Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj25.07.2009, 19:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

sevgi-sitem yazmış:
galatasarayy yazmayı unutmuşum
zamankop hakan az kafamı şişirmedi Mr. Green
ama şimdi kendi toplamış htlmkodes
unuttugum dahası vardır

hiç unutmuyorum benim bu sitemi çalmıştın Very Happy çalındığını görünce ağlamaklı olmuştum tekrar almıştım ve sen tekrar çalmıştın o daha çok koymuştu unutmuyorum o günleri gülümseyerek hatırlıyorum şu an Smile
Mesaj25.07.2009, 20:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

bin907 yazmış:
anti seni uzun zman hatta yaklaşık olarak 1.5 yıl sonra görmek inan çok mutlu etti..
umarım sağlığın yerindedir..
hayat istediğin gibi devam ediyordur..
ben seni unutmayanlardan birisiyiyim..
fenercafe dende sana sevgiler
Razz

merhaba dostum sende yaralamıştın beni ama şimdi bunları konuşmaya gerek yok unuttum diyelim bir an önce de unutalim:)..
dileklerin için teşekkür ederim sende gayet iyi gözüktün gözüme Razz gerçek hayatta da sağlığın yerindedir hala bu forumla uğraşabildiğine göre Razz
bende seni unutmadım dostum cevap için teşekkürler... Smile

hazax yazmış:
Merhaba değerli arkadaşlar;
Antispamteam ve abron gececi40 kerimdj trggcanavari.. hepinizi değil unutmak hep birgün buluşuruz ve tanımadığım halde kardeşçesine sarılırım diye hala hayal ediyorum. Siz gececi olduğunuz kadar bende gececiydim. Ben sadece sizlerden alır kendimiş geliştirirdim. Sitelerinze çoğukez özenip ona benzer ancak çok farklı birşey yapardım. Benim ustalarım siz olduunuz. Zamnında Alnumel abi vardı ey gidi günler o bizim kodcumuzdu. marasultraaslan vardı o bizişm futbolcumuzdu. kendimi geliştirdikten sonra bir ara CSS konuları paylaşmaya başladım. Pusuvadisi--uz olarak paylaşımda bulunuyordum sitem silindi. Ben şimdiki üyeler gibi hıncımı almak için küfür etmedim öfke duymadım ağladım çünkü yanlışı ben yapmıştım. Şimdi ise 2 çalıntı yazı için forumu kirleten insalar çok çoğaldı. Orjinal bilgiler yalnızca siz üstadlarımızdaydı . Artıkk lütfen dönün. Belki çoğunuz beni tanımıyorsunuz ama ben sizleri o kadar iyi tanıyorumki hatta naazimca abimiz vardı oda artık yok. Ama ben hala sizlerle HAZAX olarak devam ediyorum..
Tüm Bedava-Site(m)'e iyi günler diliyorum...

vay kardeşim yazdıkların için teşekkür ederim..
umarım bir gün buluşmak nasip olur..
aradan çok uzun zaman geçti; hazax ve Pusuvadisi--uz siteleri çok tanıdık geliyor ama isim olarak kişiler aklımda kalmaz benim siteler olarak aklımda kalır genelde siteni oldukça değiştirmişsin sanırım, o yüzden tam hatırladım dersem de ayıp olur ama Pusuvadisi--uz'u oldukça fazla görüyordum onu hatırlıyorum Razz
böyle de olunca karşıdakinin de çok iyi hatırlaması insanı oldukça utandırıyor ve mahçup bırakıyor gerçekten Embarassed Razz
büyük ihtimalle bu foruma tekrar dönüceğim bakalım insanların davranışlarına göre:)..
sizinle birlikte olmak ve sürekli yazmak beni mutlu ediyor niyeyse Razz
tekrar teşekkür ediyorum...

adilkaradag yazmış:
heeeyt be helal olsun be anti mükemmelsin Razz

o senin mükemmeliğin dostum Razz
vay be en eskilerden hatırladığım da sensin hala buradasın demek, ilginç gerçekten Razz
bende mi gelsem artık ne yapsam bilmiyorum ki Rolling Eyes Confused Razz
Mesaj25.07.2009, 21:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

siyahbeyaz-1903 yazmış:
@bonjuan

siyahbeyaz-1993 değil siyahbeyaz-1903

bizde seni severiz foruma renk katan bir dostumuzsun![konuşmak gerekmiyor Razz ]

diğer b-s yi b-s yapan kişiler BİZCE

galatasarayy
japon-cocuk
bonjuan1
kerimdj
turkmayası
gokseen
cevdetprizrenli
mistanbul
ve daha niceleri aklımıza gelirse yazarız. Wink

Sağol kardeşim =) Seni de saymamız lazım yoksa ciddi bir haksızlık olur Wink

Mesaj25.07.2009, 21:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

sağol kardeşim
Mesaj25.07.2009, 21:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

@siyahbeyaz-1903

kardeşim yeni farkettim imzanı. paylaşım yapmıyacağım diye yazmışsın.
Bugün akşam saatlerinde yazmıştım bsyi bs yapan diye. Onda sende varsın.
Yani senin paylaşım yapmaman bsnin damarlarından birinin kopması anlamına gelir.

Bu kararına neden olan kişi de kimse ona inat daha da çok paylaşım yapmalısın diye düşünüyorum.Ama yine de herşeyin en iyisine sen karar verirsin!

Sevgilerimle!.

iyi Forumlar!.

Mesaj25.07.2009, 21:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

bonjuan1 yazmış:
@siyahbeyaz-1903

kardeşim yeni farkettim imzanı. paylaşım yapmıyacağım diye yazmışsın.
Bugün akşam saatlerinde yazmıştım bsyi bs yapan diye. Onda sende varsın.
Yani senin paylaşım yapmaman bsnin damarlarından birinin kopması anlamına gelir.

Bu kararına neden olan kişi de kimse ona inat daha da çok paylaşım yapmalısın diye düşünüyorum.Ama yine de herşeyin en iyisine sen karar verirsin!

Sevgilerimle!.

iyi Forumlar!.

desteğin için teşekkürler kardeşim fakat bu olayı açarsak uzun sürer yani hiç girmeyelim zaten konu başlığı ile bağdaşmaz
paylaşım yapmıyoruz ama yine burdayız Wink
Mesaj25.07.2009, 21:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

Teşekkürler.. @siyahbeyaz-1903 Razz
Mesaj25.07.2009, 21:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

rica kardeşim Wink
Mesaj26.07.2009, 06:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

antispamteam yazmış:
bin907 yazmış:
anti seni uzun zman hatta yaklaşık olarak 1.5 yıl sonra görmek inan çok mutlu etti..
Razz

merhaba dostum sende yaralamıştın beni ama şimdi bunları konuşmaya gerek yok unuttum diyelim bir an önce de unutalim:)..
dileklerin için teşekkür ederim sende gayet iyi gözüktün gözüme Razz gerçek hayatta da sağlığın yerindedir hala bu forumla uğraşabildiğine göre Razz

hazax yazmış:
Antispamteam ve abron gececi40 kerimdj trggcanavari.. hepinizi değil unutmak hep birgün buluşuruz ve tanımadığım halde kardeşçesine sarılırım diye hala hayal ediyorum. Siz gececi olduğunuz kadar bende gececiydim. Ben sadece sizlerden alır kendimiş geliştirirdim. Sitelerinze çoğukez özenip ona benzer ancak çok farklı birşey yapardım. Benim ustalarım siz olduunuz. Zamnında Alnumel abi vardı ey gidi günler o bizim kodcumuzdu. marasultraaslan vardı o bizişm futbolcumuzdu. kendimi geliştirdikten sonra bir ara CSS konuları paylaşmaya başladım. Pusuvadisi--uz olarak paylaşımda bulunuyordum sitem silindi. Ben şimdiki üyeler gibi hıncımı almak için küfür etmedim öfke duymadım ağladım çünkü yanlışı ben yapmıştım. Şimdi ise 2 çalıntı yazı için forumu kirleten insalar çok çoğaldı. Orjinal bilgiler yalnızca siz üstadlarımızdaydı . Artıkk lütfen dönün. Belki çoğunuz beni tanımıyorsunuz ama ben sizleri o kadar iyi tanıyorumki hatta naazimca abimiz vardı oda artık yok. Ama ben hala sizlerle HAZAX olarak devam ediyorum..

aradan çok uzun zaman geçti; hazax ve Pusuvadisi--uz siteleri çok tanıdık geliyor ama isim olarak kişiler aklımda kalmaz benim siteler olarak aklımda kalır genelde siteni oldukça değiştirmişsin sanırım, o yüzden tam hatırladım dersem de ayıp olur ama Pusuvadisi--uz'u oldukça fazla görüyordum onu hatırlıyorum Razz
böyle de olunca karşıdakinin de çok iyi hatırlaması insanı oldukça utandırıyor ve mahçup bırakıyor gerçekten Embarassed Razz
büyük ihtimalle bu foruma tekrar dönüceğim bakalım insanların davranışlarına göre:)..

adilkaradag yazmış:

vay be en eskilerden hatırladığım da sensin hala buradasın demek, ilginç gerçekten Razz

antipas seni görmekte çok güzel oldu
Mesaj26.07.2009, 09:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

antispamteam yazmış:
bin907 yazmış:
Razz

hazax yazmış:

adilkaradag yazmış:

Antispamteam abicim. Merak etme alınmadım. Ben ozamanlar bilerek kendimi fazla ortya koymuyordum. dediğin gibi pusuvadisi--uz da beni çok görmüşsündür. Çünkü ben onda CSS öğrendim ve bir arkadaş tan sonra CSS design tasarımlarını ben yayınlamaya başlayan ilk kişiydim. Ondan fazla ilgi görmüştü. Ve o aralar çok daha aktiftim. Ama bende Allah'ın izniyle hala burdayım burda olacağım. Ve paylaşımlara devam edeceğim. İyiki varsınız ve iyiki burdasınız. Wink

Önceki mesajları göster: