Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj27.06.2009, 20:01 (UTC)    
Mesaj konusu:

denizmerkezi yazmış:
O imza bölümü kendi bölümleridir isteiği reklamı yapabilir ancak 3 satırı geçmiyecek ve tr.gg harici reklam yapmayacak

Uyarı yaparken kendiniz örnek olmalısınız. Reklamınız 3 satırdan fazla...
Mesaj27.06.2009, 20:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bu arada link veren arkadaşın derdi: üye olduğu bir reklam sitesindeki davet linkine tıklattırıp sizide üye yapmak, eğer o arkadaşın davet linki ile üye olursanız, başlığı açan arkadaşın kazandığı para miktarında küçük bir artış olacak hepsi bu Wink
Mesaj27.06.2009, 20:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

denizmerkezi yazmış:
O imza bölümü kendi bölümleridir isteiği reklamı yapabilir ancak 3 satırı geçmiyecek ve tr.gg harici reklam yapmayacak

senin 3 satırı geçiyor Wink
Mesaj27.06.2009, 20:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

ben anlatamadım sanırım.
1-amacım siteme ziyaretçi çekmek değil, foruma verecğim linkle siteme gelen gerçek kullanıcı olamaz. neden amacım ziyaretçi çekmek olsun ki?
2- verdiğim linkten üye olan kazancak bende kaznıcam tabii
3- üye olan olursa ve isterse sitesinin reklamını yapıcam

şuan benim reklamım var tabii
inanmayan beni sahtekar gibi görenler bilsinki asla öyle değilim ve olmamda siz bilmesenizde Allah biliyor.
isteyen inanır isteyen inanmaz

tv, müzik, radyo, oyun, dini bilgiler, video dersler, biyografiler, şifalı bitkiler, html kodları, e-devlet linkleri, videolar, şiirler, klipler, ilahiler, güncel haberler, teknoloji, bilim, sağlık, film, sinema, dizi, fragman, islamiyet, kral oyunlar e-devlet, önemli siteler ve daha fazlası ,
Önceki mesajları göster: