Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj01.07.2009, 08:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

Zaten en iyi hite sahip olan tr.gg sitesi benim için gizliilimler tek benim için de değildir. herkes için çok güzel bir site. her türlü gizli bilgiler var. Zaten google sizi çok iyi indexlemiş . Ne diyelim başarılar...
Mesaj02.07.2009, 15:59 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: 2 Milyon Ziyaretçi Tarafından 10 Milyon Sayfa Gezildik..

gizliilimler yazmış:
Eski Mısır'dan Nanoteknoloji'ye tüm sırlar, bu sitede aydınlanıyor.

Peki hâlâ sizin için sır olan birşey var mı?

Merak ettiğiniz konuları lütfen bize yazın...

Nasıl bu kadar tıklanıyorsun

Anlamıyorum biz günde en fazla 100-150 yapıyoz Smile

Güncel Konular
Mesaj02.07.2009, 17:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadaşlar gizliilimlerin pagerankı 4 tasarım normal bizim kullandığımız eski tasarımlar. Ama içerik yönünden çok zengin, ben bundan şunu anlarım tasarım-görüntü ziyaretçi artşına pekte bir etki yapmıyor.
Mesaj03.07.2009, 08:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

PR bir şey göstermiyordu sizde şimdi 4 olmuş tebrikler...

http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=112228 >>>>>> Sen Yoksan Bir Kişi Eksiğiz | Seni de Bekleriz!!!!
Mesaj03.07.2009, 08:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

PR bir şey göstermiyordu sizde şimdi 4 olmuş tebrikler...

http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=112228 >>>>>> Sen Yoksan Bir Kişi Eksiğiz | Seni de Bekleriz!!!!
Mesaj03.07.2009, 11:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

Pr 0(Sıfır) Olmuş Gizli ilimler dikkat et pagerankına
Wink
Mesaj03.07.2009, 12:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

tak-oyun yazmış:
Pr 0(Sıfır) Olmuş Gizli ilimler dikkat et pagerankına
Wink

Yok, hala 4'te göstergede yok. Orayı boş gördüğünüz zaman aldanmayın.

gizliilimler.org / 4kitap.tr.gg / mehmetakifardic.tr.gg
Mesaj03.07.2009, 12:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bu kadar süper bir siteye o tasarım hiç yakışmıyo css ye geçme zamanı gelmiş geçiyooooo Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Mesaj03.07.2009, 12:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

css ye geçince bütün sayfaları düzeltmek zorunda kalır hem css geçince ne olacak ki?sen bu siteyi sat gizliilimler Very Happy
Mesaj03.07.2009, 13:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

Asıl CSS'dekilerin İce Blue'ye geçmesi gerekiyor.

Nedeni, CSS bir site, istediği kadar güzel olsun; büyüyemez ve DEĞİŞMEYE, yeni materyaller eklenmeye müsait değildir. Bu yüzden de BÜYÜYEMEZ; aksine gün geçtikçe küçülür.

Satmak meselesine gelince, küçük bir fiyata satmayacağım kesin. Sattığım, free bir domain değil. Domain, zaten bizlere ait değil; bedava-sitem'in. Ordaki 2 yıl emek edilmiş içeriktir önemli olan.

Mesaj03.07.2009, 13:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

Benim Böle bi sitem olucak ve bende satıcam sen demişsin iceblue'ye geçsinler eğer içerikleri seninki kadar çoksa geçsinler ben oyun sitesiyim ve benimkine en çok yakışıcak olanda css ama sen iceblue'den dönme herşey birbirine karışır ziyaretçi sayın azalır mazallah
Benim tavsiyem adtech,adsense,adhood,reklamstore gibi sitelerden reklam al intro yarat ve oraya koy isteyen tıklar istemeyen tıklamaz.
Siteni seviyolarsa eğer tıklarlar ve günlük 7 ve 8 bin arasında değişen bir hit ile muhakkak tıklarlar reklamlara.
Ayda en az bi 200 doların cebinde olur.Yani biz sonuçta bu siteleri hem ziyaretçiler girsin görsün dolaşsın eğlensin,bilgi sahibi olsun diye yapıyoruz ve o kadar emeğimiz oluyo bundanda bi kazancımız olsun değilmi.
Sonuçta ben bu sitemi boşuna açmadım tutarsa reklam koyucam tutmaz ise
satarım olur biter.
Mr. Green
Mesaj03.07.2009, 14:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

tak-oyun yazmış:
Benim Böle bi sitem olucak ve bende satıcam sen demişsin iceblue'ye geçsinler eğer içerikleri seninki kadar çoksa geçsinler ben oyun sitesiyim ve benimkine en çok yakışıcak olanda css ama sen iceblue'den dönme herşey birbirine karışır ziyaretçi sayın azalır mazallah
Benim tavsiyem adtech,adsense,adhood,reklamstore gibi sitelerden reklam al intro yarat ve oraya koy isteyen tıklar istemeyen tıklamaz.
Siteni seviyolarsa eğer tıklarlar ve günlük 7 ve 8 bin arasında değişen bir hit ile muhakkak tıklarlar reklamlara.
Ayda en az bi 200 doların cebinde olur.Yani biz sonuçta bu siteleri hem ziyaretçiler girsin görsün dolaşsın eğlensin,bilgi sahibi olsun diye yapıyoruz ve o kadar emeğimiz oluyo bundanda bi kazancımız olsun değilmi.
Sonuçta ben bu sitemi boşuna açmadım tutarsa reklam koyucam tutmaz ise
satarım olur biter.
Mr. Green

Ne diye tıklamalı reklamlarla ugraşayım ki. Soft Reklam'a üyeyken POPUP'tan ilk ay 300 YTL almıştım. Sonra krizden dolayı katsayılar düştü. Şu an siteyi nadasa bıraktım. Yani kriz geçinceye kadar reklam, çok az koyacagım. Çünkü verdikleri miktar çok az.

Mesaj03.07.2009, 14:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

Pop up demektir acaba bana prince of persia oyununun adını hatırlattı.Very Happy
Mesaj03.07.2009, 17:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

Gizliilimler nadasa vuralım diyorsun normalde de nadas zararlı bence koy ne kadar gelirse gelir onu bilemeyiz ama gelir yine de...

Mesaj04.07.2009, 16:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

vitaminliforum yazmış:
Gizliilimler nadasa vuralım diyorsun normalde de nadas zararlı bence koy ne kadar gelirse gelir onu bilemeyiz ama gelir yine de...

Nadasa iyidir bi sene dinlenir tarla diğer senelerde verimi artar...
Önceki mesajları göster: