Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj22.06.2009, 17:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadaşlar forumu sohbet amaçlı kullanmayın
sohbet etmek isteyenler ö.m yolu ile edebilir.
Mesaj22.06.2009, 17:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

kefkirnet yazmış:

Yaw arkadaşım ne sohbeti ya sen sohbetin anlamını biliyor musn Question ne sohbeti burada görüşler bildiriliyor Allah'ım ya bu forumda aynı kalan hala çok şey var Wink

Ayrıca arkadaşlar görüş bildirmek içi,n buraya yazıyorlar senin kadar bu kuralları biliyorlardır onlar eski kullanıcılar Wink sen kafanı yorma o konuda

Sanal-reklam'dan veda Busesi Razz Bu Veda Gururulu olduğumuzun simgesidir.Sitemiz silinmez ise sanal-reklamdeneme 7 gün sonra tarafımızca silinecektir.Ama nedenlerini mutlaka okuyun.
Mesaj22.06.2009, 17:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

sanal-reklamdeneme yazmış:
kefkirnet yazmış:

Yaw arkadaşım ne sohbeti ya sen sohbetin anlamını biliyor musn Question ne sohbeti burada görüşler bildiriliyor Allah'ım ya bu forumda aynı kalan hala çok şey var Wink

Ayrıca arkadaşlar görüş bildirmek içi,n buraya yazıyorlar senin kadar bu kuralları biliyorlardır onlar eski kullanıcılar Wink sen kafanı yorma o konuda

kuralları bilenleri iyi biliyoruz.senide iyi biliyoruz.
tartışma ortamı yaratmıyacağım sorunun varsa ö.m den yazabilirsin.
Mesaj22.06.2009, 17:44 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: s.a

aktifbilisim yazmış:
kaidem yazmış:
mini-mekan yazmış:
stv veya kanal 7 ye gecerse izlemem , ama kanald veya atv de olursa izlerim ..
İzleyen ne olsun ?

Halil kardeşim izleyen .......... olsun Mr. Green Mr. Green yaw ne bakıyorsun bi,r alay kendini yüksek gören ama bazılarını küöçümseyen topluluk tayfası işte bunlar kesin az da olsa izlerler Wink

Ayrıca alın size kural ve görüş yorum sizin Wink
Mesaj22.06.2009, 17:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

kefkirnet yazmış:
sanal-reklamdeneme yazmış:
kefkirnet yazmış:

kuralları bilenleri iyi biliyoruz.senide iyi biliyoruz.
tartışma ortamı yaratmıyacağım sorunun varsa ö.m den yazabilirsin.

beni bilmene sevindim ama şunu da bil sen de burada koruyucu modluk YAPMA Wink mod arkadaşlara söyle onlar gerekeni yapsınlar ö.m ile söyle sıkışınca ö.m gel diyon ama forumda modluk yapmaya gelince dilinizden uyarı düşmüyor o sorunuda ö.m ile halledin neden halletymiyorsunuz Question

Sanal-reklam'dan veda Busesi Razz Bu Veda Gururulu olduğumuzun simgesidir.Sitemiz silinmez ise sanal-reklamdeneme 7 gün sonra tarafımızca silinecektir.Ama nedenlerini mutlaka okuyun.
Mesaj22.06.2009, 17:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sorun senin yazman ile başladı.
sen neden bana ö.m ile demedin Question
çünki herşey ö.m ile olmaz.
koruyucu modluk denlirse buna koruyucu modluk yapıyorum.
sende forumbozanlık Wink
daha bana başlık açsan bile cevap vermem. Wink
Mesaj22.06.2009, 17:50 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: s.a

aktifbilisim yazmış:
kaidem yazmış:
mini-mekan yazmış:
İzleyen ne olsun ?

Halil kardeşim izleyen .......... olsun Mr. Green Mr. Green yaw ne bakıyorsun bi,r alay kendini yüksek gören ama bazılarını küöçümseyen topluluk tayfası işte bunlar kesin az da olsa izlerler Wink

Allah ıslah etsin...
Mesaj22.06.2009, 17:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

KVP TV AÇSINLAR Razz
Mesaj22.06.2009, 17:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

kefkirnet yazmış:
Sorun senin yazman ile başladı.
sen neden bana ö.m ile demedin Question
çünki herşey ö.m ile olmaz.
koruyucu modluk denlirse buna koruyucu modluk yapıyorum.
sende forumbozanlık Wink
daha bana başlık açsan bile cevap vermem. Wink

hayır sorun sende çünkü aylardır yapmaya çalıştığın amacına ulşamamanın iç güdüsü ile hareket ediyorsun koruyucu modluk seni tatmin ediyorsa devam et çünkü bu epey bir süre daha böyle gideceğe benziyor Wink

Mesaj22.06.2009, 17:52 (UTC)    
Mesaj konusu: s.a

exelancenet yazmış:
KVP TV AÇSINLAR Razz
Güzel fikir...
Gün boyu izleyebilrim bıkmadan Smile
Mesaj22.06.2009, 17:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bu başlıkda Sohbete cevirenler hele benim başlıgımda hepsi cezasını cekecekler. Sadece burda bir bilgi verdik tartışın diye degil Şimdi yorumlarınızı bekliyorum. kurtlarvadisi ile ilgili
Mesaj23.06.2009, 10:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

aktifbilisim yazmış:
mini-mekan yazmış:

izleme sen tamam mı o knalları sakın izleme ama şunları bil Wink

Haber7.com Türkiye'nin en önemli haber SİTESİ rasında ilk 3 te Wink

Haber 7.com da kanal 7'nin

samanyolu ise türkiyenin en çok reklam alan kanalı oldu Wink

sen bunları görmezden gelerek stv ve kanal 7 düşmanlığını burada yayamassın sen show da saat 00:00 erotizm izle o zman bu düşmalığınızdan VAZGEÇİN yok geçmesseniz burada dile getirmeyin meralklısı değiliz hangi kanalı izlerseniz izleyin banan sizin kanalınıkzdan burada diziyhi konuş kanalını DEĞİL

Haber 7 ve Kanal 7'ye bir sözüm yok,zaten orda hala Kurtlar Vadisi izliyorum.Ama stv'ye geçerse izlemem.Ayrıca reklam almak değil kaliteli yayın yapmak önemli.Stv'nin yayın anlayışı senaryoları hep aynı kafalarından uydurup uyydurup izletiyorlar.Değişen tek şey program isimleri.Senaryolar hep aynı.Sırlar Dünyası,Beşinci Boyut,Büyük Buluşma... vs.
Mesaj23.06.2009, 11:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

futboltribunu yazmış:
aktifbilisim yazmış:
mini-mekan yazmış:

sen bunları görmezden gelerek stv ve kanal 7 düşmanlığını burada yayamassın sen show da saat 00:00 erotizm izle o zman bu düşmalığınızdan VAZGEÇİN yok geçmesseniz burada dile getirmeyin meralklısı değiliz hangi kanalı izlerseniz izleyin banan sizin kanalınıkzdan burada diziyhi konuş kanalını DEĞİL

Haber 7 ve Kanal 7'ye bir sözüm yok,zaten orda hala Kurtlar Vadisi izliyorum.Ama stv'ye geçerse izlemem.Ayrıca reklam almak değil kaliteli yayın yapmak önemli.Stv'nin yayın anlayışı senaryoları hep aynı kafalarından uydurup uyydurup izletiyorlar.Değişen tek şey program isimleri.Senaryolar hep aynı.Sırlar Dünyası,Beşinci Boyut,Büyük Buluşma... vs.

Yazmışın kendini şaka maka harbi küçük düşürüyorsun birader neden mi reklam alması önemli değil kaliteli yayın yapmak önemliymiş Razz yaw kaliteli yayınlar çok izlenir çok izlenen bir kanala da reklam verilir Wink sen herhalde samnayolunu bir 3 sendir izlemişyorsun beşinci boyutmuş sırlar dünyasıymış evet onlar aynı sebaryo ama onlar artık günde çok az ve kuytu saatler de yayınlanıyor ergenokonu en çok kim haber yapıyor ergenokonun üstene en çok hangi kanal gidiyor STV neyse sen kafanı bulandırma da git atv de harbi tv izle Mr. Green
Mesaj23.06.2009, 16:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

aktifbilisim yazmış:
futboltribunu yazmış:
aktifbilisim yazmış:
mini-mekan yazmış:

Yazmışın kendini şaka maka harbi küçük düşürüyorsun birader neden mi reklam alması önemli değil kaliteli yayın yapmak önemliymiş Razz yaw kaliteli yayınlar çok izlenir çok izlenen bir kanala da reklam verilir Wink sen herhalde samnayolunu bir 3 sendir izlemişyorsun beşinci boyutmuş sırlar dünyasıymış evet onlar aynı sebaryo ama onlar artık günde çok az ve kuytu saatler de yayınlanıyor ergenokonu en çok kim haber yapıyor ergenokonun üstene en çok hangi kanal gidiyor STV neyse sen kafanı bulandırma da git atv de harbi tv izle Mr. Green

Stv'de haber mi izlenir,haberlerin yarısı nur cemaatinin reklamlarıyla geçiyor. Confused
Mesaj23.06.2009, 16:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

Evet Dogru Arkadaşlar stv nerden cıktı bilmiyorum ama Stv ye saten gidmez : Razz
Önceki mesajları göster: