Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj31.07.2009, 23:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

webdeev yazmış:
başarılar

Kısa Ve Öz Yorum =) Teşekkürler Sizede Başarılar!

Mesaj01.08.2009, 11:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

hyperend konuyu uzatarak çok ayıp etmissin sonuçta site değerlendirme alanı iyi ve ya kötü diyerekte kapatabilirdin ilk duyduğun şeyse buda senin düşünce ve bilgi yapına bağlı sanırım şuan site kapatılmış keşke kapatılmasaydı böyle birşey için...
Mesaj02.08.2009, 20:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

programcity yazmış:
hyperend konuyu uzatarak çok ayıp etmissin sonuçta site değerlendirme alanı iyi ve ya kötü diyerekte kapatabilirdin ilk duyduğun şeyse buda senin düşünce ve bilgi yapına bağlı sanırım şuan site kapatılmış keşke kapatılmasaydı böyle birşey için...

S.değildi Sorularına Cevap Verdik! Hala Sürse Yine Verirdik Fakat Bizi Başka Bir Ölümde "Siz Giderseniz Herkes Mutlu Olur" Sözü Kırdı Özürde Diledi ama Ağızdan Çıkan Laf Oktan Çıkan Yay Gibidir! Derler...
Mesaj02.08.2009, 20:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

mavidunyahizmet yazmış:
programcity yazmış:

S.değildi Sorularına Cevap Verdik! Hala Sürse Yine Verirdik Fakat Bizi Başka Bir Ölümde "Siz Giderseniz Herkes Mutlu Olur" Sözü Kırdı Özürde Diledi ama Ağızdan Çıkan Laf Oktan Çıkan Yay Gibidir! Derler...

insanların dediğine bakarsan kardeş herşeyi kaybedersin kimseyi takma ve devam et...
Mesaj02.08.2009, 20:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

tekfurdag yazmış:
mavidunyahizmet yazmış:
programcity yazmış:

insanların dediğine bakarsan kardeş herşeyi kaybedersin kimseyi takma ve devam et...

Kardeşim ben derdimi anlattım fenerbahcemix de vardı msnde O resimler bölümünde söylediği laf benım çok ağrıma gitti.

bana konuda hiç bir söz sahibi olmaksızın
Kod:
@hyperend;
Benim Site Değerlendirme Alanındada Bizi Aklınca Küçük Gösterme Çabasıyla Kaynak Koddan Mı Aldınız Falan Diye Baya Bir Mesaj Yazdı Amacın Ne Acaba Merak Ediyorum ?
Mesaj Sayını Yükseltmekmi ?
Yoksa Milleti Sıkıp Durmak Hobinmi ?
Derdin Nedir ? Heryerde Bir Problem Yaratıyorsun Madem Konu Açacaksın Burada Seslenmeden Git Aç Konunu Bakan Baksın Ne Ortalığı Karıştırıyorsun Derdin Ne Kardeşim ?

bu lafları etti.İnsanın çok ağrına gider.Kime deseniz.

Ben kodu kaynaktan mı aldın diye sorma sebebim yarı free yarı preium ilk defa duymuş olmamdır.Zaten msnde de php tabanlı oldugu için kaynaktan baktık dedi...

.İntrosuda yazmış ne yazarsa yazsın burda eğer ben ne kadar suçluysam bu arkadaşta o kadar suçludur.Ben özür de diledim.Beni yanlış anladın ben orda böle böle demek istedim diye...

Kod:
Syn. Hyperend Şikayetlere Açığız Korkmayız Biz!
Bizim İçin Bedava Sitemde Sitemizin Silinmesi Dünya'nın Sonu Değil Korkmayın!
İstediğiniz Yere Şikayet Edebilirsiniz Bende Gerekli Cevapları Daha Ahlaklı Ve Akıllı Kişilere Bildiririm En Azından! Belki Anlarlar Wink

diyende kendisidir...

Kimse beni burda suçlu durumunda görmesini istemiyorum.Çünkü değilim.
Mesaj02.08.2009, 22:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

hyperend yazmış:
tekfurdag yazmış:
mavidunyahizmet yazmış:
programcity yazmış:

Kardeşim ben derdimi anlattım fenerbahcemix de vardı msnde O resimler bölümünde söylediği laf benım çok ağrıma gitti.

bana konuda hiç bir söz sahibi olmaksızın
Kod:
@hyperend;
Benim Site Değerlendirme Alanındada Bizi Aklınca Küçük Gösterme Çabasıyla Kaynak Koddan Mı Aldınız Falan Diye Baya Bir Mesaj Yazdı Amacın Ne Acaba Merak Ediyorum ?
Mesaj Sayını Yükseltmekmi ?
Yoksa Milleti Sıkıp Durmak Hobinmi ?
Derdin Nedir ? Heryerde Bir Problem Yaratıyorsun Madem Konu Açacaksın Burada Seslenmeden Git Aç Konunu Bakan Baksın Ne Ortalığı Karıştırıyorsun Derdin Ne Kardeşim ?

bu lafları etti.İnsanın çok ağrına gider.Kime deseniz.

Ben kodu kaynaktan mı aldın diye sorma sebebim yarı free yarı preium ilk defa duymuş olmamdır.Zaten msnde de php tabanlı oldugu için kaynaktan baktık dedi...

.İntrosuda yazmış ne yazarsa yazsın burda eğer ben ne kadar suçluysam bu arkadaşta o kadar suçludur.Ben özür de diledim.Beni yanlış anladın ben orda böle böle demek istedim diye...

Kod:
Syn. Hyperend Şikayetlere Açığız Korkmayız Biz!
Bizim İçin Bedava Sitemde Sitemizin Silinmesi Dünya'nın Sonu Değil Korkmayın!
İstediğiniz Yere Şikayet Edebilirsiniz Bende Gerekli Cevapları Daha Ahlaklı Ve Akıllı Kişilere Bildiririm En Azından! Belki Anlarlar Wink

diyende kendisidir...

Kimse beni burda suçlu durumunda görmesini istemiyorum.Çünkü değilim.

Sana Tek Cevap Vercem Syn Hyperend Bu Cevaptan Sonra En Son Söylediğin Kelimeyi Birazdaha Düşün İşte Cevabım ;

programcity yazmış:
Mesaj02.08.2009, 22:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

kardeşim ben programcitylede konuştum oda diğer konuda bana hak verdi.Resimlerdeki konuda.eğer ben ayıp ettiysem sende orda eetin.
Mesaj02.08.2009, 22:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

hyperend yazmış:
kardeşim ben programcitylede konuştum oda diğer konuda bana hak verdi.Resimlerdeki konuda.eğer ben ayıp ettiysem sende orda eetin.

Sen O Lafları Ettikten Sonra Gıcık Kaptım Kardeşim Sana Sonra Ordada İnsanları Sıkıştırınca Yazdım! Gayet Açık Ve Net Cins Etmeseydin Beni İnsan Gibi Söylerdim Ama Anladığın Dilden Söyledim Ondada Kızdım Diyorsun! Önceden Sitene Yaptığım Yoruma Bak Sonra Gel Kendi Yaptığın Yoruma Bak Ondan Sonrada Benim Resimler Bölümündeki Yorumuma Bak Olurmu?
Mesaj02.08.2009, 23:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

uzattıkça uzatıyorsun mavidünyahizmet gereği varmı?

Yok Laughing
Mesaj02.08.2009, 23:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

jasonstatham yazmış:
uzattıkça uzatıyorsun mavidünyahizmet gereği varmı?

Yok Laughing

Uzasın Kardeşim Sakıncası Varmı ?

Yok!
Mesaj02.08.2009, 23:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bak ben sana orda insan gibi sordum.Aşalama küçük düşürme bilmem ne gibisinden değil...

Sende kaynaktan almısınız zaten.Kaç kişi burda ilk defa duydu yarı free yarı premium tasarımı...

Bunu sormak suç mu?Sen siteni değerlendirme alanına acıyorsun sonra gelen yoruma ava tavra yapıo başka konuya vuruyorsun bunu....
Mesaj02.08.2009, 23:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

hyperend yazmış:
Bak ben sana orda insan gibi sordum.Aşalama küçük düşürme bilmem ne gibisinden değil...

Sende kaynaktan almısınız zaten.Kaç kişi burda ilk defa duydu yarı free yarı premium tasarımı...

Bunu sormak suç mu?Sen siteni değerlendirme alanına acıyorsun sonra gelen yoruma ava tavra yapıo başka konuya vuruyorsun bunu....

Doğru Söyledin Değerlendirme Bölümüne Açıyorum! Ne Nedir Bölümüne Değil! O Yüzden Sorunu ö.m la Sorarsın Buraya Gelincede Site Hakkında İyi Kötü Yorumunu Yapar Geçersin!
Mesaj02.08.2009, 23:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

Site hakkında bilmek istediklerimizi soruyoruz.Benım konum da da öle oldu...

Hem zaten msnde kodu kyanktan aldık.Php tabanlıydı yapamadık kodu kaynaktan alıp baktın diyen sen değilmiydin... xS
Mesaj02.08.2009, 23:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

hyperend yazmış:
Site hakkında bilmek istediklerimizi soruyoruz.Benım konum da da öle oldu...

Hem zaten msnde kodu kyanktan aldık.Php tabanlıydı yapamadık kodu kaynaktan alıp baktın diyen sen değilmiydin... xS

Kodu Nerden Aldığımız Seni İlgilendirmez Ki Sen Burda Sadece Site İyi Kötü Menüyü Düzelt Şunu Ekle Diyebilirsin Soru Sorma Hakkına Sahip Değilsin!
Mesaj02.08.2009, 23:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

ilginedirmez tamam ama konun başından beri bu yüzden beni suçluyorsunuz..Bu soruyu sordum diye..

Gerçekten saçmalıyorsunuz...