Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj15.07.2009, 18:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

matematikcimm yazmış:
tasarist yazmış:
Bende Boş Sayılmam Very HappyVery Happy Kanka Benim Adımıda Yazmışın Süper Olmuş
abi kanka size 2mizn ben by_bomba? sen sanabeko Laughing

Bende V!RuS* Mr. Green Mr. Green Güzel Çalışma Olmuş Eline Sağlık.

UpLoad Seçeneği 2 İçin Tıklayınız.
Mesaj15.07.2009, 19:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

paylasim61 yazmış:
matematikcimm yazmış:
paylasim61 yazmış:
matematikcimm yazmış:
sağol yaa benim klavye bozuk ekran klavyesiye bu kadar işte Laughing çokta profesyonel değil sadece can sıkıntısı daha 13 yaşındayım büyyünce daha ii olcak inş. Laughing
Eee iyisin sen yine bana baksana bi boş boş 15 sene doldurdum (6 gün önceydi doğum günüm Very Happy) Very Happy

Very Happy bi bakımdan öyle erken öğrendim ama kimseden yardım almadan öğrendim Laughing daha güzellerii görünce ben niye böyle yapamyom die üzülüyom ama düşününce onlar büyük ben küçüğüm arada en az 10 yaş frak war Laughing şimdi bile iyyim daha 13 yaşıma 3 ay war Laughing şimdiden kendimi iyi görüyorum Laughing
Offf canım sıkıldı bizim webmaster abi var Very Happy Ona yarın söyleyecem bana bir tasarım yapsın Very Happy İnşallah yapar ya Very Happy

arkadasım bu profesyonel değil sadece bruslarla yapılmıs bır calısmadır yıne elıne sağlık dahada ıyı olacagına ınanıyorum
Mesaj15.07.2009, 19:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

tr-photoshop yazmış:
paylasim61 yazmış:
matematikcimm yazmış:
paylasim61 yazmış:
matematikcimm yazmış:
sağol yaa benim klavye bozuk ekran klavyesiye bu kadar işte Laughing çokta profesyonel değil sadece can sıkıntısı daha 13 yaşındayım büyyünce daha ii olcak inş. Laughing
Eee iyisin sen yine bana baksana bi boş boş 15 sene doldurdum (6 gün önceydi doğum günüm Very Happy) Very Happy

Very Happy bi bakımdan öyle erken öğrendim ama kimseden yardım almadan öğrendim Laughing daha güzellerii görünce ben niye böyle yapamyom die üzülüyom ama düşününce onlar büyük ben küçüğüm arada en az 10 yaş frak war Laughing şimdi bile iyyim daha 13 yaşıma 3 ay war Laughing şimdiden kendimi iyi görüyorum Laughing
Offf canım sıkıldı bizim webmaster abi var Very Happy Ona yarın söyleyecem bana bir tasarım yapsın Very Happy İnşallah yapar ya Very Happy

arkadasım bu profesyonel değil sadece bruslarla yapılmıs bır calısmadır yıne elıne sağlık dahada ıyı olacagına ınanıyorum
ewt doğru ama istesem daha iyisini yapardım kısa zamanda yaptım göze hoş geliyo bu arada ben matematikcmm
Mesaj15.07.2009, 19:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

İyiki canın sıkılmış ha yoksa daha çok guzel yapabilirdin Smile
Mesaj15.07.2009, 19:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

denizmerkezi yazmış:
İyiki canın sıkılmış ha yoksa daha çok guzel yapabilirdin Smile
Laughing tşk ederim
Mesaj15.07.2009, 19:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

tr-photoshop yazmış:
paylasim61 yazmış:
matematikcimm yazmış:
paylasim61 yazmış:
matematikcimm yazmış:

sizin gibi ustadanda böyle çalışalar bekliyoruz Wink
Mesaj15.07.2009, 19:42 (UTC)    
Mesaj konusu: s.a

rahat ol benım calısmalarımı tr.gg aılesı bılıyoru:)
Mesaj17.07.2009, 08:37 (UTC)    
Mesaj konusu: Tr.gg

Bende 12 Yaşındayım :=)
Mesaj17.07.2009, 11:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

Süperler!
Mesaj18.07.2009, 20:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

sağolun
Mesaj19.07.2009, 07:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

Güzel Olmuş Kanka Wink
Mesaj19.07.2009, 07:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

süper olmuş anlaşılan photoshoptan çok iyi anlıyorsun Very Happy

Faruk ÖNCEL
Mesaj19.07.2009, 08:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

yorumlar için tşk. ederim ama bunlar ufak çalışmalarım yani brushlarla 1 dkde iternet yok diye canım sıkıldı ufak tefek yaptım Very Happy yeni dersler öğrendim daha iyilerini yayılayacam inş. tekrar yorumlar için tşk. ederim