Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj07.08.2009, 11:20 (UTC)    
Mesaj konusu: Marmaris’i İnternette Keşfettiler..

Marmaris’in doğal güzellikleri, denizi ve güneşini internetten keşfeden iki Rus kadın, sanal ortamda okuduklarını görmek için ilk fırsatta Marmaris’e geldi.

Marmaris'in olağan üstü güzellikleri görmeye gelen ve tatilini Marmaris'te geçiren Rus uyruklu Anya Baskakov ile arkadaşı Marusya İvanoviç Marmaris'in büyülü bir yer olduğunu söyledi. Rusya’nın başkenti Moskova’da bir şirkette muhasebeci olarak çalışan 44 yaşındaki Baskakov ve arkadaşı İvanoviç tatillerini geçirmek için internette bir yer aradıklarını, daha sonra Marmaris hakkında bilgi edindindiklerini ve fotoğrafları gördükten sonra tatillerini geçirmek için Marmaris'i tercih ettiklerini dile getirdi.

Baskakov "Moskova’da evde otururken arkadaşım Marusya ile tatilimizi nerede geçireceğimizi düşünürken, internette Marmaris hakkında bir haber gördüm ve Marmaris'i araştırmaya başladım. Muhteşem bir yer olduğunu gördükten sonra hemen Marmaris'e hareket ettik. Marmaris'e yaklaştığımızda yeşilin ve mavinin buluştuğu büyülü bir yere geldiğimizi gördükten sonra doğru bir karar verdiğimizi anladık. Yaklaşık 10 gündür Marmaris'teyiz çevre koyları, antik kentleri gördüm. Burada hava çok güzel ben Moskova’dan gelirken yağmur vardı ve hava soğuktu, Türkler çok sıcak kanlı insanlar ve muhteşem bir ülkeniz var, biz yakında Moskova’ya döneceğimiz için çok üzgünüz" dedi.

Türkiye'yi ve Türkleri çok seven, Marmaris'e ilk defa gelen Anya Baskakov ve arkadaşı Marusya İvanoviç seneye tekrar bu güzel ilçeye geleceklerini söylediler.

Kaynak : Net Habercilik