Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj07.07.2009, 11:27 (UTC)    
Mesaj konusu: Kurtlar Vadisi Artık Star'da

Show TV ile sözleşmesi sona eren Kurtlar Vadisi Pusu'nun yeni kanalı belli oldu. Pana filmden dizinin yine Perşembe günü ve aynı saatte yayınlanacağını açıkladı.

Ekranların en çok izlenen dizilerinden Kurtlar Vadisi Pusu'nun Show TV ile sözleşmesi sona ermişti. Dizinin hangi kanalda yayınlanacağı ise belli oldu.

Pana Film'den yapılan yazılı açıklama şöyle; "Kurtlar Vadisi Pusu, yeni sezonda kendi gününde ve kendi saatinde Star TV ekranlarında olacak!

Haziran ayında muhteşem bir finalle sezon tatiline giren Kurtlar Vadisi Pusu’nun yeni sezonda yayınlanacağı kanal belli oldu. Kurtlar Vadisi Pusu’nun yapımcısı Pana Film dizinin yeni sezon bölümleri için Star TV ile anlaştı."
Mesaj07.07.2009, 11:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

STAR TV'Yİ VERDİĞİ FİLMLER ile şampiyonlar ligi haricinde izlemiyordumm ama artık izleyeceğim HERALDE Mr. Green Mr. Green

SİTEMİZE GİTMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Mesaj07.07.2009, 12:17 (UTC)    
Mesaj konusu: katılıyorum

katılıyorum
Mesaj07.07.2009, 14:01 (UTC)    
Mesaj konusu:

Gerçekten star tv den beklemiyordum böyle bir atağı binlerce dolar gidiyor bölüm başına ama doğan grubuna ait olan star TV de para çok Mr. Green fanatik,milliyet,hürriyet,vatan,posta,star tv,kanal d,d-smart,e-kolay web sitesi,azbuz blog servisi ve daha bir çok yayın organı var adam zengin.Petrol ofisi de onların Türkiye'nin %35 i onlarda .

İşte bu habere ait bir fotoğraf Wink

Mesaj07.07.2009, 14:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

Açıkcası üzülmedim desem yalşn olur çünkü SHOW TV yi çok benimsemiştim.Ayrıca show dizi içeriğine karışmıyordu star tv nin sahibi Aydın Doğan'ın ticari işleri dizide anlatıldığı için şimdi müdahale edeceklerdir. Mad belki dizinin hürriyeti konusunda gerçekten soru işaretleri çoğalacak ama yönetim buna karar vermiş.Sonuçta en çok parayı veren kanalla anlaşılıyor.Çünkü dizide bölüm başı süper para akışı vardı.Umarız yakın zamanda başlar.Star Tv ye de başarılı yayınlar yapmalarını temenni ediyoruz.Birde umarım reklamı Star çok vermez.Aydın doğan'ın bir kanalında maç olsa maçın 90 dakikası reklam eksik olmuyor.Buda beni açıkcası düşündürüyor.Ya sürekli reklamalar olursa Crying or Very sad ama Pana Film bunu tedbirini almıştır diye düşünüyorum.Hayırlısı olsun.
Mesaj07.07.2009, 14:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

İzlemiyorum Ama Yeni kanalları Hayırlı Olsun

Siteinin Yeni Sahibi PortableMedia.Tr.Gg
Mesaj07.07.2009, 15:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

Star Tv'ye geçmesi iyi olmuş.

Mesaj07.07.2009, 15:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

kalpsiz-web yazmış:
İzlemiyorum Ama Yeni kanalları Hayırlı Olsun

Aynenn..Izlemıyorum ama hayırlı olsun.
Ne bılıyım dızıler falan kanal degıstırınce sapıtıyorlar bazen Very Happy Bu da oyle olmaz umarım

Şeval deel,Şevval!
Mesaj09.07.2009, 09:39 (UTC)    
Mesaj konusu: Daha İyi Olmuş

Bence Daha İyi Olmuş Wink

Show TV'de Hep Aksaklıklar Oluyordu Exclamation

Ben Hiç Kaçırmam Laughing

Hayırlı Olsun Very Happy
Önceki mesajları göster: