Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj31.07.2009, 05:31 (UTC)    
Mesaj konusu: ----> ZiyaReTÇi TaKiP SiSTeMi (HaRiKa) ReSiMLi aNLaTıM &l

ARKADAŞLAR YANLIŞ DUYMADINIZ İNTERNETTE GOOGLEDE GEZERKEN BEN BİR SİTE BULDUM TÜRK SİTESİ ÜCRETSİZ HİZMET VERİYOR SİTE VE BEN BU SİTEYLE İLGİLİ RESİMLİ ANLATIM YAPTIM İŞİNİZE YARAR DİYE BUYRUN BAKIN DENEYİN BEDAVA SİTEMDE İLK.ÇOK GÜZEL SİSTEM ÖNİZLEMESİNE http://www.web-masterim.forum.st SİTESİNE GİRİP ÜSTTEKİ CANLI DESTEK YAZAN RESME TIKLAYARAK ULAŞABİLİRSİNİZ.İLETİŞİME GEÇİNCE ADMİNLE MSN GİBİ KONUŞABİLİRSİNİZ YADA SİZ ADMİNSENİZ ZİYARETÇİNİZLE DAHA İYİ İRTİBATLAR KURABİLİR REKLAM YAPABİLİR VE ZİYARETÇİNİN SİTEDE NE YAPTIĞINI NEREDE OLDUGUNU GÖREBİLİRSİNİZ.

ÖZELLİKLERİ
Canlı Destek ile kontrol sizin elinizde.
* Sitenize gelen ziyaretçilerden anında haberdar olun
* Ziyaretçileriniz hakkında detaylı bilgilere ulaşın
* Geldiği site, arama kelimesi, bulunduğu şehir ve fazlası
* İlgilendiği ürünler / sayfalar, önceki görüşmeler
Tek İhtiyacınız Olan Şey İnternet Tarayıcısı
Kurmanız gereken hiç bir yazılım yok.
Tüm kullanıcılar dünyanın herhangi bir yerinden sadece bir internet tarayıcısı (internet explorer,firefox gibi) ile sisteme erişebilir.
Tek yapmanız gereken 3 satırlık kodu sitenizdeki sayfalara eklemek.
Şimdi ücretsiz üye olun ve birkaç dakika içinde (birkaç gün değil!) ziyaretçilerinizle görüşmeye başlayın.

Ziyaretçiler İçin :
Ziyaretçiler de canlı destek kodunun bulunduğu sayfalarda yandakine benzer canlı destek resmine tıklayarak,
veya Operatörlerden gelen davetlere cevap vererek görüşme başlatabilirler.
Görüşme başlatılırsa operatörler ile kullanımı son derece kolay olan arayüz ile yazışırlar.

Operatörlerin İçin :
Site operatörleri sitenize yeni bir ziyaretçi geldiği anda sesli ve görüntülü uyarılar ile haberdar olurlar.
Ziyaretçiler hakkında anında ayrıntılı bilgilere ulaşabilirler.
Aynı zamanda ziyaretçiyi proaktif davet özelliğini kullanarak görüşmeye çağırabilirler.
İster Windows Mini Habercisi, ister web tarayıcısı üzerinden Operatör konsolu ile sistemi kullanabilirler

Yöneticiler İçin :

Yöneticler, operatörlerin tüm yapabildikleri ile beraber:
Ayrıntılı kaynak raporlarına (ziyaretçi kaynakları, arama motorları, kelimeler vs.)
Ayrıntılı trafik raporlarına (en çok bakılan sayfalar, sayfa görüntüleme sırası, ilk ve son bakılan sayfalar vs)
Kendi ve diğer operatörlerin tüm görüşme kayıtlarına ve bunlarla birlikte bir çok rapora erişebilirler.

NASIL KULLANABİLİRİM?

ÖNCE BURAYA TIKLIYORUZ.

GERİSİ RESİMLİ ANLATIMDIR.

ANLATIM TAMAMEN www.web-masterim.forum.st
AİTTİR.

KAYNAK: www.web-masterim.forum.st

AYRICA

siteadi.tk alan adı yönlendirme ücretliye geçti ama bizde çözümü var isteyen arkdaşlara siteadi.tk alan adı ücretsiz alınır.Tek yapmanız gereken forumumuza girmek ve BU ALANA İSTEDİĞİNİZ .TK UZANTILI ALAN ADINI VE GERÇEK SİTENİZİN ADINIZ YAZMANIZ YETERLİ BİZ SİTENİZİ SİZE ULAŞTIRACAĞIZ
Mesaj01.08.2009, 22:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

ÇOK SAĞOL ÇOK İŞİME YARIYOR.
Önceki mesajları göster: