Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj30.06.2009, 17:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

BİR sİTE SİLİNDE BS Mİ BİTTİ??
ABARTIYORSUNUZ

Güncel Konular
Mesaj30.06.2009, 17:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

Akıllandım Exclamation yaptıklarım için özür dilerim
Mesaj30.06.2009, 17:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

melih-danger12345 yazmış:

arkadaşım onca şeyi yapın sonra bir şey olunca site silinme durumuna gelince özür dileyin başta ses çıkarmıycaktın bir site silindiyse silindi.

Bu site

Ne:
Djkresimli
Ne:
HackerFriend
Nede:
Nazimca Bu gibi sitelerden alıntı alarak sitesine koyan ve kendi sitesinden alıntı yapınca illa sitesinin adını yazmamız gerektiği vurguluyan bir site

Fazla abarttınız..Sonuçta burda çoğunluk birbirini yakından tanımıyor en aızndan yüz yüze görüşmüşlük çoğunun yok
Mesaj30.06.2009, 17:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadaşlar. Hepimiz yapmasak da ben bile sinirlenince yapıyorum bunları size bir şey sölicem ben interneti ilk aldığım zamandan beri bsdeyim 2 yıl oldu sadece 1 sitem silindi o da ilk sitemdi Wink o zamanlar böyle flood yoktu, böyle yok şurası değil burası yoktu. Kibarcı arkadaşım lütfen bir daha yapmayalım vardı. Ama şimdi millet konulardan çıkıyor birbirini sövüyor. Hatırlarımda Orhan Abi günün sitesi başlığında sitelerimizi tanıtırdı. Yarışmalar bölümümüz vardı. Sonra sanki eğlence bölümü vardi diye hatırlıyorum oraya fıkra filan yazardık. Bedava-siteni değerlendirme yoktu. Bedava-Sitni Tanıtta siteni istediğin kadar tanıtabiliyordun bir konu içinde. O zamanlar ne güzeldi ama. Hatta sanalyavuz muydu birisi yuyufener selin hanımın düzenlediği bir yarışmayı kazanmıştı. Eskiden daha arkadaşçaydık daha kardeş gibiydik. Ama şimdi üyeler arttıkça sorumluluklar da artıyor galiba...
Mesaj30.06.2009, 17:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

wdesing yazmış:
melih-danger12345 yazmış:

arkadaşım onca şeyi yapın sonra bir şey olunca site silinme durumuna gelince özür dileyin başta ses çıkarmıycaktın bir site silindiyse silindi.

Benim sitem daha önceden de silinecekti bu gün elveda mesajı yazınca banlandım bakarmısın bu profile hiç hakaret etmişmiyim Question Arkadaşlarım gitme dediler bende gitmedim Exclamation
Mesaj30.06.2009, 17:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

eskiden ne güzeldi şimdi en sevilen siteler hep .coma geçti forumun tadı kalmadı ama isyan değil bu haa banlamayın Laughing Laughing şaka yapıyom ama gerçekten eskiden tam bir ailr gibiydik herkes belliydi 2 milyon üye çok oldu Laughing Laughing
Mesaj30.06.2009, 17:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

matematikcimm yazmış:
eskiden ne güzeldi şimdi en sevilen siteler hep .coma geçti forumun tadı kalmadı ama isyan değil bu haa banlamayın Laughing Laughing şaka yapıyom ama gerçekten eskiden tam bir ailr gibiydik herkes belliydi 2 milyon üye çok oldu Laughing Laughing

Evet her yerde reklam yoktu
Mesaj30.06.2009, 18:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

Mrb Ben BonJuan-62
16 yaşındayım kerim hocam.Dediğiniz gibi çocukca davranmış olabilirim.
Bugün hiç istenmeyen olaylar oldu.Gerek Cunobag hoca gerekse diğer mod arkadaşlarımızla ilgili saygısızca laflarım oldu. Haksızdım.

Tüm Bedava-Sitem ailesi, cunobag hoca ve diğer mod arkadaşlardan özür diliyorum!

Film Kötü Başladı. İnşallah mutlu sonla biter!
Mesaj30.06.2009, 18:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ama gerçekten beni bosu bosuna banladınız. Bu başlıklara cevap yazdım diye banladınız yazdığım cevaptada birşey olsa.
Mesaj30.06.2009, 18:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

sekmen-deneme yazmış:
Ama gerçekten beni bosu bosuna banladınız. Bu başlıklara cevap yazdım diye banladınız yazdığım cevaptada birşey olsa.

Bunu özel mesajla, hangi başlıkta banlandıysanız -o an hangi mod başlıkla ilgilendiyse ,kendisine sorunuz-

Yanlış anlaşılma varsa banınız kalkar.
Şuan ben de ilgileniyorum
Mesaj30.06.2009, 18:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

turkmayasi yazmış:
sekmen-deneme yazmış:

Bunu özel mesajla, hangi başlıkta banlandıysanız -o an hangi mod başlıkla ilgilendiyse ,kendisine sorunuz-

Yanlış anlaşılma varsa banınız kalkar.
Şuan ben de ilgileniyorum

Hocam bu konuyla ilgili değil ama bir mod. arkadaşımız atılacakmış
Mesaj30.06.2009, 18:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

Son pişmanlık fayda etmez diye düşünüyorum..
Ama önemli olan yapılan hatanın farkına varılmasıdır..
Öğlen bu şiddetli isyanı merakla izledim..Baktım kefkirnet konusu döndü goksen konusuna..
Bu konunun goksen ile ne alakası var..?
Goksen ve diğer moderatörler sadece işini yapıyor..
Karar moderatörlere kalmıstır..Gereği yapılacaktır..

Mesaj30.06.2009, 20:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ben de Bedava Sitem'in açılmasından yaklaşık 1 ay sonra kayıt oldum.(o sitemi sildim) Eskiden gerçekten çok güzeldi.Forumda acemi dolu olmasına rağmen kimse kimseye bağırıp çağırmazdı.Hep rica ederdi.Şimdi burası dostluğun yerini hırs ve kendine güvenenlerin aldığı bir yer olmuş.Hadi 1 kere başlık açarsın.O kadar sayfa başlığı neden açıyorsun ki?Ama moderatörlerin "ana okul çocukları" gibi konuşmaları hiç hoş bir şey değil.

Kısaca artık ne sevgi, ne de saygı kalmış.
Önceki mesajları göster: