Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj25.08.2009, 15:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

ya kardeşim ben sorunu çözdüm aşırı sayfa yenileyip sitemizi offline yapabiliyorlar sizde sitenize sayfa yenileme kodu koyun siteniz offline olmasın

Dersim-Online Yeni Tasarımla Karşınızda!
Mesaj06.09.2009, 23:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

vatantopragi yazmış:
adayagmuru yazmış:
Bütüm Olumsuzluklar Bedava Sitemde Yani

Öyle demeye hakkımız yok ,çünkü bedava-sitem zaten bedava servis yapan bir sistem ve bu tür şeylerin olması doğal ..

Bazı Bloglarda 5000 olunca 48 saat sonra açılıyor..

arkadaşım sallama ya benim blogumda 10.000 tekil oldu 1 günde bedava bu da hiçbir şey olmadı. Ha siz site yapmaya 1-0 yenik başlamak istiyorsanız bedava sitemi şiddetle öneririm. Yok efendim çok kişi girince offline oluyormuş. Bu ne saçmalık ya madem bedava sitesin biliyorsun sorun olucağını açma siteyi
Mesaj08.09.2009, 15:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

bs de hiç bir sorun yok site her probleme çözüm var site offline durumuna ben çözümü buldum sayfa yenileme kodu koyun offline olmazsınız deneyin ya neden sorun yaratıyorsunuz

Mesaj09.09.2009, 09:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sayfa yenilemeyle bir yere kadar fakat azcıkta olsa bilgisi varsa karşı tarafın sitenize robot göndererek işini halleder Wink Ve bu işlem en fazla 2 dk sürer;)
Mesaj09.09.2009, 20:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

ewt
Mesaj10.09.2009, 12:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

benim sitemi kapatamazsınız Mr. Green deneyebilirsiniz şikayet felan etmeyecem Arrow

Mesaj10.09.2009, 13:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad sizin neyiniz var ne güzel site işte 1gün online olmasanız ölüyomusunuz Exclamation Exclamation Exclamation
Mesaj10.09.2009, 13:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

enmatik yazmış:
Bakın bu konuda hep yanlış anlamalar oluyor.Şu noktayı iyi anlayın bedava-site..com ani bir hit artışında (iframenin önüne geçmek için) 10.000 olunca 24 saatliğine kapatılır yani anlatmak istediğim nokta şu siz kendi emeğinizle o hiti alıyorsanız hitiniz yavaş yavaş artmışsa 100.000 de olsa siteniz kapanmaz.
Size bunun örneğini vereceğim bir tr.gg sitesi var ama burada veremem yasak Wink
Mesaj10.09.2009, 20:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bu sorun tamamen kaldırılmıtşrı.f5 yapınca klik sayısı artmıyor.
Mesaj11.09.2009, 12:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

hyperend yazmış:
Bu sorun tamamen kaldırılmıtşrı.f5 yapınca klik sayısı artmıyor.

eminmisin denedim artıyor.

Önceki mesajları göster: