Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj05.08.2009, 01:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

bu kadar site iceblue mu kullanıyo sadece tr.gg ye takılmayalım
Mesaj05.08.2009, 07:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

gizliilimler yazmış:
Benim bildiklerimle sizin bildikleriniz çok farklı Smile CSS tasarım, TUTMAZ. Daha doğrusu ilerleyemez. Çünkü her zaman, TAMAM OLDUM dediği bir yer vardır. Siteye yeni bir yazı eklediğinizde tüm tasarımı baştan sonra yeniden düzenlersiniz. Bir süre sonra ise size sıkıcı gelecektir. Bu yüzden de güncellenmediği için İLERLEMEK yerine SÜREKLİ GERİLER. Tutunamaz. Çünkü Google, güncellenmeyen içeriği BİR KENARA ATAR.

Bu yüzden BEN OLDUM diyen bir site yoktur. Trendini korumak için sürekli orjinal içerik eklemeli ki, konumunu korusun.

ICE BLUEDE ısrar etmemin nedeni bu. Çünkü siz bir yazı eklersiniz; anında bütün sayfalar değişikliğe uğrar. Yani otomatik olarak sitenizde kaç sayfa varsa; sol menüdeki küçük bir değişme bile tüm bu sayfaları etkileyecek ve güncellenmiş sayacaktır.

CSS tasarım, göze hoş gelebilir. Ama ziyaretçinin aradığı göze hoş gelmesi değildir. O der ki, (wikipedia gibi) bana ne tasarımdan; benim aradığım şeyi bana sunuyor mu? Yani AMBALAJINA BAKIP sitede kalmaz. Sadece "Aaa, güzel tasarım olmuş." der ve siteden çıkar gider. Bu yüzden Google'nin "Hemen çıkma" istatistiklerinde aşağı doğru bir ivme kaydeder.

Yanisi, BÜYÜME yanlısı olanlar, CSS değil; eklediğiniz her içerikle sol menüyü tamamen değiştiren ve tüm sayfaların da güncel kalmasını sağlayan ICE BLUE'ye dönmelidir. Tâbir-i câizse, "...güzele çuval bile giydirsen yakışır. Ama eşeğe altın semer taksan; eşek, yine eşektir." (Mühim olan, görüntü değil web sitelerindeki kaliteli içeriktir anlamında)

Geçekten olaya benim gibi bakıyorsun onemli olan css den öte sunduklarımızdır yorumun için tesekkur ederim. Wink Wink
Mesaj05.08.2009, 07:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

sitenizde basarılar

Oleyyy goolge sitemi indexledi:D
Mesaj05.08.2009, 07:40 (UTC)    
Mesaj konusu: selam

Alıntı:
Yanisi, BÜYÜME yanlısı olanlar, CSS değil; eklediğiniz her içerikle sol menüyü tamamen değiştiren ve tüm sayfaların da güncel kalmasını sağlayan ICE BLUE'ye dönmelidir. Tâbir-i câizse, "...güzele çuval bile giydirsen yakışır. Ama eşeğe altın semer taksan; eşek, yine eşektir." (Mühim olan, görüntü değil web sitelerindeki kaliteli içeriktir anlamında)

Gizliilimler cok guzel bi açıklama yapmış teşekkürler.
Basta da soyledim siteni destekliyorum.güzel işler yapacagına inanıyorum ama sunu da unutma işe bi yerden başlaman gerek
Mesaj05.08.2009, 07:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

kaidem.tr.gg
zaten bu sitedeki en büyük desdekcimsin tesekkur ederim:))))))))
Mesaj05.08.2009, 13:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

baska yorumu olan var mıı??
Mesaj05.08.2009, 13:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

css tasarımda içerik ekleyince en baştan eklemek zorunda değilki bunu 2dk da hatta 1dk da yapabilir isterse :S ice blue daha basit olabilir ama sade şık ve kullanışlı bir site bence her zaman tercih edilir örn. gizliilimler sizin içeriğiniz vs tasarımınıza uygun ve gayet güzel tasarlamışınız herkeste ice blueyi süper kullanamaz ben görüşüm bu...
Mesaj05.08.2009, 14:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

bir tasarımın css olmadanda tutabılecegıne ınanıyoruz bız onemlı olan içerik vs.
Kolaylık bakımından css daha zor bence Confused
Mesaj05.08.2009, 14:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

nesrincem yazmış:
bir tasarımın css olmadanda tutabılecegıne ınanıyoruz bız onemlı olan içerik vs.
Kolaylık bakımından css daha zor bence Confused

işini bilene göre herşeyi düzene soktuktan sonra bence gayet basit
Mesaj05.08.2009, 14:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

işini bilmek değil o bence.çünkü ben css yapmaya ugraştım ancak her yenılemede verı kaybettım bu nedenle de bana mantıklı gelenı yaptım.Tabi herkesce bu degısır dusuncene saygı duyuyorum Wink
Sence sitem tutar mı pekı hala yorum yapmadın?? Rolling Eyes
Mesaj05.08.2009, 16:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

Güzel siteye benzıyor.

Arrow WwW.q--W.Tr.GG // En Buyuk Html Kod Sitesi

Mesaj05.08.2009, 17:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

olmuş
Mesaj05.08.2009, 18:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

tesekkur ederim arkadaslar zıyaretcı sayılarımda benı mutlu edıyo yenı acılmasına ragmen ılk gun 30 2.gun yanı bugun suanda toplam 43 zıyaretcı gelmıs 4 onlıne..HERKESİ BEKLİYORUM desdeklerinizide Razz
Arrow Sİtem hakkında ne düşünüyorsunuz?
Önceki mesajları göster: