Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj03.08.2009, 20:48 (UTC)    
Mesaj konusu: sporcular yada sporu sevenler (KİCKBOXİNG)

Evet arkadaşlar bu bölümden sevdiğiniz sporu sporcu geçmişinizi ilerde profesyonel olarak yapmayı düşündükleriniz yada halı saha dakı stres anlarınızı sporla ilgili herşeyi anlatabilirsiniz....

Ben kendimden başlıyayım

istanbul fatihte oturuyorum kickbox sporuyla uğraşıyorum önümüzdeki sene maçlara çıkmaya başlıcam ve hayatım elverdiğince bu sporu yapmayı düşünüyorum profesyonellık yolunda ilerliyorum

küçükken futbolu çok oynamama ve sevmeme karşı kickboxa baslayınca mıllı macları zor bılır a mıllı takım onbırınden 3 kısı soyleyemez hale geldım ve artık sevmıyorum futbolu sanırım benim için doğru sporu buldum ya sız
Mesaj03.08.2009, 20:58 (UTC)    
Mesaj konusu:

sporcu olmayanlarda yazsın ya tartışmayın dalganıza bakın
Mesaj04.08.2009, 07:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

Beyhem ( Beypazarıspor ) 'da oynuyorum. Gençlerbirliği gibi takımlarla yapılan maçlarda oynamaktayım.. Büyüyünce futbol olarak dersen Galatasaray ve A milli takımda oynamak istiyorum.. Gençlerbirliğiyle yapılan maçda 4-3 yenmişlerdi. 2 gol 1 asistle oynamıştım. kendime güveniyorum..
Mesaj04.08.2009, 08:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

FutboL'la ilgileniyorum.Mevkim Sağ kanat ve forvete yönelik oynuyorum.İdeal'im CRİSTİANO RONALDO gibi olmak. Hız ve estetik hareketlerim var Wink

UpLoad Seçeneği 2 İçin Tıklayınız.
Mesaj04.08.2009, 08:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

Walla futbolla ilgileniyodum.Yemin ederim okul maclarında,bir adam istanbul b.b deki teknik trektörünü tanıdıgın ıve senı oraya götüre bilirim dedi.Bende tamam dedim ama ailem izin vermeyince olmadı.Tabi eskidendi bu Very Happy

Sonra 3 ay kickboxla ilgilendım şimdide 6 aydır vücut geliştiriyorum.Sabah aksam spor yapıyorum.

Sağlıgıma düşkünüm + bide RAP ile ilgilenıyorum Very Happy

İyi forumlar
Mesaj04.08.2009, 16:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

fc-beypazarigucu yazmış:
Beyhem ( Beypazarıspor ) 'da oynuyorum. Gençlerbirliği gibi takımlarla yapılan maçlarda oynamaktayım.. Büyüyünce futbol olarak dersen Galatasaray ve A milli takımda oynamak istiyorum.. Gençlerbirliğiyle yapılan maçda 4-3 yenmişlerdi. 2 gol 1 asistle oynamıştım. kendime güveniyorum..

başarılarının devamını dilerim

uploadex yazmış:
FutboL'la ilgileniyorum.Mevkim Sağ kanat ve forvete yönelik oynuyorum.İdeal'im CRİSTİANO RONALDO gibi olmak. Hız ve estetik hareketlerim var Wink

bende çok iyi futbol oynardım ama artık sevmıyorum futbolu hareketlerım vardı ama çok değil benım futbolum daha çok presçi ve yırtıcıydı Mr. Green hareketim çok yok ama top kaptırmazdım

oyunmersin yazmış:
Walla futbolla ilgileniyodum.Yemin ederim okul maclarında,bir adam istanbul b.b deki teknik trektörünü tanıdıgın ıve senı oraya götüre bilirim dedi.Bende tamam dedim ama ailem izin vermeyince olmadı.Tabi eskidendi bu Very Happy

Sonra 3 ay kickboxla ilgilendım şimdide 6 aydır vücut geliştiriyorum.Sabah aksam spor yapıyorum.

Sağlıgıma düşkünüm + bide RAP ile ilgilenıyorum Very Happy

İyi forumlar

aileler bişeye karışmasa zaten bende sağlığıma düşkün biriyim hemen hemen aynı kategorideyız kickbox u neden bıraktın....
Mesaj04.08.2009, 16:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

4 sene kadar oynadım...Defans oyuncuyusdum.Acemiyken stoperrdim.Kaptan olunca libero oynadım.Liseye geçince bıraktım.
Mesaj04.08.2009, 19:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

hyperend yazmış:
4 sene kadar oynadım...Defans oyuncuyusdum.Acemiyken stoperrdim.Kaptan olunca libero oynadım.Liseye geçince bıraktım.

klüp oyuncusu olarak mı oynadın
Önceki mesajları göster: