Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj26.07.2009, 11:26 (UTC)    
Mesaj konusu: YENİ SAYFA EKLİYEMİYORM

SİTEMDE RADYOM VAR SAYFA ADNINI DEĞİŞDİM NE SKİ SAYFA ÇALİŞİYOR NE YENISI YENI SAYFADA EKLESEM GÖZÜKMÜYOR BI ACYIP DURM SERVIRLARDA ÇALİŞMAMI VAR NAPACAZ YAYINIMIZA GIRMEIYOLAR Sad
Mesaj26.07.2009, 11:29 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: YENİ SAYFA EKLİYEMİYORM

ciftlikdeyiz yazmış:
SİTEMDE RADYOM VAR SAYFA ADNINI DEĞİŞDİM NE SKİ SAYFA ÇALİŞİYOR NE YENISI YENI SAYFADA EKLESEM GÖZÜKMÜYOR BI ACYIP DURM SERVIRLARDA ÇALİŞMAMI VAR NAPACAZ YAYINIMIZA GIRMEIYOLAR Sad

Yeni editörde hala bazı hatalar var, lütfen biraz daha sabırlı ol, biz bunları zaman ile kaldırıyoruz! BÖYLEDE Bİ NOT VAR
Mesaj26.07.2009, 11:31 (UTC)    

ciftlikdeyiz yazmış:
Yeni editörde hala bazı hatalar var, lütfen biraz daha sabırlı ol, biz bunları zaman ile kaldırıyoruz! BÖYLEDE Bİ NOT VAR

bu not çok uzun zamandır var da sorun dün ve bugün devam eden bir sayfa oluşturma sorunu kimseler açıklama yapmıyor ama yakında düzelecektir.. Wink
Mesaj26.07.2009, 11:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

menüden sayfalarımı değiştir ve

diyiniz.
Mesaj08.12.2009, 23:23 (UTC)    

antispamteam yazmış:
ciftlikdeyiz yazmış:

bu not çok uzun zamandır var da sorun dün ve bugün devam eden bir sayfa oluşturma sorunu kimseler açıklama yapmıyor ama yakında düzelecektir.. Wink
BU OLAY HALA DÜZELMEDİ NASIL OLACAK BU İŞ
Önceki mesajları göster: