Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj09.06.2009, 11:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

Çok salladın be kardeş.Ha sen yabancı istyorsan sonuna kadar al.Ama Türkiye'de sen türk mü yoksa yabancı mı oynatmak istersin..Bu arada ksin olrak beşiktaş ta.Kesinlikle gitmem dedi fenerbahçeye ...
Mesaj09.06.2009, 12:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

@sivastaraftar buradaki mesele Topuz değil kulüplerin prestiji sen zannediyomusunki Fener Topuz'u alırsa (ki kesinlikle Topuz orada oynamayacak) Topuz'u oynatsın taraftar ne der acaba Wink Buradaki konu Aziz Başkanın Prestijidir Wink

Mesaj09.06.2009, 15:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

forza-kartal yazmış:
Bonservis Fener'de gönlü bizde Sad

haha Laughing aslında GS alıcaktı da hadi acıdık fener'de adam yok diye Razz
Mesaj09.06.2009, 16:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

sivastaraftar yazmış:
fenerlininsitesi yazmış:
sivaslı kardeşim dediklerinde belki haklı olabilirsin fakat türkiyede yabancı kısıtlaması var onun için yerli topçulara yöneliyor çoğu takımlar

madem öle yerli başka orta saha oyuncumu yok nedir bu mehmet topuz aşı Very Happy

bence fener ve beşiktaşın amacı mehmet topuzu takımdan oynatmaktan çok
tamamen fener ve beşiktaş rasındaki mücadeledir yani bak ben aldım sen alamadın falan zuhaaa Laughing

@hyperend

bu benim düşüncem salama deil

@forza kartalk bende belirtdim fenerbahce ve beşikatş arasında prestij meselesidir diye anlama zorluğun falan yok dimi?

SİTEMİZE GİTMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Mesaj09.06.2009, 17:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

alsana tartışma ortamı...Ben bunu büyütmek istemem.İnsanlara saygım var...
Mesaj09.06.2009, 19:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

Mehmet Topuz´un bonservisi fenerde imzayi besiktasa atacak bu demektirki mehmet topuz 6 ay futbol oynamiyacak ligin ikinci yarisinda besiktasa imza atacaktir fenerbahcenin yaptigina da aslinda birsey demiyorum sebeb su

Arrow 2002 de mehmet topuz diyorki ben 4 buyuk takimdan hic birini tutmuyorum

Arrow 2004´de mehmet topuz diyorki ben dogustan galatasarayliyim

Arrow 2008 baslarinda mehmet topuz diyorki ben fenerbahceliyim fenerbahcede seve seve oynarim diyor

Arrow 2009 sezon sonu Mehmet Topuz diyorki ben dogustan Besiktasliyim besiktas formasi bile giydim besiktasta oyniyacam demisdi

simdi mehmet topuz´da da suc yok aklini karistiran kesin menejeri
ama Bir futbolcu ben bu takimda oynamak istiyorum demesinden sonra Fenerbahcenin buyuklugu tamam deyip topuzun pesini birakmaktir aksi halde fenerbahcenin adi ismi buyuklugu tartisilacaktir neden dunyalari verseler fenerde oynamam dedigi icin canli yayinda

Aziz yildirimin mehmet topuz imzayi atacaktir birgun herkes fenerbahceli olacaktir yazan bir sapkayla imzayi atacak demesi de haysiyetsizlik ve kühstakca birsey egoizimi muhtesem aziz yildirimin

yildirim demirörenin topuzu kacirip 24 saat koruma dikmesi de yazik günah

simdi ne mi olacak mehmet topuz 6 ay futbol oynamiyacak fenere de gitmiyecek bonservisi tekrar kayseriye verilecek kayserispor buyuk para cezasi alacak ve ondan sonra gelecek sezonun devre arasinda topuz besiktasa imza atacaktir

demedi demeyin Smile

simdi topuz gidecegi takimda artik basarili olurmu olmazmi tartisilir bence futbol hayati buyuk ölcüde biti turkiyede ayni hasan sasin bir mactan sonra beni istemiyorlar ben cekip gidecem media boyle soyle dedi ondan sonra maziye gömüldü hasan sas o gun bugun hasan sas futbol oynamiyor media ya siginarak aciklamalar yapanlarin sonu belii zarar gören futbolcular olur

kayip eden ne besiktas olur nede fenerbahce

topuz aslinda 3 buyuk takimi gs aslinda saymak gerekmez ama besiktas ve fenerbahceyi birbirine dusurerek kendine rant sagliyarak belki daha fazla para alirim mi diye dusundu artik bilemiyecem

uA1905uA@
Dalga geçerim ama kırmam. Ciddiye alırım ama takmam. Çevremde birçok arkadaşım olabilir ama hepsini dostum yapmam, Biz ışıklı cɑddelerin züppe çocuklɑrı değil! Biz ıssız sokɑklɑrın delikɑnlı yürekleriyiz!!! CW
Mesaj10.06.2009, 11:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

O açıklamalar imzasız zaten doğru olsa böyle Beşiktaş lehine konuşmazdı Topuz ayrıca Fener'in teklif ettiğini altında bi parayla Beşiktaş'la anlaştı ve ayrıcada Kayserispor'da aldığının aynısıyla oynayacak Beşiktaş'da bu demektirki adam harbi Beşiktaş'lı Wink

[color=darkred]SON DAKİKA[/color]

TOPUZ`UN MENAJERİ HABER1903`E KONUŞTU..-HABER1903-

Bugün basında çıkan, Topuz"un menejeri Metin Korkmaz tarafından Beşiktaş"a saat 17.00 ye kadar süre verildiğiyle ilgili haberlere Metin Korkmaz"dan cevap geldi.

HABER1903"e konuşan Korkmaz "" Şunu herkesin bilmesini istiyorum, ben Mehmet Topuz"a Beşiktaş forması giy veya Beşiktaş"lıyım de demedim. Bu tamamen Topuz"un kendi iradesiyle gerçekleşmiştir. Biz Beşiktaş Başkanı Yıldırım Demirören"e söz verdik, bunun dönüşü olmaz. Bugün gazetede çıkan haberlerle ilgili olarak kimseyle konuşmadım. Haber1903 vasıtısıyla kamuoyuna sesleniyorum, yok biz saat 17.00 ye kadar zaman vermişiz, yok biz Fenerbahçe ile görüşecekmişiz, bu haberler yalandır. Mehmet Topuz 26 yaşında olgun, dürüst, sözünün eri bir delikanlıdır. Dün ne dediysek bugün sözümüzün arkasındayız."" dedi.

HABER1903

Mesaj11.06.2009, 16:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

Fener Topuz'la anlaştı iddaası var medyada.

Mesaj11.06.2009, 17:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

buda benden Razz

Topuz'un menajeri: Beşiktaş'a imza attık

Transferi Fenerbahçe ile Beşiktaş arasında soruna neden olan Kayserisporlu Mehmet Topuz'un menajeri Metin Korkmaz, Kayserispor'la olan sözleşmenin geçerli olup olmadığı konusunda çalışma yaptıklarını söyledi.

Radyospor'dan Özgür Sancar'a açıklamalarda bulunan Metin Korkmaz, Kayserispor'un Futbol Federasyonu'na zamanında tescil yaptırmadığı gerekçesiyle sözleşmenin geçersiz olduğu iddialarına değinerek, Şirket avukatlarımızla Kayserispor'un Mehmet Topuz'la olan sözleşmesinin geçersiz olup olmadığı konusunda çalışma yapıyoruz. Ama tabii net bir durum söz konusu değil. Eğer böyle bir şey varsa, zaten federasyon da açıklama yapar, biz de net fikrimizi söyleriz dedi.

Mehmet Topuz'un yaşanan durum nedeniyle psikolojik problemler yaşadığını kaydeden Korkmaz, Biz menajerliği bıraktık, psikolog olarak Mehmet'in yanındayız. Ama çok zor bir süreç yaşıyor. Psikolojisi iyice bozuldu. Sayın Recep Mamur'a ve Süleyman Hurma'ya çağrıda bulunuyorum. Lütfen anlayış göstersinler bu işi çözelim. Anlaşırlar ise Fenerbahçe'ye de gider, Beşiktaş'a da. Yeter ki bir ortak noktada buluşalım ifadelerini kullandı.

BEŞİKTAŞ'A SÖZ VERDİK

Yaşanan durum nedeniyle çok sıkıntılı olduklarını aktaran Korkmaz, Mehmet Topuz'un yarın Kayseri'ye gideceğini ve olayların ne yönde seyredeceğinin kendileri için çok önemli olduğunu aktarırken, şunları söyledi:

Benim Beşiktaş Kulübü'ne rest çektiğim ya da ültimatom verdiğim doğru değil. (Bonservisi alın, yoksa Fenerbahçe'ye imza atarız) demedim. Biz Beşiktaş'a söz verdik. Yıldırım Demirören ve ekibi de taahhütlerini yerine getirmek için uğraşıyor. Tabii bu süreç alacak. Biz sözümüzü tutmak zorundayız ama bu işin sonu ne olur, iş nereye varır, inanın şu saatten itibaren ben de kestiremiyorum. Hiçbir Fenerbahçeli yöneticiyle görüşmedim. Beşiktaşlı yöneticilerle görüştük ve bir an önce bu işi sonuçlandırmalarını istedik. Bundan sonra biz gelişmeleri sadece Kayseri'den izleyeceğimizi söyledik. Umarım en kısa zamanda sonuçlanır ve Mehmet'in kafası da rahatlar.

AZİZ YILDIRIM, (MEHMET TOPUZ'U GETİR) DESEYDİ

Mehmet Topuz'un transfer sürecine açıklık getiren Korkmaz, Kayserispor'un kendilerinden teklif istemesi sonrası ilk Fenerbahçeli yöneticilerle temas kurdukları ifade ederken, sarı-lacivertli kulübün Kayserispor'la görüşmeyi tercih etmesi nedeniyle tercihlerini Beşiktaş'tan yana kullandıklarını anlattı.

Fenerbahçeli yetkililerin, (Futbolcuyla görüşme zaman alır) diyerek, önce Kayserispor'la görüşmek istediklerini dile getiren Metin Korkmaz, Biz de bunun üzerine Fenerbahçe'nin teklifini askıya alıp, Beşiktaş'la görüştük. Beşiktaş'ın teklifi daha ciddi olduğu için uzlaştık. Aslında sayın Aziz Yıldırım'la salı günü görüşmüştük ve çarşamba günü İsviçre'ye gidecekti. Sayın Yıldırım bana, (Al Mehmet Topuz'u getir) deseydi, biz gidip Fenerbahçe'ye imza atacaktık, bu spekülasyonların hiçbirisi de olmayacaktı şeklinde konuştu.

KAYSERİSPOR'DAN ALDIĞININ BİRAZ FAZLASINA BEŞİKTAŞ'A İMZA ATTIK

Metin Korkmaz, Mehmet Topuz'un Beşiktaş'a, Kayserispor'dan aldığı ücretin biraz üzerinde bir rakama imza attığını, Fenerbahçe ile ise para pazarlığı yapmadıklarını kaydetti.

Kendisinin transferden, Mehmet Topuz Beşiktaş'a da gitse, Fenerbahçe'ye de gitse aynı ücreti alacağını söyleyen Korkmaz, kendisiyle ilgili şike iddialarına da tepki göstererek, ispatlanması halinde ise menajerliği bırakacağını ifade etti.
Mesaj11.06.2009, 17:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

Güzel Bir Resim Mr. Green Mr. Green

Mesaj11.06.2009, 18:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

arkadaşlar lütfen konu uzamasın Wink
Mesaj12.06.2009, 06:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

E transfer bitene kadar kalsın Smile

Mesaj12.06.2009, 16:01 (UTC)    
Mesaj konusu:

kod-adresi yazmış:
'Beşiktaşlıyım' diyen bir futbolcunun alınmaya çalışılması, o kulübün ezikliğini gösterir''

Yıldırım DEMİRÖREN

Başkanımız en güzel sözü söylemiştir başka söyliyecek sözümüz yok
...

aynı adam zamanında gs liyimde demiş fenerliyimde.koyun ...na gitsin yemişim böyle futbolcuyu.ilk önce insan olucak
Mesaj13.06.2009, 00:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

son söz fenerbahçeden topuz resmen fenerliii haber hakkında bilgiyi sitemde bulabilirsiniz