİLİNEN BİR SİTENİN TASARIMINI KULLANMAK ÖZENTİLİKDİR , BU ARADA BENİM TASARIMIMIDA BEN KENDİM YAPTM HACKERFRİENDDEN KULLANMADIM , HACKERFRİENDDEKİ TASARIMDA İE DEN SİTEME GİRİNCE SOL DA ÜST TARAFDA BİR RESİM ÇIKMADIĞI İÇİN TASARIMI TEKRAR YAPTIM , FAKAT YİNE AYNI SORUN OLDUĞU İÇİN BÖYLE KALDI , BİLMEDİĞİNİZ KONULAR HAKKINDA LÜTFEN YORUM YAPMAYIN

Arrow LifeCity Banner Değişim Ağı Açılmıştır ! Sende Katıl !
Mesaj05.06.2009, 17:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

1.Benim Sitemdeki haftanın belgeseli tamammen bana aittir..Ayrıca Sayfalara %80i Kendi Yorumum Ve Resimlerimdir Demekki Alıntı Değilmiş Orjinalmiş O Halde Boş Konuşma..

2.Si Ben Senin Gibi Baştan Aşağı Alıntı Olupta Tasarım Düzenleme Lifecity Yazmıyorum Burda Susucaksın....Gelipte Bize Burda Alıntı nedir Çalıntı Nedir Anlatma...

3.sü Buna Özentilik Denmez HackerFriend'in Dersidir Bu İsteyen Uygular İstemeyen Böyle Özenti Der Tamammı ??

Yeterince Cevap Oldu Sanırım Burda Arkadaşımızdan Özür Diliycene Hala Boş Boş Yazılar Yazıyosun Umarım Akıllanırsın...

Mesaj05.06.2009, 18:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

Lifecity sana bu son mesajımdır.
hackerfriend'in tasarımını kullanmıyorum KENDİ SİTESİNDE BU TASARIMIN YAPILIŞINI ANLATMIŞ SAKINCALI OLSA ANLATMAZDI VE BENDE DERSLERİ İZLEYEREK YAPTIM.

tasarım çalıntı ve alıntı değil özenti'de değil.
sadece üst menü hackerfriend'e ait.
TASARIM VE İÇERİKLERİM TAMAMEN BANA AİTTİR.
dahada uzatma.fikirlerini kendine sakla
Mesaj05.06.2009, 18:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

Umarım bazı şeyleri anlayabilmişindir. lifecity
başlığı kilitletiyorum mutlu ol Wink