Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj05.09.2009, 21:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

Peki Nasil olucak bu Stat ishi Question ama dushununce oranin cok guzel 5-1 Turkiye kupasi hatiralari var Wink Orda oynarsak bu hatiralar yine olur. mesala: 6-1 7-1 skorlari gibi Razz
Mesaj05.09.2009, 21:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

brithney-spears yazmış:
siradnet yazmış:
En büyük fener Mr. Green

bu davranışınızla ne kadar düşük duruma düştüğünüz haberiniz yok galiba.

Fenerbaçeliler yazmasın Exclamation

Fenerbahçeliler Yazmasın Derken Question

Çok Sahiblendiniz Bu KOnuyu Bence Siz Bu Başlığa Moderatör Falanda Seçin Gelen FENERBAHÇELİLERİ Atsın Oljur mu?

auhzuahuhzuahuzau Wink
Mesaj06.09.2009, 07:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

wording yazmış:
brithney-spears yazmış:
siradnet yazmış:
En büyük fener Mr. Green

bu davranışınızla ne kadar düşük duruma düştüğünüz haberiniz yok galiba.

Fenerbaçeliler yazmasın Exclamation

Fenerbahçeliler Yazmasın Derken Question

Çok Sahiblendiniz Bu KOnuyu Bence Siz Bu Başlığa Moderatör Falanda Seçin Gelen FENERBAHÇELİLERİ Atsın Oljur mu?

auhzuahuhzuahuzau Wink

Bir tek Galatasaraylı sizin Fenerbahçeliler başlığı bölümüne mesaj yazmadı.Sizde yazmayın.
Tekrar söylüyorum Fenerbahçeliler yazmasın! Yazan Fenerbahçelilerde seviyelerini belli etmiş olacaktır.
Mesaj06.09.2009, 09:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

Keita ve Drogba coştu: 5-0

Yıldız oyuncumuz Abdul Kader Keita coştu ve Chelsea'nin golcü oyuncusu Drogba ile birlikte attığı gollerle takımı Fildişi Sahillerini beş farklı galibiyete taşıdı...

2010 Dünya Kupası Afrika Elemeleri 5. Grup maçında Galatasarayımız'ın yıldız oyuncusu Abdul Kader Keita'nın da formasını giydiği Fildişi Sahilleri evinde, Burkina Faso'yu 5-0 mağlup etti. Fildişi'nde oynanan ve ilk yarısı da ev sahibi takımın 1-0'lık üstünlüğü ile sona eren karşılaşmanın golleri 10 ve 70. dakikalarda Keita ile 50, 56 ve 66. dakikalarda Didier Drogba'dan geldi.

Grupta oynadığı dördüncü maçını da kazanan Fildişi Sahilleri puanını 12'ye yükseltip liderliğini sürdürürken, Burkina Faso 6 puan ile ikinci sırada yer aldı. Kaynak: Webaslan.com

Mesaj06.09.2009, 09:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

Baros Kurtardı

2010 Dünya Kupası Elemeleri 3. grupta Slovakya ile Çek Cumhuriyeti arasında oynanan maçta, Çekleri yıldız oyuncumuz Baros kurtardı.

Slovakya-Çek Cumhuriyeti maçı Süper Lig'in yıldızlarını karşı karşıya getirdi...

2010 Dünya Kupası Elemeleri 3. grupta yapılan mücadelede Slovakya'da Beşiktaşlı Holosko ilk 11'de sahaya çıkarken, Ankaraspor'dan Senecky mücadelede yer almadı. Çek Cumhuriyeti'nde ise yıldız oyuncularımızdan Baros 55. dakikada oyuna girerken, Beşiktaşlı Sivok 90 dakika forma şansı buldu. .

Slovakya deplasmanında; 55. dakikada oyuna giren başarılı golcümüz Baros'un 86'da kaydettiği golle beraberliği yakalayan Çek Cumhuriyeti evine 1 puanla dönmeyi başardı.

Goller ve dakikaları şöyle:

60' [1 - 0] Sestak

68' [1 - 1] Pudil

73' [2 - 1] Hamsik (Penaltı)

83' [2 - 2] Baros

Mesaj06.09.2009, 09:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

Açın Sol Kulvarı

Galatasarayımızda antrenmanları aksatmayan Harry Kewell'ın, Beşiktaş derbisinde ilk onbirde forma giyeceği öğrenildi.

Ayak bileğindeki sakatlık yüzünden Avustralya Milli Takımı'ndan affını isteyen Harry Kewell'ı, Rijkaard, Beşiktaş derbisine hazırlıyor. Milli takımlardaki futbolculardan yoksun derbi hazırlıklarını sürdüren sarı-kırmızı takımda antrenmanları aksatmayan Avustralyalı yıldız, Beşiktaş derbisinde ilk onbirde forma giyecek.

Brezilya Milli Takımı kadrosunda bulunan Elano'nun Perşembe sabaha karşı oynanacak olan Şili karşılaşmasının ardından ancak cuma öğleden sonra İstanbul'a gelebileceğini öğrenen Hollandalı teknik adam derbideki planlarını Arda ve Kewell üzerine kuruyor.

Elano'nun 14 saatlik yolculuk sonrasında jet-lag'ın da etkisiyle yorgun düşeceğini hesaplayan tecrübeli hoca, sambacıyı sezonun ilk derbisinde yedek oturtacak.
Kaynak: Sabah

Mesaj06.09.2009, 09:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadaşlar milli takımlarda oynayan tüm oyuncularımız çoşmuş değil mi? Süper oynuyorlar

Arda-Gökhan Zan-Hakan Balta-Servet(Türkiye A milli Takım),=Dün çok iyi mücadele ettiler.Arda'yı anlatmaya gerek yok sanırım.Dünkü maçta Galatasaray'ımız adına tek üzücü şey Gökhan Zan'ın sakatlaqnmasıydı

Elano(Brezilya A milli Takımı)= Brezilya dün Arjantini onların sahasında çimlere gömdü. Brezilya 3-1 kazandı. Brezilya'nın iki golünde de Elano'nun payı büyüktü.

Keita(Fil Dişi Sahilleri A milli takımı)= Fil dişi sahilleri 5-0 kazandı.3 gol Drogba'dan 2 gol Keita'mızdan.

Baros(Çek Cumhuruyeti A milli takımı)=Cek cumhuriyeti Baros'umuzun oyun kalitesi ve golüyle yenilmekten kurtuldu.

Yani anlıyacağınız ÜZere Galatasaray dört dörtlük Wink
Mesaj06.09.2009, 10:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

brithney-spears yazmış:
Arkadaşlar milli takımlarda oynayan tüm oyuncularımız çoşmuş değil mi? Süper oynuyorlar

Arda-Gökhan Zan-Hakan Balta-Servet(Türkiye A milli Takım),=Dün çok iyi mücadele ettiler.Arda'yı anlatmaya gerek yok sanırım.Dünkü maçta Galatasaray'ımız adına tek üzücü şey Gökhan Zan'ın sakatlaqnmasıydı

Elano(Brezilya A milli Takımı)= Brezilya dün Arjantini onların sahasında çimlere gömdü. Brezilya 3-1 kazandı. Brezilya'nın iki golünde de Elano'nun payı büyüktü.

Keita(Fil Dişi Sahilleri A milli takımı)= Fil dişi sahilleri 5-0 kazandı.3 gol Drogba'dan 2 gol Keita'mızdan.

Baros(Çek Cumhuruyeti A milli takımı)=Cek cumhuriyeti Baros'umuzun oyun kalitesi ve golüyle yenilmekten kurtuldu.

Yani anlıyacağınız ÜZere Galatasaray dört dörtlük Wink

Cimbom HERRRZAMANN Dört Dörtlük oynuyor

Baros İşte kurtarıyor
Mr. Green Mr. Green
Mesaj06.09.2009, 21:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arrow Ya bazen dushunuyorumda iyiki Cim-bomlu olmushumdur. Razz Cok Shukur ALLAHIM Smile
Mesaj07.09.2009, 05:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

afterthought yazmış:
Arrow Ya bazen dushunuyorumda iyiki Cim-bomlu olmushumdur. Razz Cok Shukur ALLAHIM Smile

evet katlılıyorum.

Galatasaraylılık Ayrıcalıktır..!
Mesaj07.09.2009, 16:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

İşte Sercan'ın Gönlündeki Takım

Bursaspor'un milli golcüsü Sercan Yıldırım'ın babası Kenan Yıldırım, oğlunun en büyük hayalinin Galatasaray'da oynamak olduğunu söyledi.

Star TV Spor Müdürü Ertem Şener tarafından hazırlanan Futbolig'de dün gece Estonya maçının kahramanlarından Sercan Yıldırım'ın babası Kenan Yıldırım'ın sözleri gündeme bomba gibi düştü.Ertem Şener'in sorularını yanıtlayan Kenan Yıldırım son zamanlarda tehditler aldıklarını vurgulayarak "Oğlum Galatasaraylı ben de öyle.Artık söylemekten çekinmiyorum. Fenerbahçe bizim için bitmiştir" şeklinde konuştu. Baba Yıldırım Sercan'ın Fenerbahçe'nin kapısından nasıl döndürüldüğünü açıkladı.

İşte Ertem Şener ve Kenan Yıldırım arasındaki konuşmanın detayları…

E.Ş – Sercan'ın Fenerbahçe'ye transferi neden olmadı?

SERCAN'IN BABASI (Kenan Yıldırım)- Fiyatı başkan çok uçuk tuttu (Bursa başkanı).Ondan yani.Siz geçen hafta duyurduğunuzda "Sercan Fenerbahçe ile 4 yıllık anlaştı diye bu haberin kaynağı da bendim zaten.Size bağlanan arkadaş haberi benden aldı .Ben çık söyle dedim.Çünkü bitmişti transfer.Siz doğru haberi vermiştiniz."…Ama bir anda Fenerbahçe başkanı Aziz Yıldırım Vederson'u vermem onun yerine Sercan için 9 buçuk milyon euro vermeye hazırız deyince bizim Bursaspor başkanı uçtu uçtu.Bir anda fiyatı 11 buçuk milyon euro'ya çıkardı.İnanamadım.Sercan'ı çok yıprattılar.Çok hırpaladılar.

Türk kulüpleri isteseler vermeyeceğim artık.Hedef Avrupa bundan sonra.Tercihimiz Avrupa.

E.Ş.-Siz şöyle bir yorumda bulundunuz mu yakın çevrenize "Galatasaray'ı Fenerbahçe'ye tercih ederiz"? bu doğru mu?Gönlünüzden Galatasaray geçiyormuş doğru mu?

K.Y-Aynen öyle…Ben Galatasaraylıyım.Sercan'ın da gönlünde Galatasaray vardı.

E.Ş- Peki Galatasaray ile görüştünüz mü bu konuda?

K.Y-Evet Haldun Üstünel ile bir görüşmemiz oldu.Çok kibar bir insan.Çok iyi.Bizim istediğimiz rakamı veremeyeceklerini dobra dobra açıkladı.Keita ve Elano'ya çok para ödediklerini bu sebeple bütçelerinin yeterli olmayacağını söyledi.Dedim ya bundan sonra Türk kulüplerini düşünmüyorum.Zaten devre arasında Avrupa'dan gelecekler.Ocak'ta büyük ihtimalle İngiltere'ye gidecek.

E.Ş –Fenerbahçe ile ve Galatasaray ile birlikte mi görüştünüz aynı anda mı görüştünüz?

K.Y-Hayır.Önce Galatasaray ile görüştük.Fenerbahçe'den bir çok menajerler aracılığıyla teklif geldi bize.Bizzat bizimle görüşmediler.Menajerleri devreye soktular hep.

E-Ş-Sercan'ın kaç tane menajeri var ki?

K.Y- Kaç tane değil.Bir sürü menajer geldiler.Bitireceğiz dediler.Hiç birine itimat etmedim.En son kulüp bize Metin Korkmaz ile bağlantıya geçiyoruz.Biz o'na yetki verdik.Mecburen kulüple hareket etmemiz gerekiyordu.Biz de o şekilde hareket ettik.Metin Korkmaz'a verdim ben.2011'e zaten Federasyona verildi,resmi menajerimiz diye.

E.Ş – Metin Korkmaz bu Mehmet Topuz'un menajeri değil mi?

K.Y – Evet evet evet !

E.Ş – E hani bu Mehmet Topuz olaylarından dolayı Aziz Yıldırım bir daha Metin Korkmaz ile çalışmam demişti? N'oldu ,nasıl oluyor bu olaylar ?

K.Y-Vallahi ben Fenerbahçe'den hiçbir yetkiliyle görüşmedim.Onlar benle görüşmüyorlar.

Bu Metin Korkmaz Bursaspor kulübünün menajeri.Tanju Çolak ile Metin Korkmaz ortaklar.Bursa ile çok iyiler.Bundan kaynaklanıyor.Fener'de muhatap olarak alıyor.Ben çalışmak istemedim.Ama benim çocuğum Mehmet Topuz gibi değil.Gelip benden istemediler.Ben oğlumu evladımı o durumlara düşürmem.Bir daha Fenerbahçe bitmiştir benim için.Bitti Fenerbahçe bizim için.Trilyonları verseler bitmiştir.Dünyanın sonu gelse bitmiştir.Benim oğlum neyse ya neyse.

E.Ş-Sercan nereyi istiyor peki?Sizin Galatasaray'ı istediğinizi biliyorum da.Sercan da mı istiyor Galatasaray'ı?

K.Y-Evet doğru.Artık söylüyorum.Sercan'da Galatasaray'ı istiyor.Ama bundan sonrası için hedefimiz yurt dışı.

Ben Sercan'a da dedim.Gördün işte bütün takımları.Seni başkan vermez bu fiyata.Biz bu sene kulübe inandık 1 sene daha uzattık.Neyse konuşturmayın beni.

E.Ş-Kenan Bey kimse M.United ve M.City'nin teklif yaptığına inanmıyor Sercan'a…

K.Y-Gidin Bursaspor'dan isteyin o zaman.Kulüpte var.

E.Ş-Siz bana fakslayın.

K.Y-Ben de yok Bursaspor kulübünde var.Bana vermezler.

Mesaj07.09.2009, 18:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arrow Arrow Arrow Aslinda cogu insan Galatasaraylidir ama cocukken bilinmeyen nedenlerden feneri ve bjk secdikleri icin shimdide Galatasarayi tutmaga utaniyorlar, aslinda her kesin gonlunde Bir Galatasaray sevgisi vardir, kim inkar etse bile inanmayin
Mesaj07.09.2009, 20:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

afterthought yazmış:
Arrow Arrow Arrow Aslinda cogu insan Galatasaraylidir ama cocukken bilinmeyen nedenlerden feneri ve bjk secdikleri icin shimdide Galatasarayi tutmaga utaniyorlar, aslinda her kesin gonlunde Bir Galatasaray sevgisi vardir, kim inkar etse bile inanmayin

hiçte bile doğustan fenerliyim , bu arada bu konuyu çok sahiplendiniz online modlar lütfen kilit
Mesaj07.09.2009, 21:01 (UTC)    
Mesaj konusu:

cengizhanayaz yazmış:
afterthought yazmış:

hiçte bile doğustan fenerliyim , bu arada bu konuyu çok sahiplendiniz online modlar lütfen kilit

Konu hıt yabtı,bızde madem bır baslık actık devamını getırmelıyız dıye dusunuyoruz yerınde haberlerı yazıyoruz ve sahıplenıyoruz cunku bu baslık bızım baslıqımız..!! (:
Sıze yazmayın dememız de forumdakı duzenı koruyalım,tartısma olmasın dıyedır.Bı Galatasaraylı qıdıp sızın baslıqa yazmazken sız neden qelıp bızım baslıqımıza yazıp tartısma ortamı yaratıyosunuz anlamıorum.Lutfen bı daha yazmayın..!!Ayrıca kural ıhlalı de yok,sen fenerbahcelısın dıye konuyu neden kılıtlesınler kı? Razz

Şeval deel,Şevval!
Mesaj07.09.2009, 21:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

cengizhanayaz yazmış:
afterthought yazmış:

Fenerliler yazmasın dememe rağmen yazıyorsanız sizin anlayışınız demek ki o kadar az.

sahiplenmek diyince biz bu başlığı moderatörler iziniyle açtık.Gereksiz başlıklar çoğalmasın diye.Biz açtık sizde açtınız.

Baktınız başlık hit yaptı.Nasıl kilitletiriz diye sayfamızda dalaşarak kilitlemeye çalışıyorsunuz.

Bu son uyarımdır.Fenerbahçeliler Yazmasın..
Uyarımızı dikkate alıp yazmayan tüm Fenerbahçeli arkadaşlara teşekürü borç biliyorum

Artık uyarmıyacağım ama bu başlığın kilitlenmesinde en ufak bir rol oynayan kişi umarım Allahından bulur inşallah diyorum!.