Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj24.08.2009, 19:38 (UTC)    
Mesaj konusu: SİTE ŞİFRESİ

MERHABA;

DAMLAPİNARİ.TR.GG ADINA SORUYORUM DİREK KONUYA GİRİCEM :
Sitemin şifresi değişti fakat değiştirdiğim şifre ile giriş yapamadım ( Hata: Kullanıcı adı ya da şifresi yanlış!) mesajını verdi . Bunu üzereine Hakan beye durumumu bildirmek üzre e-mail yolladım gelen şifre ile tekrar giriş yaptım evet girdim fakat yine şifremi (yeni gelen ***) değiştirmem lazımdı.Korkarakta olsa(bir kere başımıza geldi ya !!! hemde sıcağı sıcağına bir daha olursa diye içimden geçirirken ) değiştirdim ne oldu dersiniz ne olacak ben sinir oldum artı ikinci kez mail atmayada utanır oldum .Şifre değiştirirken izlediğim yollar şunlar ki daha önce yaptığımda oluyordu neden olmuyor şimdi anlayabilmiş diğilim okadar da itinalı yapmama rağmen (bir daha bu sorun ile karşılaşmamk için)

adımlar şöle :

1.bedava şiteme giriş
2.ayarlar
3.yeni şifre (siteye girerken kullandığım şifrenin dışında yeni bir şifre)
4.yeni şifreyi tekrarla(ve tekrarı yeni şifrenin)
5. ekranda çıkan küçük kutucuğa orda belirtiyor zaten eski yani siteye herzaman girdiğimiz şifreyi yazıp göndere tıkla
işte uyguladığım adımlar bunlar nerede yanlışım var bilemiyorum ve ben giriş yapamıyorum hatalı diyor

[color=red]Not:
yetkili bir kişi den cevap bekliyorum bilir kişi üyelerinden diğil Smile veya sitemi tanıtıcam diye konuya atılanlardan da diğil !!!
Mesaj24.08.2009, 20:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba

Takip ettiğiniz yol doğru.
Güvenlik nedeniyle eski şifrenizi onayladıktan sonra karşınıza çıkan sisteme giriş ile yeni şifrenizi kullanarak giriş yapabilirsiniz.
Şuna çerez problemi olduğu için sayfayı yenilediğinizde veya bir sonraki kliklerinizde şifreniz tekrar sorulabilir
http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=119532

Yani şifre değitirmede bir problem söz konusu değil.

Ayrıca şifremi umuttum linkinden size iletilen onay kodu ve yeni şifre birbirine karıştırılabilir,buna dikkat ediniz.

İyi Eğlenceler
Mesaj24.08.2009, 21:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

[size=18]TÜRKMAYASI TEŞEKKÜR EDERİM FAKAT ÇEREZLERİ YANİ KONUYLA İLGİLİ YAPILMASI GEREKENLERİ FORUMDA OKUDUKTAN SONRA UYGULADIM BEN ZATEN AMA YİNEDE OLMADI .(firefox 3.5.2 SÜRÜMÜNÜ KULLANIYORUM BELİTEYİM DEDİM BELKİ HERHANGİ BENİM BİLMEDİĞİM BİRŞEY OLABİLİR)ÇEREZLERİN TÜMÜNÜ SİLDİM HATTA NE OLUR NE OLMAZ DİYE ÇIKIŞI YAPTIM TEKRAR GİRMEYİ DENEDİM SİTEME AMA HAYIR AŞAĞIDAKİ GİBİ OLDU UMARIM RESİM GÖRÜNÜR.
ŞİFREMİ UNUTTUM LİNKİNİDE KULLANMAK İSTEMEDİM ÇÜNKÜ DAHA YENİ ŞİFRE GELMİŞKEN BİR DAHA ŞİFREMİ UNUTTUM DİYE MAİL ATMAK AÇIKÇASI BİRAZ İNSANI ÇEKİNDİREN BİR DURUM Smile
ÖNCE BURDA SİZLER İLE KONUYU PAYLAŞIP OLMAZ İSE OZAMAN YANİ YAPILACAKLARI YAPTIKTAN SONRA MAİL ATICAM .

[img] http://img.webme.com/pic/c/cicekbahcasi/cats.jpg [/img]
[/size]
Mesaj24.08.2009, 21:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

Mesaj24.08.2009, 21:09 (UTC)    
Mesaj konusu: