Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj01.07.2009, 10:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

arkadaşlar bizim ülkemizde var mı bu yasak ?lütfen cevap yazın..
Mesaj01.07.2009, 10:58 (UTC)    
Mesaj konusu:

fghfghfgh yazmış:
Alıntı:
Yaşları 18 in altında olan kişilerin direk aileleri ile bağlantı kurularak gerekirse çocuk mahkemelerinde hak talep edilecektir.

ben 1995 liyim 14 yasında oluyorum çocuk mahkemeleri diyorlar oarda da hapis var 10 yıl hapis yatarım 24 yaşında çıkarım askere gitmemişim okuma yok meslek olmayacak en basidi sabıkalı olmuş olacagım offfffffffffffffff[/code]

10 yıl mı Mr. Green Arkadaşım sen çok pessimist sin. Smile
Mesaj01.07.2009, 11:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bu konu daha önce paylaşılmıştı
Arrow http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=109472
Lütfen başlık açmadan önce forumun arama motorunu kullanarak aynı konunun olup olmadığını öğrenelim
İyi çalışmalar.

Mesaj01.07.2009, 11:35 (UTC)    
Mesaj konusu: ss

yazık ama ya korsan kullananlara ibret olsun Rolling Eyes
Mesaj01.07.2009, 12:24 (UTC)    
Mesaj konusu: ss

korsn kullanmanın sonu Embarassed
Mesaj01.07.2009, 12:34 (UTC)    
Mesaj konusu: uyarım war

beyler bayanlar bilmiş olun ki... limewire adlı program resmen korsanlık programıdır... birçok korsan programı indirmiş bulunuyorsunuz...

anca belki yaşamamışsınızdır... ip adresi alınıp o kişi hakkında yasal işlem yapılıyor.. dikkat etmenizi öneririm
Mesaj01.07.2009, 12:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

Shocked Shocked Shocked
Mesaj01.07.2009, 14:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

ayrıca lime wire paylaşım programı olduğu için başkalarının sizin bilg girmesine izin vermiş oluyorsunuz..bu da suç !
Mesaj01.07.2009, 16:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

Mesaj01.07.2009, 16:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

mistanbul yazmış:
Uyhhh tırstım Razz Razz

Tırsmamak Elde Değil Laughing
Mesaj01.07.2009, 17:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

Gerçekden çok bütük bir ceza Shocked Bizim ülkemizde daha işlenmiyor bildiğim kadarıyla ama yıknda büyük bir sistem kuracaklarmış.Haberlerde görmüşdüm mp3 indirdin açmak için tıkladın bu dosya yasadığı indirilmişdir diye uyarı çıkacakmış birdaha yapılırsa IP adresinden yeri tespit edilecekmiş.
Mesaj01.07.2009, 17:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

fghfghfgh yazmış:
verecegi para cezası 50-70 milyar arası olur kesin
hapisde 5-10 yıl olur bende parayı ödeyecek durumumuz olmadıgı için 15 yaşında mecbur 10 yıl hapise girmek zorunda kalacagım Sad

Ben de 13 yasındayım.Ilk hatam bu insallah affedılırım.Ben de o kadar pısmanım kı Sad .Neyse konumuz bu degıl

Gercekten buyuk ceza.Ben de bır aralar ındırmıstım ama sonradan bıraktım.Insallah boyle bır ceza almam
Mesaj01.07.2009, 17:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

Maşşallah ne cezaymış ama, bizde korsan olayı aldı başını o yüzden seviyorum ülkemizi bizim mahallede bi hilmi abi var; film vizyona girmeden ona geliyo kapağını da kendi tasarlıyo
Mesaj01.07.2009, 19:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

enmatik yazmış:
Gerçekden çok bütük bir ceza Shocked Bizim ülkemizde daha işlenmiyor bildiğim kadarıyla ama yıknda büyük bir sistem kuracaklarmış.Haberlerde görmüşdüm mp3 indirdin açmak için tıkladın bu dosya yasadığı indirilmişdir diye uyarı çıkacakmış birdaha yapılırsa IP adresinden yeri tespit edilecekmiş.

yok dostum bizim ülkemizde de işliyormuş ceza internetten bakarsan 30 kişiyi göz altına falan almışlar Wink

ayrıca imesh diye program var o nasıl arkadaşlar biliyor musunuz?
Mesaj02.07.2009, 20:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

Fatih'e Katılıyorum...

ABOOOOO Surprised Very Happy
Önceki mesajları göster: