Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj15.06.2009, 20:23 (UTC)    
Mesaj konusu: siteme girildiğinde bu niye yazıyor? yardıımmm

Saldırgan olarak bildirilmiş site!

www.yigitharman.tr.gg konumundaki sitenin saldırı sitesi olduğu bildirildi ve açılması güvenlik tercihlerinize dayanılarak engellendi.

Saldırı sitesi olarak tanımlanan siteler özel bilgilerinizi çalan, bilgisayarınızı başkalarına saldırı amacıyla kullanan ya da sisteminize zarar veren programları kurmaya çalışan sitelerdir.

Bazı saldırı siteleri zararlı yazılımları bilerek dağıtırken, çoğu site, sahibinin bilgisi ve izni dışında bu amaçla kullanılır.

2 buton var alttan birinde beni burdan kurtar
eminagit:
2. butonda bu site neden engellendi yazıyor

ötü amaçlı yazılım dunyadinleri.com/, gumblar.cn/ alan adları da dahil 2 alanda barındırılıyor.

dunyadinleri.com/ alan adları da dahil olmak üzere 1 alanın, bu sitenin ziyaretçilerine kötü amaçlı yazılım dağıtılmasına aracılık ettiği saptanmıştır.
eminagit:
yigitharman.tr.gg sitesinin şu anki listelenme durumu nedir?

Bu site şüpheliler listesine alınmıştır ve bu web sitesini ziyaret etmek bilgisayarınıza zarar verebilir.

Bu sitenin bir kısmı 90 günü aşkın bir süre içinde 1 kez şüpheli etkinlik nedeniyle listeye alınmıştır.
eminagit:
oogle bu siteyi ziyaret ettiğinde ne oldu?

Geçtiğimiz 90 gün içinde bu sitede test ettiğimiz 2 sayfadan 1 sayfanın, kullanıcının rızası olmadan kötü amaçlı yazılım indirilmesine ve yüklenmesine neden olduğu saptanmıştır. Google, bu siteyi en son 2009-06-06 tarihinde ziyaret etmiş ve bu sitede en son 2009-06-06 tarihinde şüpheli içerik bulunmuştur.
eminagit:
* Önceki sayfaya dön.
* Bu web sitesinin sahibiyseniz, Google Web Yöneticisi Araçları'nı kullanarak sitenizin incelenmesini isteyebilirsiniz. Google Web Yöneticisi Yardım Merkezi'nde inceleme işlemi hakkında daha fazla bilgi bulabilirsiniz.
Mesaj15.06.2009, 22:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

sitende öyle bir yazı görmedim :/
Önceki mesajları göster: