Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj30.06.2009, 17:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

Cüneyt abi offf çok iyi bir insandır. Allah yukarda şahidim olsunki arkasından küçücük kötü bir sözüm çıkmadı ağzımdan. Çıkanlara da yuh diyorum. Adam görevini yapıyor. Ama onlara suç. Görmüyor musunuz bs nin halini Cüneyt Hoca gittikten sonra ne hale geldi. Yönetim değişmiş gibi bir şeyler duydum. Yönetimin bir bildiği vardır elbet ama gidecek birisi varsa o Cüneyt Hoca olmamalıydı!
Mesaj30.06.2009, 17:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

arkadaşlar kimse haksız yere banlanmıyor...banlansa bile banı açılır zaten.
bunu biraz önce anladım..

bende banlanmışım ve hiçbir suçum olmadığı için banım açıldı..kerimdj'e teşekür ediyorum...

bu forumun en eskilerinden biriyim..şu anki modların bazılarından dahada eski..zamanında bende modluk yaptım(fenercafe)..sitem silinmişti benimde..neyse konu bu değil zaten merak eden gitsin selin hanıma sorsun o herşeyin doğrusunu biliyor...

evet forumda bugün "kefkirnetin" banlanmasıyla ortaluk karıştı..açık konuşmak gerekirse tr.gg de dostluk ortamını bozan yine bizler olduk..açılan başıklara saygı yok ve onun yerine "yanlış yere açmışsın vs. vs...." bu tür mesajlar aramızı açtı zaten... sonra banlanınca iş çığrından çıktı...

abartmaya gerek yok diye düşünüyorum..kim haklı kim haksız bunun kararını ben veremem ama moderatörlerede saygızlık yapmamak gerek bu saatten sonra..(saygıyı hakedenlere)..çünkü bu tür başlıklar devam ettikçe çirkinlik artıyor ve kullanıcılar için gerçekten hiç hoş değil..

saygılar fenercafe

Mesaj01.07.2009, 07:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

Size katılıyorum ama serbest bölge zaten daha önceden kapanmıştı.Yine kapanmasını istemesiniz dimi?

MODlarla
bir sorunu olan çıksın gitsin!
Bizimde sitemiz silindi evet zor ama ne hakkın var forumu kirletmeyr?
Sözüm bir siteye ve o anlamıştır.

Saygılarımla Bjkent.
Mesaj04.07.2009, 16:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

bin907 yazmış:
arkadaşlar kimse haksız yere banlanmıyor...banlansa bile banı açılır zaten.
bunu biraz önce anladım..

bende banlanmışım ve hiçbir suçum olmadığı için banım açıldı..kerimdj'e teşekür ediyorum...

bu forumun en eskilerinden biriyim..şu anki modların bazılarından dahada eski..zamanında bende modluk yaptım(fenercafe)..sitem silinmişti benimde..neyse konu bu değil zaten merak eden gitsin selin hanıma sorsun o herşeyin doğrusunu biliyor...

evet forumda bugün "kefkirnetin" banlanmasıyla ortaluk karıştı..açık konuşmak gerekirse tr.gg de dostluk ortamını bozan yine bizler olduk..açılan başıklara saygı yok ve onun yerine "yanlış yere açmışsın vs. vs...." bu tür mesajlar aramızı açtı zaten... sonra banlanınca iş çığrından çıktı...

abartmaya gerek yok diye düşünüyorum..kim haklı kim haksız bunun kararını ben veremem ama moderatörlerede saygızlık yapmamak gerek bu saatten sonra..(saygıyı hakedenlere)..çünkü bu tür başlıklar devam ettikçe çirkinlik artıyor ve kullanıcılar için gerçekten hiç hoş değil..

saygılar fenercafe

Fenercafe abi'ye katılıyorum
Önceki mesajları göster: