Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj16.07.2009, 19:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

olabilir göksen...

ben lise 2 yeni geçtim bilgisayar yoktu ile sene full sayısaldı.bu sene 25 saate kdar bilgisayar görücez.çok heycanlıyım doğrusu.
Mesaj16.07.2009, 19:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

uploadex yazmış:
Artık Yapcak Bişey yok.Elektronik Falan iyi anlıyorum.Tv-uydu-Monitor tamiri falan yapıyorum.Artık böyle devam etcez Very Happy

Hee..Sen elektronikçisin Very Happy
Ben tesisatçıyım Very Happy(Endüstriyel bakım)
Mesaj16.07.2009, 19:55 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Endüstri Liseleri Bölümler Hakkında Bilgi Alabilirmiyim

denizmerkezi yazmış:
Arkadaşlar küçük yeğenim için bakıyorumda ;

1. Bilgisayar Teknik Servisi,

2. Veri Tabanı Programcılığı,

3. Web Programcılığı,

4. Ağ İşletmenliği dalları yer almaktadır.

Bubölümlerin hakkında bilgi

Ne iş Yapar?
Maddi gelir tahminen?
Nerelerde görev yapar?

Lütfen ve bölümler hakkında bilgisi olan arkadaşlar rica ediyorum bilgi verirseler iyi olur

1.) bilgisayar teknik servisi : kısaca bilgisayar tamiri ile uğraşan kişilere denirr kendi dükkanlarını açabilir ve kendi işlerini kurabilirler bunun yanında herhangi bir firmadada yer alabilirler

maaşı
kendi yerini açmışsa zaten değişken olacaktır ama başka birinin yanında ise 1000 tl yi geçer diye düşünüyorum

2.) Veri Tabanı Programcılığı : tüm makine sistemlerinin programlarını yapan kişidir örneğin bir makinayı tamamen kendisi programlar ve fonksiyonlarını verir ve bu programın daima daha iyi olması için çalışır

maaaşı
tam bilmiyorum ama baya yüklü olması gerekiyor Very Happy

3.) Web Programmcılığı : kullandığımız bilgisayar programlarını yazan kişilere denir kısaca.Sürekli programlarla ilgilenir ve yeni sürümünü çıkartmaya çalışır örneğin photoshop gibi programlar

bildiğim kadarıyla web tasarımda buraya giriyo

4.) Ağ İşletmenliği dalları yer almaktadır.
pek bilgim yok ama bildiğim kadarıyla bilgisayarlar arası ağ kurulumu uzaktan ve yakından ağ kurulumu vs gibi işleri var.

aklımda kalanlar bunlar inş. yanlış bilgi vermemişimdir
Önceki mesajları göster: