Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj25.08.2009, 22:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

7 saatten fazla uyumayınız diyorsunuz uykusuz mu kalalım? sonra yola çıkacan pat trafik kazası sonra ah vah Embarassed herkes uyusun güzelleşsin Rolling Eyes
Mesaj26.08.2009, 03:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

tekrar Selamin Aleykum
0nlineturk yazmış:
ua1905ua yazmış:
ben kendi adima gec yatiyorum sabah 4-5-6 gecebiliyor ama saat öglen 12-1 olunca kalkiyorum yani günde 7 saat´en fazla uyumuyorum

ama tanidigim bir iki kisi var günde 13-14 saat yatiyorlar bu kesinlikle cok yanlis birsey kimseye tavsiye etmiyorum nekadar gec nekadar erkan yatarsaniz yatin ama 7 saaten fazla uyumayin

Bazıları için uyku yemekten-içmekten daha önemli..

Tanıdığın kişiLer için üzülüyorum... 14 Saat ne demek.. Rolling Eyes

haklisin,,
bende üzülüyorum bu sekil bir insan ömrünün 3 de birinden fazlasini uyuyarak geciriyor
Rolling Eyes

siyahbeyaz-1903 yazmış:
ua1905ua yazmış:
ben kendi adima gec yatiyorum sabah 4-5-6 gecebiliyor ama saat öglen 12-1 olunca kalkiyorum yani günde 7 saat´en fazla uyumuyorum

ama tanidigim bir iki kisi var günde 13-14 saat yatiyorlar bu kesinlikle cok yanlis birsey kimseye tavsiye etmiyorum nekadar gec nekadar erkan yatarsaniz yatin ama 7 saaten fazla uyumayin

kardeşim aynı bende öyle ama...

bizim yaptığımızda zararlı bişey uyku düzeni yok geç yatmak hele sabahlamak o da çılgınlık ama ne diyelim gençlik çağları Very Happy

Kardesim sende haklisin sabahlara kadar pc basinda oturmak zararli olabilir Laughing
tekfurdag yazmış:
ayrıca uyumak iyidir Razz beden gelişir vs. uykusu olan yatsın ne zaman kalkıyorsa kalksın alla alla yaf Neutral

tekfurdag yazmış:
7 saatten fazla uyumayınız diyorsunuz uykusuz mu kalalım? sonra yola çıkacan pat trafik kazası sonra ah vah Embarassed herkes uyusun güzelleşsin Rolling Eyes

tekufurdag yatmak istiyen tabiki yatar uzun uzun,
söyle birsey var bazi insanlar 3 saat uyu´sa bile uykusunu aliyor ve uykusuzluk cekmiyor,,
bazi insanlar da vardir 14 saat yatsa bile yetmiyor
bunun ortalamasi 7 saatir bazi kisim 8 saat de diyebiliyor ama bir insan mutlaka 7-8 saat uyku almasi gerekiyor
Kazalarin olmasinin sebebi chöförler günde 18-20 saat tir araba kullaniyor 4 saat yatiyor ve sonuclar feci olabiliyor....

neyse arkadaslar size iyi eglenceler
bu basliktaki kredimizi kullandik sanirim
Mr. Green
Dalga geçerim ama kırmam. Ciddiye alırım ama takmam. Çevremde birçok arkadaşım olabilir ama hepsini dostum yapmam, Biz ışıklı cɑddelerin züppe çocuklɑrı değil! Biz ıssız sokɑklɑrın delikɑnlı yürekleriyiz!!! CW
Mesaj26.08.2009, 11:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

hyperend yazmış:
ben hiç uyumamayı tercih ediyorum Very Happy

Very Happy Very Happy Very Happy o daha kötü..
Mesaj26.08.2009, 11:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

ilgincmiş teşekkürler
Mesaj26.08.2009, 14:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

alperen-ocak yazmış:
ilgincmiş teşekkürler

Asıl size teşekkürler..
Mesaj29.08.2009, 21:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

Yorum..