Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj27.08.2009, 16:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

onetake yazmış:
TAyfunCss:YazMiş
Kod:
Bu tasarımı sana uyarlıyabilirim fakat 10 kontör.. :wink: 

:KarDeŞ Sen ilk ÖNCe Kendi SiteNDeKi Temaya Bak Alla Alla BirDe Bi Tema AyıraCaksın Arkadaşa 10 kontöre Bu neBiçim iŞ Siz Hiç yardım SeverDeğilmisiniz Evil or Very Mad ÖzellikLe Sen Ve SeninGileri B-S BozuyorLar UMarım Artık Herşeyden Karşılık BeklerMiş Gibi İş YapmazSın Artık Question

yardım sever olduğumu kim söyledi. 10 kontöre uyarlarım dedim. işine gelmiyorsa kapa gaganı.. Wink
Mesaj27.08.2009, 18:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

tayfuncss yazmış:
onetake yazmış:
TAyfunCss:YazMiş
Kod:
Bu tasarımı sana uyarlıyabilirim fakat 10 kontör.. :wink: 

:KarDeŞ Sen ilk ÖNCe Kendi SiteNDeKi Temaya Bak Alla Alla BirDe Bi Tema AyıraCaksın Arkadaşa 10 kontöre Bu neBiçim iŞ Siz Hiç yardım SeverDeğilmisiniz Evil or Very Mad ÖzellikLe Sen Ve SeninGileri B-S BozuyorLar UMarım Artık Herşeyden Karşılık BeklerMiş Gibi İş YapmazSın Artık Question

yardım sever olduğumu kim söyledi. 10 kontöre uyarlarım dedim. işine gelmiyorsa kapa gaganı.. Wink

DOSTUM BEN ILGILENIYORUM DIYORUM + MESAJDA ATIYORUM SANA BIR CEVAP VERICEKMISIN ?
Mesaj27.08.2009, 18:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

ışınız zor tasrım arayanlar zor en iyisi öğrenmek SmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmile kolay gelsin
Mesaj28.08.2009, 14:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

biltekno-web yazmış:
ışınız zor tasrım arayanlar zor en iyisi öğrenmek SmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmile kolay gelsin

Yorum için sağol çok iyi hissettirdin bize Very Happy
Önceki mesajları göster: