Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj26.06.2009, 20:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

2. Yaşın kutlu olsun Ahmet..
Nice senelere.. Razz
Ayrıca Yeni Projelerindede başarılar.. Wink
Mesaj26.06.2009, 20:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

Nice yıllara Smile
Mesaj26.06.2009, 21:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

@htlmkodes
Sağol düşünmen yeter Razz

@cevdetprizrenli
Sağolasın (:

@1903den
Teşekkürler (:

En son trggcanavari tarafından 26.06.2009 21:07:11 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj26.06.2009, 21:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

Hani vakit kaybıydı? Hani birdaha forum düzelene kadar gelmiyecektin? Büyük konuşma Very Happy

başarılar dilerim. Nice 2. yıllara
Mesaj26.06.2009, 21:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

@sekmen-ailesi
Gördüğün gibi bu konuda da onu duyurdum sanırım orasından burasından okuyup gelip yorum yapmışsın Wink
Birde ilk sayfaya bakarsan forum kullanmasını bilmeyenler yorum yapmasın demiştim.

Sağol.

En son trggcanavari tarafından 26.06.2009 21:13:16 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj26.06.2009, 21:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

İşte Bu Tür Gereksiz Çatışmalar Sebebi İle Bedava-Sitem Gelişmiyor Saygı Yok Sevgi Yok Birbirimize Crying or Very sad
Mesaj26.06.2009, 22:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

@exelancenet
Ben alıştım 2 senedir. Bedava-Sitem'de herkes birbirlerini takdir etmek yerine herkes birbirine engel olup onu ezmeye çalışıyor. İşte zihniyet meselesi...

Neyse iyi geceler herkese...
Mesaj26.06.2009, 23:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

2. yasinizi simdiden kutlarim,insallah ileride daha buyuk projelere imza atarsiniz,basarilar dilerim. Wink
Mesaj27.06.2009, 07:17 (UTC)    
Mesaj konusu: selam

trggcanavari yazmış:
@exelancenet
Ben alıştım 2 senedir. Bedava-Sitem'de herkes birbirlerini takdir etmek yerine herkes birbirine engel olup onu ezmeye çalışıyor. İşte zihniyet meselesi...

Neyse iyi geceler herkese...

2 seneye özel sitenizde yeni bi tasarım çok iyi olurdu aslında tüm tasarımlarınız çok iyi de Very Happy
Mesaj27.06.2009, 07:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

@ismetprizrenli
Sağolasın. İnşallah...

@kaidem
Evet sanırım burada birşeyi açıklama zamanı geldi diye düşünüyorum Razz
8 Aydır photoshop kullanıyorum ve ücretli olsun ücretsiz olsun bir çok iş yaptım ve çok beğenildiler bu da bana daha iyisini de yapabilirim güvenini verdi.
Fakat tr.gg sitelerimin hiçbirinde photoshop kullanmadığımı açıklayayım şimdi (: Çünkü aylardır tr.gg'den site yapmıyorum.
Photoshop bile kullanmadan örneklere 2 ilk 50ye 5 site sokabiliyorsam birşeyler biliyorum ben demektir. Ve ilerleyen zamanlarda Bedava-Sitem'de takılmasam bile zamanım olursa eğer tr.gg sitelerimde farklı yenilikler farklı tasarımlar yapmayı düşünüyorum. Yani Photoshop'u ögrendikten sonra hiçbir sitemi yenilemedim onun yerine yeni sitelerimle uğraştım. www.istanbulrehberi.tr.gg 'de Photoshop denemelerimden öyle birşey. (Site adı ve sloganı mist.. tarafından çalındı bu sitemin ama neyse imzamdaki sözü hatırlatıyorum (= )
Söylediğin şeye gelirsek sanalcity'e bende düşündüm yeni tasarım yapmak fakat ben herşeyini değiştirip çok farklı şeyler yapmak istiyorum sanalcity'e bunun içinde zamana ihtiyacım var.

Yorumlar için teşekkürler...
Mesaj27.06.2009, 07:56 (UTC)    
Mesaj konusu: selam

trggcanavari yazmış:
@ismetprizrenli
Sağolasın. İnşallah...

@kaidem
8 Aydır photoshop kullanıyorum ve ücretli olsun ücretsiz olsun bir çok iş yaptım ve çok beğenildiler bu da bana daha iyisini de yapabilirim güvenini verdi.
Fakat tr.gg sitelerimin hiçbirinde photoshop kullanmadığımı açıklayayım şimdi (: Çünkü aylardır tr.gg'den site yapmıyorum.
Photoshop bile kullanmadan örneklere 2 ilk 50ye 5 site sokabiliyorsam birşeyler biliyorum ben demektir. Ve ilerleyen zamanlarda Bedava-Sitem'de takılmasam bile zamanım olursa eğer tr.gg sitelerimde farklı yenilikler farklı tasarımlar yapmayı düşünüyorum. Yani Photoshop'u ögrendikten sonra hiçbir sitemi yenilemedim onun yerine yeni sitelerimle uğraştım. www.istanbulrehberi.tr.gg 'de Photoshop denemelerimden öyle birşey. (Site adı ve sloganı mist.. tarafından çalındı bu sitemin ama neyse imzamdaki sözü hatırlatıyorum (= )
Söylediğin şeye gelirsek sanalcity'e bende düşündüm yeni tasarım yapmak fakat ben herşeyini değiştirip çok farklı şeyler yapmak istiyorum sanalcity'e bunun içinde zamana ihtiyacım var.

Başarılar ooyle ise
Mesaj27.06.2009, 11:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

cunobag veya başka bir mod başlığımı taşımızsınızı durduk yere silinen mesajlara.
Ne alıp veremediğiniz var anlamış değilim.
Son başlığım zaten ve sitemi tanıtıp değerlendirtiyorum site değerlendirme alanında !

En son trggcanavari tarafından 27.06.2009 11:06:36 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj27.06.2009, 11:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

trggcanavari yazmış:
@ismetprizrenli
Sağolasın. İnşallah...

@kaidem

Siteni de sil git artık :] Mr. Green
Mesaj27.06.2009, 11:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

exelancenet yazmış:

Siteni de sil git artık :] Mr. Green

Yanlış tespit yaptın (:
Takdir ediliyorsanız değil, taklit ediliyorsanız bir şeyler başarmışsınızdır ..!
Mesaj27.06.2009, 11:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ben değişik anladım burda yazarsam olay çıkar Very Happy