Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj30.07.2009, 19:27 (UTC)    
Mesaj konusu: Kıymetli yoneticiler

Herseyden once bu ımkanı bızlere verdıgınız ıcın tesekkur ederız,Web sayfamızın Acılısının nerdeyse 2.5 yılı buldu belkı fazlası, aynı tasarım uzerınde bır emek var, sıtede bır page degerı var ve bunu bu emegı yıtırmek tabı her bıreyı uzer, şu anda aynı sorun yanı off line durumu var, web sitelerimizi dikkat ediyorum cok laubalıce ve sımarık bır durumda acıp kuranlar var , bu bos sayfalar uretmeyı onlemek lazım netıcesınde bır kapasıte meselesı,Yetkılı kardeslerımden bu sorunu bır an once cozmesını gerekırse bu saatten sonra ucretlı duruma gecmesı bence daha hayırlı olur derım, bu sadece benım fıkrım.Saygılar.
çıkarmamız dilerklerimle.
Mesaj30.07.2009, 21:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

bencede örneğin toplist.tr.gg adında site açıyolar sonra hiç bişey yapmadan bırakıyorlar amaçları ney anlamıyorum
Mesaj30.07.2009, 21:34 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Kıymetli yoneticiler

peacocksem yazmış:
Herseyden once bu ımkanı bızlere verdıgınız ıcın tesekkur ederız,Web sayfamızın Acılısının nerdeyse 2.5 yılı buldu belkı fazlası, aynı tasarım uzerınde bır emek var, sıtede bır page degerı var ve bunu bu emegı yıtırmek tabı her bıreyı uzer, şu anda aynı sorun yanı off line durumu var, web sitelerimizi dikkat ediyorum cok laubalıce ve sımarık bır durumda acıp kuranlar var , bu bos sayfalar uretmeyı onlemek lazım netıcesınde bır kapasıte meselesı,Yetkılı kardeslerımden bu sorunu bır an once cozmesını gerekırse bu saatten sonra ucretlı duruma gecmesı bence daha hayırlı olur derım, bu sadece benım fıkrım.Saygılar.

önerilere açsaydın daha iyi olurdu Very Happy mesela tekirdag.tr.gg yi tekirdagliyiz.com almış kullanmasınlar diye...sitede kac senedir hiçbirşey yok
Mesaj30.07.2009, 21:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba
Offline sorunu üzerine Tekniğe iletilerimiz var.
Kullanılmayan sayfaların farklı kullanıcıya devredilme projesi ise, pürüz çıkmazsa hayata geçecek .
Mesaj30.07.2009, 23:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

turkmayasi yazmış:
Merhaba
Offline sorunu üzerine Tekniğe iletilerimiz var.
Kullanılmayan sayfaların farklı kullanıcıya devredilme projesi ise, pürüz çıkmazsa hayata geçecek .

evet çok teşekkür ederim 3 hafta önce supporta tekirdag.tr.gg yi almak için baya uzun bir konuşma hazırladım gönderdim sanırım tatilde cevap bekliyorum Smile