Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj26.07.2009, 17:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

bonjuan1 yazmış:
online-games1 yazmış:
acaba dünyada venüstrafobi olan varmı Very Happy Venüstrafobi: Güzel kadınlardan korkma

Mr. Green Mr. Green
Allah Korusun Mr. Green
Mr. Green Mr. Green
Mesaj26.07.2009, 17:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

Aritmofobi: Sayılardan korkma

bundan korkan var mı?! Mr. Green

Arrow Sayıalrın ne zararı var ki ?!

Mesaj26.07.2009, 17:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

Agorafobi: Açık yer ya da kalabalık korkusu
Antropofobi: Insanlardan korkma
Dentofobi: Dişçiden korkma
Entomofobi: Böceklerden korkma
Glossofobi: Topluluk önünde konuşmaktan korkma
Hidrofobi: Sudan, yüzmekten ya da boğulmaktan korkma
Nozokomefobi: Hastanelerden korkma
Pupafobi: Kuklalardan korkma
Sosyofobi: Toplumdan, genel olarak insanlardan korkma

ben bunların hepsinden tırsıyorum Smile mesela ilk okulda bizim sınıfa girişte maket kuklalar vardı kocaman mankenler Razz her gün orayı bakmadan koşa koşa geçerdim Very Happy hastanenin kokusundan cok korkarım xD dişciden korkmuyorum ama hep titrerim Very Happy insanlardan korkarım xD asosyal Very Happy 10 metre ilerde deniz olmasına rağmen yüzmeyi bilmiyorum Razz bu yüzden bogulmaktan filan cok korkarım xD toplum önünde herkesin bana bakarak benden konuşma beklemeleri xD bir yerde oturduğumda filan böcek varsa yanımda oraya asla oturmam ve de yıkanmam gerekir Very Happy kalabalıktanda korkarım xD misal dolu otobüse hiç binmem Very Happy 2 3 insan olacak o kadar Razz
Mesaj26.07.2009, 17:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

Gerçek asosyal misin?! Shocked

Mesaj26.07.2009, 17:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

dışarı cıkmayı hiç sevmem Smile insanların beni takdir etmesini çok severim =) ama yakın arkadaşım olmayan kişilerle konuşmayı hiç sevmem Razz sanki herkes bana bakıyormuş gibi geliyor Smile
Mesaj26.07.2009, 18:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

tekfurdag yazmış:
dışarı cıkmayı hiç sevmem Smile insanların beni takdir etmesini çok severim =) ama yakın arkadaşım olmayan kişilerle konuşmayı hiç sevmem Razz sanki herkes bana bakıyormuş gibi geliyor Smile

bence sık sık dışarı çıkman lazım. ileride başına ciddi sorunalr gelir.toplumdan iyice dışlanırsın Wink

Mesaj26.07.2009, 18:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

toplum beni dışlamıyorki ben dışlıyorum xD
Mesaj26.07.2009, 18:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

tekfurdag yazmış:
toplum beni dışlamıyorki ben dışlıyorum xD

şimdi öyle ama ileride sevgili olayı olsun ,arkadaş oalyı olsun büyük sıkıntı yaşarsın. psikolojin bozulur. Erkek misin kzı mısın bilmiyorum ama erkek isen dalga geçerler senle Razz Kızlar gibi eve kapanıyor derler Mr. Green Bizim burada da aynı durumda biri vardı.Bizim arkiler de böyle söylüyorlardı!Yani eve kapanman geleceğin açısından çok kötü olur!
Not:Şimdi kesin diyorsun sen Psikolog falan mısın? Mr. Green Cavabım Hayır)
İyi Akşamlar!

Mesaj26.07.2009, 20:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

yok ya okadar vahim değilim arkadaş çevrem var tabikide ama insanlara kolay açılamayanlardanım Smile kolay kolay...yanlış tanıttm Very Happy
Mesaj26.07.2009, 20:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

ilginç =))
Mesaj26.07.2009, 20:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

Jinefobi den korklu r yaha arkadaşıma sevgiliimin başkasını sevivip sevmediğini öğrenmek için msn hacklemistim