Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj11.08.2009, 16:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

Saolun hackerfiriend-anl abi Çok Saolun

Mesaj11.08.2009, 16:30 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Sorunu Olanlar Buraya Yazsın

Alıntı:
bende ara sira birseyler ekliyorum artik kusurumuza bakmasiniz Very Happy

Ne Demek Sizde Paylaşabilirsiniz Tabiki Bu Konuyu Yeni Başlayanlara Yardım İçin Açtım Herkes Yazabilir

Mesaj11.08.2009, 16:32 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Sorunu Olanlar Buraya Yazsın

hackerfiriend-anl yazmış:
Alıntı:
bende ara sira birseyler ekliyorum artik kusurumuza bakmasiniz Very Happy

Ne Demek Sizde Paylaşabilirsiniz Tabiki Bu Konuyu Yeni Başlayanlara Yardım İçin Açtım Herkes Yazabilir

haklisin katiliyorum söylediklerine

biz burdayiz arkadaslar butun sorunlarinizi cözebilmek icin yardimci olmayi temeli ediyoruz
Dalga geçerim ama kırmam. Ciddiye alırım ama takmam. Çevremde birçok arkadaşım olabilir ama hepsini dostum yapmam, Biz ışıklı cɑddelerin züppe çocuklɑrı değil! Biz ıssız sokɑklɑrın delikɑnlı yürekleriyiz!!! CW
Mesaj11.08.2009, 16:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

burası zaten hizmetin destek forumu değil mi?
birçok kategori ve forum altında zaten bunların sorulması ve çözümlenmesi için yer ayrılmış durumdadır. Böyle bir başlıkla yardımcı olmanın ve bunun serbest bölgede yapılmasının mantığı nedir?
çünkü zamanında ben "online b-s destek sitesi" kurmuştum ve zamanın moderatörleri "forumdan uzaklaştırma" gibi bir yasak adı altında sitemi sildireceğini söylemiş ve konu açarak bunu tartışmışlardır. Tabi ben sildirmeden siteyi kendim kapamıştım. Siz de dikkatli olun bence Razz
Mesaj11.08.2009, 16:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

bs-portal yazmış:
burası zaten hizmetin destek forumu değil mi?
birçok kategori ve forum altında zaten bunların sorulması ve çözümlenmesi için yer ayrılmış durumdadır. Böyle bir başlıkla yardımcı olmanın ve bunun serbest bölgede yapılmasının mantığı nedir?
çünkü zamanında ben "online b-s destek sitesi" kurmuştum ve zamanın moderatörleri "forumdan uzaklaştırma" gibi bir yasak adı altında sitemi sildireceğini söylemiş ve konu açarak bunu tartışmışlardır. Tabi ben sildirmeden siteyi kendim kapamıştım. Siz de dikkatli olun bence Razz

bu arada ben @antispamteam
Mesaj11.08.2009, 16:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

antispamteam evet haklisin
bu nednele ben geri adim atiyorum zaten basligi ben acmadim Mr. Green
Dalga geçerim ama kırmam. Ciddiye alırım ama takmam. Çevremde birçok arkadaşım olabilir ama hepsini dostum yapmam, Biz ışıklı cɑddelerin züppe çocuklɑrı değil! Biz ıssız sokɑklɑrın delikɑnlı yürekleriyiz!!! CW
Mesaj11.08.2009, 17:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

58sivassporum yazmış:
banada sayaç vs. gibi ekstraların yazı boyutunu küçültme kodu lazım yardım lütfen

css ile yap daha mantıklı..

#counter{
font-family: verdena;
font-size: 11px;
}

Kodu kendin ayarla...
Mesaj11.08.2009, 18:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

http://hackerfiriend-anl.tr.gg/Ziyaret%E7i-defteri.htm?PHPSESSID=557d0f6a72a8900caf8635b59e591041 (reklam yapmıyorum) burda ziyaretci defterine yazı yazılacak yerde " görüşlerinizi buraya yazabilrisniz " diyor. onu nasl yapabılırım..
Mesaj11.08.2009, 18:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

fc-beypazarigucu yazmış:
http://hackerfiriend-anl.tr.gg/Ziyaret%E7i-defteri.htm?PHPSESSID=557d0f6a72a8900caf8635b59e591041 (reklam yapmıyorum) burda ziyaretci defterine yazı yazılacak yerde " görüşlerinizi buraya yazabilrisniz " diyor. onu nasl yapabılırım..

dostum "forumu" kullanmalı ve aramalısın: http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?p=557202
Mesaj11.08.2009, 18:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

css kod ile ben sana vermiyim kodu boşuna arkadaş siteyi vermiş ama istersen veriyim

Mesaj11.08.2009, 18:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sorularınızı Bekliyorum Arkadaşlar Hepbirlikte Yardım Edeceğiz

Mesaj11.08.2009, 18:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ben Yeni Site Açtım Ve Sitenizden Çok Faydalandım Saolun Bir Sorum olacak mesela bir siteyi sildirmek istiyorum adult içerikli nasıl sildiririm yardım edin
Önceki mesajları göster: