Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj27.08.2009, 18:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

k.bkmayın sizin düşüncenizede saygım sonsuz ama şampiyonlr liğinde Türkiyeyi temsil edecek tek takımımıza başarılar demenizi beklerdik Wink

[color=red]ayrıca bir soru bu yıl star yine şifreye girecek mi?
[/quote][/color]

Arrow D-Smart'ın Şampiyonlar Liginin Yayınlama Haklarını Aldığını Biliyoruz.Star Tv Bu Senede O Sinir Olduğum Biss Sistemiyle Maçları 2012 Yılına Kadar Vermeye Devam Edecektir. Wink
Mesaj27.08.2009, 18:58 (UTC)    
Mesaj konusu:

desenize izleyemeyeceğiz.

boykot ediyoruz...

Mesaj27.08.2009, 19:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

siyahbeyaz-1903 yazmış:
desenize izleyemeyeceğiz.

boykot ediyoruz...

Nefret Ediyorum Saçma Sapan Biss Kodlarıyla Uğraşmaktan Bıktım. Wink
Mesaj27.08.2009, 19:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

biss kodu ne oluyor maç zamanı ekran tamamen kararıyor kod falan istemiyor
Mesaj27.08.2009, 19:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

siyahbeyaz-1903 yazmış:
biss kodu ne oluyor maç zamanı ekran tamamen kararıyor kod falan istemiyor

Biss Kodu Yayını Şifreli Olarak Verme Yoludur.Biss Kodunu İstemez Ekran Kararır Dediğiniz Gibi.Sizin Cihazının Marka Ve Model Olarak Tüm Cihaz Marka Ve Modellerde Farklı Kodlarla Yayınlanmaktadır. Wink

Euro 2oo8'i Takip Etme Fırsatınız Olduysa Atv'nin Yaptığı Yöntemle Aynıdır.Gerekli Şifreleri İnternet Forumlarından Bulabilirsiniz.
Ancak Her Cihaz Marka Ve Model Olarak Aynı Şifreyi Kabul Etmez. Wink
Mesaj27.08.2009, 19:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ben şifreli vermeyecek diye biliyorum ama...
Ayrıca inönüde wolsburgla, cska'yı yensek. manu ile beraber kalsak 7 puan eder. En azından ueafa' ya gitme şansımız %70 diye düşünüyorum. Ama hedefimiz gruplardan çıkmak tabikide...
Mesaj27.08.2009, 19:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

Gruptan Çıkacağız. Wink
Şifreli Verecektir.Türkiye Doğan Tv Grubuda Hakları Satın Aldığından Zaten Diğer Ülkelerde De Şifreli Verecektir. Wink
Mesaj27.08.2009, 19:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

İlk maç ManU ile! İş cok zor ama Beşiktaşa güveniyoruz
Mesaj27.08.2009, 19:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

ilk başta ben bir fenerli olark yorum yapmak isterim..

şampiyonlar ligi kurasında gerçekten iyi kotu arası bir yere girdi bjk..

cska ile wolsburg yenebilecek güçte bir takım bjk. 2 sene once fenerde yenmişti cska yi 2 maçtada..

tabiki zorlancaği tek rakip herkezin bildiği gibi manchester united dir.bu grubtan onun 1. cikacaği belli ancak man. U. tan bir çok futbolcu ayrıldı tevez,ronaldo, gibi buyuk yıldızlari.. bence bjk iyi bir gruba düştü...

A Grubuna düşşeydiniz işte o zaman bjk ye çikması için ihtimal bile vermiyordum.. Smile Wink
Mesaj27.08.2009, 19:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arrow Sahada Ne Fultbolcuların Adı Yarışmayacak! Sahada Savaşan İsteyen Başarıyı Arzulayan,Ve Başarı İçin Savaşan Kazanacak!Ne Para 90 Dakikayı Satın Alabilir.Nede Yıldızlar Gözümüzü Korkutabilir!

Haydi Beşiktaşım!..
Wink
Mesaj27.08.2009, 20:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

74firari yazmış:
Arrow Sahada Ne Fultbolcuların Adı Yarışmayacak! Sahada Savaşan İsteyen Başarıyı Arzulayan,Ve Başarı İçin Savaşan Kazanacak!Ne Para 90 Dakikayı Satın Alabilir.Nede Yıldızlar Gözümüzü Korkutabilir!

Haydi Beşiktaşım!..
Wink

futbolcularin isimleri oynadığı futbolla duyulur.. Wink
Mesaj27.08.2009, 21:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

Beşiktaşıma başarılar eminimki turu geçecektir... Rolling Eyes
Mesaj27.08.2009, 21:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

Smile
Mesaj27.08.2009, 22:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

TABATA BEŞİKTAŞ'TA (!)
Beşiktaş, Mustafa Denizli'nin tabiri "10.5" numarasını buldu! Sakatlığı nedeniyle sahalardan uzun bir süre uzak kalacak olan Matias Delgado'nun sözleşmesini donduran siyah beyazlıların, Gaziantepspor'dan Tabata'yı 8 milyon Euro'ya renklerine bağladığı iddia edildi..
LİG TV'nin son dakika haberine göre Beşiktaş ile Gaziantepspor Tabata için 8 milyon Euro bonservis bedeli karşılığında anlaşmaya vardığı belirtildi.
Ayrıca siyah beyazlıların Brezilyalı oyuncuya yıllık 1.4 milyon Euro ödeyeceği belirtildi.

Mesaj28.08.2009, 09:58 (UTC)    
Mesaj konusu:

akalamana yazmış:
TABATA BEŞİKTAŞ'TA (!)
Beşiktaş, Mustafa Denizli'nin tabiri "10.5" numarasını buldu! Sakatlığı nedeniyle sahalardan uzun bir süre uzak kalacak olan Matias Delgado'nun sözleşmesini donduran siyah beyazlıların, Gaziantepspor'dan Tabata'yı 8 milyon Euro'ya renklerine bağladığı iddia edildi..
LİG TV'nin son dakika haberine göre Beşiktaş ile Gaziantepspor Tabata için 8 milyon Euro bonservis bedeli karşılığında anlaşmaya vardığı belirtildi.
Ayrıca siyah beyazlıların Brezilyalı oyuncuya yıllık 1.4 milyon Euro ödeyeceği belirtildi.

8 milyona çok daha iyisini alabilirdik gaziantep i bu seni zengin yaptık valla ismail 6.5 tabata 8 adamlar guizatı alırdı fenerden bizim verdiğimiz paralarla
Önceki mesajları göster: