Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj16.08.2009, 16:17 (UTC)    
Mesaj konusu: Google tüm siteleri zararlı ilan etti!

Google tüm web sitelerini zararlı ilan etti: İşte arama devinin yaşadığı ilginç sorun...

Eğer kısa bir süre önce Google'da bir şeyler aradıysanız, listelenen tüm sitelerin zararlı site kategorisinde değerlendirildiğini fark etmişsinizdir. Arama kutusuna ne yazarsanız yazın, çıkan sonuçların altında "Bu site bilgisayarınıza zarar verebilir" ibaresi sizi korkutmuş olabilir. Hatta resimde de görebileceğiniz gibi, CHIP yazarak yapılan bir aramada bile, aynı uyarı ile karşılaşmak herkesi bir süreliğine de olsa şaşırttı.

Google'da yaşanan küçük bir teknik sorun sonucunda ortaya çıktığını düşündüğümüz bu durum, 1 saatten daha kısa bir sürede giderildi ve Google aramaları şu anda normale dönmüş durumda. Google Türkiye, henüz konuyla ilgili bir açıklama yapmadı.
Dalga geçerim ama kırmam. Ciddiye alırım ama takmam. Çevremde birçok arkadaşım olabilir ama hepsini dostum yapmam, Biz ışıklı cɑddelerin züppe çocuklɑrı değil! Biz ıssız sokɑklɑrın delikɑnlı yürekleriyiz!!! CW
Mesaj16.08.2009, 18:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

bende baktım duzeltilmiş
Mesaj16.08.2009, 19:18 (UTC)    
Mesaj konusu: Re

Dnsleri değiştir ;

4.2.2.1
4.2.2.2

yap
Mesaj16.08.2009, 19:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba,
Lütfen duyarlı olalım burada haberler değil bilgisayar ile ilgili sorular sorulur konular paylaşılır..
İyi eğlenceler..
Wink
Mesaj16.08.2009, 19:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

merhaba
ben basligi buraya acmak istememistim yanlislikla buraya actigimi söylemek istedim

kusurumuz olduysa af ola
Dalga geçerim ama kırmam. Ciddiye alırım ama takmam. Çevremde birçok arkadaşım olabilir ama hepsini dostum yapmam, Biz ışıklı cɑddelerin züppe çocuklɑrı değil! Biz ıssız sokɑklɑrın delikɑnlı yürekleriyiz!!! CW
Önceki mesajları göster: