Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj10.06.2009, 21:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

Buda benden

Mesaj10.06.2009, 21:28 (UTC)    
Mesaj konusu: ufolar , cinler ve büyü varmı ?

NERDEN BULUYONUZ BU KADAR RESMI ARKADAŞLAR SITEYI YAPAN BENIM ARSIV HAZIRLAYAN BENIM BEN BUKADAR RESIM BOYLE RESIM BULAMIYORUM UTANDIM ŞİMDİ
Mesaj10.06.2009, 21:29 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: ufolar , cinler ve büyü varmı ?

gizliarsiv yazmış:
NERDEN BULUYONUZ BU KADAR RESMI ARKADAŞLAR SITEYI YAPAN BENIM ARSIV HAZIRLAYAN BENIM BEN BUKADAR RESIM BOYLE RESIM BULAMIYORUM UTANDIM ŞİMDİ

İnceleyin siteniz için yararlı olacaktır.
ve başlık içinde ufo görmek isteyenler bakabilir. Razz
Arrow http://images.google.com.tr/images?hl=tr&q=Ufolar&um=1&ie=UTF-8&ei=qCUwSs2pJMiL_Qar4YjECg&sa=X&oi=image_result_group&resnum=1&ct=title
Mesaj10.06.2009, 23:25 (UTC)    

SİZİNLERİN YADA TANIDIKLARINIZIN BAŞINDAN GEÇEN UFO,CİN,BÜYÜ VE HERHANGİ BİR DOĞA ÜSTÜ OLAYI YADA DUYDUKLARINIZI İTİRAF ARŞİVİ SAYFAMDA PAYLAŞIRSANIZ MEMNUN OLURUM.
Mesaj11.06.2009, 12:45 (UTC)    

ARKADAŞLAR YENI BIR SEY BULDUM PAYLASMAKTA YARAR VAR.
UFOLARI HİTLERİN ALMANYASI YAPMIS VE SAVASTAN SONRA AMERIKALILAR BU TEKNOLOJIYI ELE GECIRMIS SU ANDA DA DUNYAYI SOMURMEK ICIN YILDIZ SAVASLARINI BAHANE EDIP KULLANILIYORMUS.
FUZE KALKANI PROJELERI DUNYADAKI MADEN ARAŞTIRMALARI VEBİR ÇOK ALANDA DİKKAT ÇEKMEMEK İÇİN BU ARAÇLARDAN FAYDALANILIYORMUS.
SIZCE OLABILIRMI BU BILGI NE KADAR DOGRU?
Mesaj11.06.2009, 14:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadaşlar "ufo" diyerek gönderdiğiniz resimler Roswell olayından sonra bir yönetmen tarafından fotomontaj ile yapılmış bir otopsi filminden alıntıdır. Yani gerçek değildir. Fakat uzaylılar ve ufolar vardır. Detaylı bilgileri sitemizden alabilirsiniz...
Mesaj11.06.2009, 14:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

canelmadag yazmış:
Arkadaşlar "ufo" diyerek gönderdiğiniz resimler Roswell olayından sonra bir yönetmen tarafından fotomontaj ile yapılmış bir otopsi filminden alıntıdır. Yani gerçek değildir. Fakat uzaylılar ve ufolar vardır. Detaylı bilgileri sitemizden alabilirsiniz...

BİLİMSEL OLARAK KANITLANAMAMAKTADIR Wink
Mesaj11.06.2009, 18:07 (UTC)    
Mesaj konusu: muhaHaha

bir de tırsmayın yazmıslar flimlerden alınmış görüntüleri millete ufo dıye gösterıyorsunuz ya arkadaşlar yapmayın etmeyın Millet aya cıktı ufo görmedı o kadar uydu aracı uzaydada ufo görmedıde siz mi göreceksınız ??? Görüntülenenlerde ya flim hilesidir yada buyuk ülkelerin araçları Laughing Laughing
Mesaj11.06.2009, 19:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

ÇOGU RESİMLER MONTAJ OLABİLİR VİDEOLARDA OLABİLİR GOREN KOYLULERE NE DIYECEKSINIZ.

BEN CANELMADAĞA KATILIYORUM
ONUN KONU BASLIGINDA BU KONU HAKKINDA BILGILERIMI PAYLASTIM.
SITEME HEPINIZI BEKLIYORUM
Mesaj11.06.2009, 19:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

Buyrun arkadaşlar birkaç ufo resmi daha :
Lutfen tırsmayın.. Razz

Laughing Laughing
Mesaj11.06.2009, 19:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

onlar ufo değildir Very Happy uzaylıdır arkadaslar Very Happy ufo ise uzaylıların kullandıkları araçlardır Very Happy
Mesaj11.06.2009, 19:54 (UTC)    

fakedesign yazmış:
onlar ufo değildir Very Happy uzaylıdır arkadaslar Very Happy ufo ise uzaylıların kullandıkları araçlardır Very Happy

UFO : DUNYA DIŞI YABANCI VARLIK DEMEKTİR.
BU VARLIKLARA VERILEN ADIN KISALTILMIŞ İNGİLİZCE KARŞILIGIDIR
Mesaj12.06.2009, 12:28 (UTC)    

SİZİN BAŞINIZDAN GEÇEN OLAYLARIDA İTİRAF ARŞİVİ SAYFAMDA PAYLAŞIRSANIZ MEMNUN OLURUM.
Mesaj13.06.2009, 08:11 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: ufolar , cinler ve büyü varmı ?

gizliarsiv yazmış:
xxxkod yazmış:

xxxkod kardeş bu ufoyla tokalaşan asker rusmu amerikalımı bir bilgin varmı

BU RESIMDEKI UFOYLA TOKALAŞAN ASKERI BULDUM AMERIKANIN ESKİ GENEL KURMAY BASKANI VE SONRADAN DEVLET BAŞKANLIGI YAPMIŞ.
AMA ADINA ULAŞAMADIM.
ADINI BILEN VARSA FORUM'DA PAYLAŞSIN LUTFEN
Mesaj13.06.2009, 19:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

tek-turkiyem yazmış:
canelmadag yazmış:

BİLİMSEL OLARAK KANITLANAMAMAKTADIR Wink

Uzaylılar ve ufolar bilimsel olarak kanıtlanmıştır... Wink