Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj22.06.2009, 19:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

wow gerçekmi bu Very Happy nasıl sığdılar Very Happy
Mesaj22.06.2009, 19:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

iframe yada hitler bu siteye saten işe yaramaz neden ise = Hic bir iframe günde 8000-9000 hit vermez verse bile bunları bulmak zordur ayrıca hitlerden haytta gelmez günde 300 gecmez onlarınki sacma bişey Saten gizliilimler inanmayan googleye site:gizliilimler.tr.gg yazar ve 100 tane google sayfası cıkıyor gördügüm rekor sayfa Laughing Ayrıca realistende bakılıyor.

gizliilimler buna css cok yakışır bence ama o kadar icerik varki zor ama zoruda kolay yapmak hepi kolaydır. biraz karışık oldu Razz Neyse fazla uzatmadan site güzel Tasarım haric ! Her şey mükkemel gidiyor saten öyle gidmeli. Emek verilmiş sonucda Sizi Tebrik, eder Başarılılarınızın devanı dilerim. Kodes
Mesaj22.06.2009, 20:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

O HİT ALIN TERİ BEDAVA-SİTEM.COM UN EN İÇERİKLİ SİTESİ BIRAKINDA EMEĞİNİ ALSIN ARKADAŞIMIZ Wink
Mesaj23.06.2009, 08:48 (UTC)    
Mesaj konusu: tamam

iyi cewap Ya Peki Nasıl Siteni O kadar Duyurdun ? Sabah 11 de 2000 ziyaretçin oluyor günde :S
Mesaj23.06.2009, 21:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

Pagerankim, bugün 3'ten 4'e çıkmış. Siteme destek veren ve bannerimi ya da linkimi yayınlayan tüm arkadaşlara teşekküre derim...

gizliilimler.org / 4kitap.tr.gg / mehmetakifardic.tr.gg
Mesaj23.06.2009, 21:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

Tebrikler
Mesaj24.06.2009, 11:17 (UTC)    
Mesaj konusu: Gizli ilimler

kardeş nasıl bu kadar hitinizi yükseltiyorsunuz Question Idea

Mesaj24.06.2009, 22:05 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Gizli ilimler

dijitalli yazmış:
kardeş nasıl bu kadar hitinizi yükseltiyorsunuz Question Idea
Mesaj25.06.2009, 10:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

sitenin içerik süper ama tasarımı değiştirmelisin bence benim fikrim
Mesaj25.06.2009, 11:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

Shocked Shocked Shocked One Öyle Biri Beni Cimciklesin O Nasıl Bir Hit Öyle Shocked Shocked Shocked
Mesaj25.06.2009, 11:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

İçerik Sayesinde HİT İçerik Hitin Başıdır Very Happy
Mesaj25.06.2009, 11:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

Hit Süper
Mr. Green
Güzel Site

Mesaj25.06.2009, 11:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

Helal olsun. Başarılar.

bsyarismalari yazmış:
sitenin içerik süper ama tasarımı değiştirmelisin bence benim fikrim

Böyle demişsin ama o kadar sayfayı nasıl css tasarıma uygulayacaksın Very Happy İnsanın gözü bozulur o url leri yazmak için.
Mesaj25.06.2009, 15:06 (UTC)    
Mesaj konusu: s.a

Bu kadar hiti olan bi site linkinizi yayınlarım bana bi css tasarım ayarlayın dese kabul etmeyen kalmaz Smile bence denemelisin...
Mesaj30.06.2009, 17:35 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: s.a

kaidem yazmış:
Bu kadar hiti olan bi site linkinizi yayınlarım bana bi css tasarım ayarlayın dese kabul etmeyen kalmaz Smile bence denemelisin...

Hayır, bana bir İCEBLUE tasarım ayarlayın yeter. Çünkü CSS, büyümeye elverişli değil. Bana istediğim tarzda bir tasarım yapabilen arkadaşa O TASARIMI KULLANDIĞIM SÜRECE sitemin temasından (yani her sayfasından) backlink vereceğim sözü hala geçerli. Unutmadan; yüzlerce pagerank 4 ve altı olan alt sayfa var. Hem günde 50.000 sayfa gezilen hem de pagerank'i 4 olan siteden backlink kazanmaz mısınız diyorum; e herkes burun kıvırıyor Smile

gizliilimler.org / 4kitap.tr.gg / mehmetakifardic.tr.gg
Önceki mesajları göster: