Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj30.07.2009, 15:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

hyperend yazmış:
tartışma değil ki Smile o zaman siz kodu kaynaktan aldınız öle mi* xD

Sizin Gibiler Yüzünden Sitesini Kapatan Çok Kişi Var Wink Ama Biz Kapatmıyacağız Boşuna Uğraşmayın Derim İlerleyen Zamanlardaki Tasarımlarımızı Ve İçeriklerimizi Gördüğünüzde Bu Sözü Söyleme Hakkına Zaten Sahip Olmayacaksınız Ama Şunuda Unutmayın Wink Biz Gerekli Yere Parasını Verdik Bu Tasarımın Belgelerini İsterseniz Konya Meram Fen Lisesi Karşısı Meram Toplu Konutlarına Buyrun Gelin Belgelerimizi Gösterelim Olurmu Sayın Hyperend İzninizle Daha Fazla Yazmayında Ne Ben Sizle İrtibat Kurmak Zorunda Kalayım Nede Forum Kirlensin!

Evet Arkadaşlar Hyperend Arkadaşımız Gibi Yorum Yapacaklar Varsa Gerek Yok Gereken Açıklama Yukarda Yok Olumlu Yorum Yapacak Varsa Buyursun Yazsın Yorumlara Açığız!

Mesaj30.07.2009, 15:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kesinlikle öledir...Bu arada ben sana siteni kapat felanda demiyorum...Smile
Mesaj30.07.2009, 15:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kardeşim Ben Seni Artık Muhatap Almıyorum Vallahi Sıktın Wink
Ne Dersende Kendi Kendine Konuşursun Tamam Ve Konuşma İnsanın Ahlakının Aynasıdır Derler Bunuda Unutma İyi Günler Artık Yazma Yeter Ya Yazma İstemiyorum Yorumunu Okey Wink

Mesaj30.07.2009, 15:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

efendim benım ağzımdan kötü bir söz çıktımı hayır...Ben tasarım free mni diye sordum sizde yarı free yarı preuimum dediniz bende ilk sizde duydum...Sizde cevap verdiniz...abartan sizsiniz...
Mesaj30.07.2009, 15:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadaşlar Yorumlarınızı Bekliyoruz!

Mesaj30.07.2009, 16:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

tasarim cok hos olmus bazi linkler halen eklenmemis galiba ondan calismiyor niyede basarilar tasarim free galiba

basarilar Smile

Mesaj30.07.2009, 17:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

orhan-dersimli yazmış:
tasarim cok hos olmus bazi linkler halen eklenmemis galiba ondan calismiyor niyede basarilar tasarim free galiba

basarilar Smile

Very Happy Orhan Bey Allah Aşkına Sizde Tasarım Free Falan x) Teşekkürler Yorumunuz İçin...Linkler Ekli Değil Çünkü; O Bölümler Daha Hazırlanıyor

Mesaj30.07.2009, 18:58 (UTC)    
Mesaj konusu:

mavidunyahizmet yazmış:
orhan-dersimli yazmış:

basarilar Smile

Very Happy Orhan Bey Allah Aşkına Sizde Tasarım Free Falan x) Teşekkürler Yorumunuz İçin...Linkler Ekli Değil Çünkü; O Bölümler Daha Hazırlanıyor

Mr. Green Mr. Green Mr. Green

bos verin baskalari ne diyorsa desin v sitesi reklam varmek isterim haha Mr. Green Mr. Green Very Happy

Mesaj30.07.2009, 21:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

orhan-dersimli yazmış:
mavidunyahizmet yazmış:
orhan-dersimli yazmış:

basarilar Smile

Mr. Green Mr. Green Mr. Green

bos verin baskalari ne diyorsa desin v sitesi reklam varmek isterim haha Mr. Green Mr. Green Very Happy

v sitesi reklam vermek isterim derken ? :S Smile

Mesaj30.07.2009, 22:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

Free mi premium mu bilmiyorum ama güzel tasarım Very Happy

Neyse güzel site başarılar..
Mesaj30.07.2009, 23:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

sitenin bir ciddi duruşu var..
bu hoşuma gitti.
bir önerim var : giriş bölümündeki o işareti mesela mavi yapabilirsin...ama açık mavi..hem site adınla uyuşur.
başarılar
Mesaj30.07.2009, 23:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

@portaliks;
Teşekkürler Yorumun İçin Tasarımı Resmi Olarak Satın Aldık! Ama Herkeze Satılabilir Tasarım! Yani İsteyen Yine Gidip Alabilir! Belgeleri Aldık! Fakat Tr.gg Ye Öbür Türlü Uyarlamak Zor Geldi Ve Kaynak Olarak Uyarladık! Fakat kaynağıda Hakkımızla Aldık Yani(: Tekrar Teşekkürler Yorumun İçin...

@bs10;
Ciddiyete Önem Veriyoruz (: Çünkü Ciddiyet Olmasa Bazı İnsanlar Haddini Aşabiliyor (: Sözüm Meclisten Dışarı..
Birde Yorumunuz Ve Öneriniz İçin Teşekkürler... Dikkate Alacağız Wink

İyi Günler Yorumlarınızı Bekliyoruz!

Mesaj30.07.2009, 23:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

ya kendi yapsa nolur free yapsa nolur sonuçta tasarım cok güzel ha parayla almışın he bedava(free) bence gayet güzel bir tasarım ileride içeriklerle dahada iyi olacak eminim intronuzda çok şık Mr. Green
Mesaj30.07.2009, 23:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

tekfurdag yazmış:
ya kendi yapsa nolur free yapsa nolur sonuçta tasarım cok güzel ha parayla almışın he bedava(free) bence gayet güzel bir tasarım ileride içeriklerle dahada iyi olacak eminim intronuzda çok şık Mr. Green

(: İşte İnsanlara Onu Anlatmak Zor (: Ne Yaparsınız ? Yani Neden böyle Yaptıklarını söylememe Gerek Yok Bunu Söylemeyi Kendime Yakıştırmıyorum (: Siz anlıyorsunuzdur Zaten Wink Teşekkürler Tekrar Yorum İçin (:

Mesaj31.07.2009, 04:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

çok güzel bi siten var takma sen onları kayıt olduğun yarışmaya bende üyeyim ama seni geçiceğimi sanmıyorum Evil or Very Mad Mr. Green
Önceki mesajları göster: