Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj18.07.2009, 14:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

gececi40 yazmış:
iyi olmuş ya silindiğine sevindim erkekse geri almaz hesabını o gitsin comuna

forumdaki bu tutumunuzu kınıyorum.. Confused

Mesaj18.07.2009, 14:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

gececi40 yazmış:
Sen gerçek gececi40 değilsin bunu anladım sanıım hesabını çalan birisi bu kişi
Mesaj18.07.2009, 14:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bence konu artık uzatılmasın site silindi bitti gitti.. Eğer hakan bey açmak isterse hackerfriedn mail attğında site açılır bu kadar basit.
Mesaj18.07.2009, 14:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ben Hacker Abiyi Özledim.. Mail Atsın Gelsin. Bu Arada Bir Tane DownLoad Linki Varmıştı Onun İçin Silinmiş Sitesi.. Ben Hacker Friend 'i İstiyorum.. Embarassed
Mesaj18.07.2009, 14:50 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: xD

bonjuan1 yazmış:
teknoabi yazmış:
Mr. Green Mr. Green Yakında "Bedava Sitem" kendinide siler kuşkunuz olmasın

Çok gereksiz bir mesaj yazmışsınız

hackerfriend'in sitesinin silinme sebebini hepimiz biliyoruz.download linki bulundurmaktan

Ayrıca kendisi bedava-sitem'de çok emeği var diye yasakları çiğneyemez.Böyle yaparak onu örnek alan çoğu bedava-sitem üyesine destek değil köstek oluyor.

Bedava-sitem hiç bir siteyi öylesine silmez.Yapılan bir hata olmuştur.Yanlışlıkla silinen site olursa da daha sonra yeniden açılır..

Benim sitemde silinmişti. BonJuan-62. Çok emeğim olmuştu fakat sonralarda yaptığım hatalarla silindi.Haklı olan Bedava-sitem'di.Suçum'un cezasını çektim. Artık o sitemi geri bırakıp yeni sitelerle ilgilenmeye başladım.

Hackerfriend' de sitesi açılmasa bile yeni sitelerle devam edip, insanların yeniden on örnek almalarını sağlamalı ve yeniden yardımlarda bulunmalı.

Wink

uzun zamamdır bs de yoktum msjları okuyorum bya şeyler olmus ama her mesajda bsyi savunuyorsun
sitede dogru dürüst online yönetici yok her msjdında bs avutkatlıgı gözüküyor
Sen Bsnin avukatımısın
Mesaj18.07.2009, 14:53 (UTC)    

byiswail yazmış:
bonjuan1 yazmış:
teknoabi yazmış:

hackerfriend'in sitesinin silinme sebebini hepimiz biliyoruz.download linki bulundurmaktan

Ayrıca kendisi bedava-sitem'de çok emeği var diye yasakları çiğneyemez.Böyle yaparak onu örnek alan çoğu bedava-sitem üyesine destek değil köstek oluyor.

Bedava-sitem hiç bir siteyi öylesine silmez.Yapılan bir hata olmuştur.Yanlışlıkla silinen site olursa da daha sonra yeniden açılır..

Benim sitemde silinmişti. BonJuan-62. Çok emeğim olmuştu fakat sonralarda yaptığım hatalarla silindi.Haklı olan Bedava-sitem'di.Suçum'un cezasını çektim. Artık o sitemi geri bırakıp yeni sitelerle ilgilenmeye başladım.

Hackerfriend' de sitesi açılmasa bile yeni sitelerle devam edip, insanların yeniden on örnek almalarını sağlamalı ve yeniden yardımlarda bulunmalı.

Wink

uzun zamamdır bs de yoktum msjları okuyorum bya şeyler olmus ama her mesajda bsyi savunuyorsun
Sen Bsnin avukatımısın

gereksiz cevaplardan kaçınınız.

Mesaj18.07.2009, 14:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

neden silmiş acaba güzel siteydi
Mesaj18.07.2009, 15:00 (UTC)    

bonjuan1 yazmış:
byiswail yazmış:
bonjuan1 yazmış:
teknoabi yazmış:

Wink

Sen Bsnin avukatımısın

gereksiz cevaplardan kaçınınız.

kaçınınız bence bu msj etkilemez bsyi nasıl olsa serverde alan bol xD
Mesaj18.07.2009, 15:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

@byiswail

bu davranışlarınızdan dolayı support'a bildirileceğinizden haberinizin olmasını isterim!.

Mesaj18.07.2009, 15:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=102661&highlight=hackerfriend

Arkadaşlar bu konuda hackerfriend din profiline bakarsanız 10-27 temmuz arası tatildeyim yazıyor yani ne olacağını anca 28 temmuz civarı görebilcez sanırım Rolling Eyes
Mesaj18.07.2009, 16:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

gececi40 yazmış:

Ayıp be..
Hf gibi birisinin ardından soylenecek sozmu bu ya... :@
Adam o kadar emek harcamıstı sitesine emeginin karşılıgı bu olmamalıydı ama inşallah geri açılır...
Mesaj18.07.2009, 17:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

şu an tatilde.. gelince mail atar ..

Tasarım üstüne 20 kontöre reklam alıyoruz.. Kaçırma! Wink
Önceki mesajları göster: